شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 02:33 PM

(2015-12-03 05:05 AM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فشنگ عشایری بین ۷تا ۸تومنه.بستگش به انصاف طرفه

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

تو شهر ما فشنگ عشایری 12 تومن به بالا هست...... یعنی فروشنده با انصاف 12 تومن میده و بی انصاف 15 تومن.....

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 02:37 PM

سلام دوستان من تمامی این مسافتها رو با هشت سرپا واماده و فشنگ خارجی خوب چندین مدل امتحان کردم.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 02:42 PM

(2015-12-04 02:37 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تمامی این مسافتها رو با هشت سرپا واماده و فشنگ خارجی خوب چندین مدل امتحان کردم.

خوب نتیجه چی بود دوست عزیز؟؟؟..........Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 02:43 PM

الان میام خدمتتون شارژ گوشیم تموم شد.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 02:45 PM

(2015-12-04 02:27 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خیلی وقته فشنگ mm از قیمتش خبرندارم کسی خبر داره چنده؟

سلام
بنده تو شهرمون دنبال این نوع فشنگ بودم اما پیدا نکردم....... در واقع فروشگاههای شکار به زور همین فشنگ عشایری را داشتند چه برسه به فشنگ mm......

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 02:47 PM

یجورابی برنو هم داره مثل ۲۷۰ میشه .خخخخ با فشنگ نایاب

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 03:31 PM

عرض به حضور اساتید بزرگ،با هشت نو؛فشنگ سیلیر فول متال جاکت که دقت و پرواز بیشتری نسبت به سو فت پوینت 270 و هفت مگنوم داره؛ من و چند تن از دوستان با دوربین دیجیتال محاسبه گر افت و تعیین میزان جابجایی گلوله در باد توی هفتصدو پنجاه متر نتونستیم هدف به شکل و شمایل شکارو بزنیم ،گلوله هامون بصورت نامنظم منطقه ای رو به قطریک و نیم متر خارج از هدف پوشش میداد یا اگر به هدف میخورد خیلی سطحی و نقاط مرگبار نبود.همین کارو با 270وهفت مگنوم؛به مراتب دقیق تر و بهتر انجام دادیم،به نحوی که راضی کننده بود،من خودمم یکبار با هشت و دوربین مئوپتا فشنگ ام ام ؛خیلی خیلی شانسی در هفتصد متر شکار کردم اما دیگه شاید هیچوقت تکرار نشه،زدن انسان به مراتب از حیوانات چهار پا راحتتره چون محور انسان عمودی هست؛ سربازی هم که در جنگ این رکورد رو داره با دوربینهای معمولی اون زمان همون یکبار در این مسافت موفق بوده نه همیشه.کلا هشت بالای چهارصد متر تعریفی نداره حتی با فشنگ خوب،تا حالا ندیدم کسی فیلم مستندی تو نت بزاره از لانگ رنج هشت در مسافتهای مثلا هزار متر،

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 03:34 PM

(2015-12-04 03:31 PM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عرض به حضور اساتید بزرگ،با هشت نو؛فشنگ سیلیر فول متال جاکت که دقت و پرواز بیشتری نسبت به سو فت پوینت 270 و هفت مگنوم داره؛ من و چند تن از دوستان با دوربین دیجیتال محاسبه گر افت و تعیین میزان جابجایی گلوله در باد توی هفتصدو پنجاه متر نتونستیم هدف به شکل و شمایل شکارو بزنیم ،گلوله هامون بصورت نامنظم منطقه ای رو به قطریک و نیم متر خارج از هدف پوشش میداد یا اگر به هدف میخورد خیلی سطحی و نقاط مرگبار نبود.همین کارو با 270وهفت مگنوم؛به مراتب دقیق تر و بهتر انجام دادیم،به نحوی که راضی کننده بود،من خودمم یکبار با هشت و دوربین مئوپتا فشنگ ام ام ؛خیلی خیلی شانسی در هفتصد متر شکار کردم اما دیگه شاید هیچوقت تکرار نشه،زدن انسان به مراتب از حیوانات چهار پا راحتتره چون محور انسان عمودی هست؛ سربازی هم که در جنگ این رکورد رو داره با دوربینهای معمولی اون زمان همون یکبار در این مسافت موفق بوده نه همیشه.کلا هشت بالای چهارصد متر تعریفی نداره حتی با فشنگ خوب،تا حالا ندیدم کسی فیلم مستندی تو نت بزاره از لانگ رنج هشت در مسافتهای مثلا هزار متر،

با نظرتون موافقم سرعت پروازی کالیبر ۸/۵۷ خیلی پر افت تر از سایر کالیبرهاست اونم بخاطر وزن مرمیشه

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-04 03:35 PM

اون سرباز هزاران شلیک طی جنگ داشته یکبار این شاهکارو کرده،تازه تفنگهای هشت تک تیراندازان المانی سوپر بوده پوکه دو برابر با همین مرمی طول لول هم بیست سانت بلندتر.تقریبا

در هزار متر هشت حول وحوش سیزده چهارده متر افت داره.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 03:37 PM

یعنی ۲۰ سانت از برنو بلند هم بلندتر بوده؟؟؟!!!

یعنی ۲۰ سانت از برنو بلند هم بلندتر بوده؟؟؟!!!