شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-02 11:54 PM

فشنگ جواز عشایری 100 تا میدن دونه ای 5500 اگه اشتباه نکنم ،حالا طرف 2000 هم بکشه روش حالا جناب شما حساب کنین دیگه ... البته من 5500 رو شنیدم ولی خوب واقعا تا حالا بیشتر از 7500 نخریدم

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-03 05:05 AM

فشنگ عشایری بین ۷تا ۸تومنه.بستگش به انصاف طرفه

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-03 08:10 AM

دم اسلحه فروشای شما گرم قدرشونو بدونید بنده تا بحال که دارم این مطلبو مینویسم نتونستم فشنگ ازاد زیر 10 تومن بخرم از10-12 تومن خریدم تازه این قیمت باانصافاشونه دو سه تا فروشگاه داریم که به قیمت 15 تومن میدن فکر کنم این اقایون میخوان ره صد ساله پولدارشدنو قبلا میگفتن یه شبه ولی نه یه ساعته برن خخخخخخخخخخخخ
فشنگ سافت پوینتی مهام هم از15 شروع میشه تا20 تومن که به ندرت پیش میاد این فشنگارو بزنم هم دقتشون کمتره وگروپ تنگ نمیده هم افتشون بیشتر اما تخریبشون عالیه
ببخشید تاپیک یه ذره به بی راه رفت
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-03 07:37 PM

شاید به کار کسی اومد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-12-03 08:07 PM

باسلام خدمت دوستان

اینجا فشنگ به نرخ سهمیه هست نهایتش دونه ای 500تومان گرونترباشه.دلیلش هم زیادبودن اسلحه وبطبع سهمیه فشنگ هست.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-03 08:21 PM

ملکی جان سلام
متاسفانه طرفای ما اصلا اینجوری نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 01:29 PM

سلام دوستان
درسته که افت مرمی 7.92 زیاده....... اما طبق پستی که قبلا گذاشتم، یه سرباز آلمانی در جنگ جهانی دوم به نام ماتهویس هتساوئر توانست با همین کالیبر از فاصله 1100 متری سرباز دشمن را شکار کند که در زمان خودش یک رکورد محسوب می شد. لذا با در نظر گرفتن تمامی شرایط و داشتن یک دوربین خوب میشه از فاصله دور هم با کالیبر 7.92 شکار زد.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-04 02:11 PM

دوست گرامی فشنگ وتفنگ و دوربینی که دراختیار اونا بوده دراختیار من یکی نیست
تفنگ دست من از سال1317 تا حالا چندتا شلییک داشته ؟خدا داند اما تفنگ دست اونا اکبند که حتما دقیقتر وبهتر
و خوش تراش ترساخته شده * فشنگ عشایری که یکیش مرمیش لقه یکیش کوتاست یکیش کم باروت یکی پر باروت اما فشنگ مصرفی اونا چی؟ من چندتا MM داشتم ازنگاه کردنشون سیر نمیشدم
ودوریین که دیگه هیچ

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-12-04 02:19 PM

درسته..... بنده هم گفتم با در نظر گرفتن تمام شرایط............... حال اگر با شرایط ناقص ما نتونه تا 1100 متری بزنه تا نصف اون فاصله هم نمی تونه؟؟؟.....

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-04 02:27 PM

دوستان خیلی وقته فشنگ mm از قیمتش خبرندارم کسی خبر داره چنده؟

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk