شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 06:57 PM

بنده دورترین گروپم 100 متری بوده که تصاویر متعددش تو تاپیک هست خخخخخخخخ.........Khansariha (215)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 06:58 PM

(2015-12-04 06:57 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده دورترین گروپم 100 متری بوده که تصاویر متعددش تو تاپیک هست خخخخخخخخ.........Khansariha (215)
ممنون دوست عزیز ولی تفنگ خفیفم تو ۱۰۰متر گروپ خوبی میده [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 07:02 PM

به زودی یه گروپ در فاصله 200 متری هم برنامه دارم بگیریم که به محض گرفتن، تصاویر مربوطه را خواهم گذاشت.............. البته با شکاف درجه، بیش از 200 متر فکر نکنم بتونم گروپ بگیرم چون با توجه به عینک درپیتی که دارم نمی تونم خوب هدفگیری کنم.....Khansariha (290)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 07:03 PM

ما منتظر گروپ خوبتون هستیم

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 07:13 PM

(2015-12-04 03:34 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نظرتون موافقم سرعت پروازی کالیبر ۸/۵۷ خیلی پر افت تر از سایر کالیبرهاست اونم بخاطر وزن مرمیشه

فشنگ سافت پوینت( 57*8 ) 150گرینه و یکی از مرمیهای خوب 270 هم 150 گرینه اما قطر 8/2 مرمی 57*8 ومقایسه اون با مرمی 270 که حدودا قطرش7 میله وتفاوت در وزن باروت هردو باعث شده تا کالیبر 8 افت بیشتر ودقت کمتری رو به نمایش بذاره

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 07:13 PM

سلام اسمان عزیز ممنون از لطفت.من شاگرد اساتیدی چون شما و دوستان هستم،چند تا عکس و فیلم از گروپ پانصد داشتم مربوط به تازگیها پاکشون کردم اما فکر کنم پیش سعید جان باشه اگر داشته باشه خواهش میکنم ازش بزاره اگرم نداشت همین دو سه روزه براتون تصویر یا فیلم میزارم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 07:15 PM

دوست عزیز یه عکس از فشنگ سافت پوینت ۱۵۰ گرینی برنو دارید بزارید؟

(2015-12-04 07:13 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اسمان عزیز ممنون از لطفت.من شاگرد اساتیدی چون شما و دوستان هستم،چند تا عکس و فیلم از گروپ پانصد داشتم مربوط به تازگیها پاکشون کردم اما فکر کنم پیش سعید جان باشه اگر داشته باشه خواهش میکنم ازش بزاره اگرم نداشت همین دو سه روزه براتون تصویر یا فیلم میزارم.

اقای حقیقی این پانصد متر خودتون فیلم گرفتید یا مربوط به اونور آبه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 07:24 PM

شایدم مال انور اب باشه،،تشخیصش دیگه با بیننده است،هموطن ایرانی رو با خارجی تمییز بده.خخخخخخخ،اگرم فیلمهای قدیمی رو قبول ندارین به چشم نمیزارم سفارشی براتون فیلم میسازم با دادن کدی که حقیقت فیلم براتون مسجل باشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 07:26 PM

خیلی هم عالی اگه مطعلق به شما باشه.خیلی خوبه که دوستان پشتکار دارن؟فقط دوست عزیز با رنج فاینر اندازه گرفتید یا فاصله تقریبی گرفتید؟

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 07:27 PM

من دوربینم مجهز به رنج فایندره.