شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 03:41 PM

بله دقیق سانتش رو نمیدونم اما تصاویری که دیدم گویای همین اندازه بود.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

دویست و هفتاد هم در هزار متر خیلی دقیق نیست اما هفت مگنوم برای هزار متر عالیه.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 03:44 PM

تو فیلم دشمن پشت دروازه چنین ملموس نبود بلندیه لول. ولی فکر نکنم از برنو بلند بلندتر باشه خیلی ناجور میشه اونوقت

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 03:44 PM

اون فیلمه دوست عزیز حقیقت چیز دیگه است،

الانم تو ایران شبیه همچین چیزی تولید کردن با کالیبر هشت .افزایش طول پوکه و لول.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 04:26 PM

حق با شماست ولی تقریبا تمام سلاح های اون موقع دست بازیگران بوده نمیشه اینم گفت که سلاح تک تیرانداز فوق سلاح سرگرد کنیک نبوده باشه

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 04:38 PM

بله دقیقا درسته،ا تک تیراندازان المانی از همه مدلش استفاده میکردن؛ اما اون سلاحی که من میگم جز سلاحهای سری بوده و دست تک تیراندازن بخصوصی سپرده میشده.

اسمان عزیز که متخصص برنو هستن اگر چند تصویر از این سلاحی که ذکرش شد دارن بزارن عالی میشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 04:40 PM

ماهم منتظریم اون سلاح سری رو ببینیم

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 04:41 PM

(2015-12-04 03:35 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون سرباز هزاران شلیک طی جنگ داشته یکبار این شاهکارو کرده،تازه تفنگهای هشت تک تیراندازان المانی سوپر بوده پوکه دو برابر با همین مرمی طول لول هم بیست سانت بلندتر.تقریبا

در هزار متر هشت حول وحوش سیزده چهارده متر افت داره.

سلام
تا جایی که بنده سراغ دارم ماوزر 98 لول بلند در جنگ جهانی اول استفاده میشده در جنگ جهانی دوم بخاطر دقت و برد آن، تنها به رسته تک تیراندازان سپرده شده (مثل تفنگ سرگرد آلمانی در فیلم دشمن پشت دروازه ها) اما همین سلاح برای استفاده موثرتر، لول آن کوتاه تر و سبک تر شده و در اختیار پیاده نظام ارتش آلمان در جنگ جهانی دوم قرار گرفته....... اگر جایی دیدید که تفنگ تک تیراندازان از این هم بلندتر بوده، درصورت امکان منبع آنرا ذکر بفرمایید.

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 04:54 PM

چشم اتفاقا عین همین بحث انجمن همسایه بود و تصاویر و مستنداتی داشتن اگر عمری بود میگردم پیدا میکنم براتون میزارم دوستان.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 06:43 PM

حسین جان نارنجی پوش شدنت مبارک
اگر براتون مقدوره عکسی از گروپهایی که با270 دارید درفواصل مختلف بزارید
ممنونم

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 06:48 PM

دوستان دورترین فاصله ای که با برنو گروپ خوب گرفتیدو بزارید اگر امکانش هست فقط خواهشن قلوو گویی نشه لطفا