شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-12-02 09:09 AM

از بحث لانگ رنج که بیایم بیرون شکار زدن و شکارچی خوبی شدن چند تا فاکتور میخواد. ذهن گیرا. بدن خوب.تیراندازی خوب. کنترل هیجان و استرس. زیاد میشناسم افرادی رو که تمرین زیادی دارن میتونن با گلوله زنی در هوا اهداف پرتابی بزنن توی لانگ رنج تا پونصد ششصد مترهدف پونزده سانتی میزنن اما تو دویست متری نمیتونن شکار بزنن.با دیدن شکار انچنان عضلاتشون قفل میکنه که نمیتونن ماشه رو بچکونن .یا دیدم میر شکاری رو که خیلی شکار زده هنوز وقتی شکار میبینه میخواد بزنه لرزش دست وپا میگیره چیزی که واسه خودم برای مواجهه با اولین شکار پیش اومد انقد تپش قلب گرفتم که انگار شیر دیدم عضلات دست و پام قفل شد.در صورتی که تیرانداز خوبی بودم و تمرین زیادی داشتم .اما این حس در من با زدن دو سه شکار کامل از بین رفت.بعضی ها تا اخر عمر دنبالشونه.اولین شکاری رو که تونستم زمین گیر کنم با برنوی متوسط یوگوسلاوی اف ان بود فاصله دویست متری تقریبا میشد بدون دوربین و باشکاف درجه.سن هیجده سالگی شاید (دقیق یادم نباشه یکسال بیشتر یا کمتر) هیچ وقت یادم نمیره انگار مدال المپیک بهم داده بودن.خخخخخخخ

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - esmaeil1356 - 2015-12-02 11:18 AM

دوستان به عنوان تاپیک توجه داشته باشن تا تاپیک از مسیر اصلی خارج نشه در ضمن بهتره با توجه به جو موجود از عنوان کردن موضوعات مرتبط به شکار خودداری بشه که هم باعث دردسر برای انجمن و هم برای خود کاربر میشه ممنون.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-12-02 08:19 PM

دوستان کسی عکس از برنوهای مختلف دارن بزارن تا ما و دوستان هم فیض ببریم مخصوصا نوع آلمانی و یوگوسلاو

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-02 09:27 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوتا عکس بالا یوگوسلاو ست

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-02 09:28 PM

100 تا فشنگ 03 خریداری شد ،دونه ای 7400 ... به صورت آزاد ...دوستان 10 نخرین

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-02 09:30 PM

دوتا عکس زیر مال چکواسلواکیه

عکس زیر که تابلوست پرشین ماوزر ساخت چک بسفارش ایران عزیز

(2015-12-02 09:28 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
100 تا فشنگ 03 خریداری شد ،دونه ای 7400 ... به صورت آزاد ...دوستان 10 نخرین
مبارکه خیلی خیلی خوب خریدی قیمت دولتی هم بیشتر ازاینه که مبارکه طرفای ما10-12 تومنه

اغا از این فشنگای 7400 برای منم بخرید
بخدا مام دل داریما

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-02 10:22 PM

ممنونم ،اره عالی خریدم ...قابل دوستان رو نداره...

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-02 10:31 PM

یه گروپ مارو مهمون کن والا خودم این کارو میکنما خخخخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-12-02 11:15 PM

ما در خدمتدوستان هستیم ، چرا اینقدر گرون میخرین ؟ اگه ده نخرین مجبورن بیارن قیمت رو پایین
من برا عشایری تا حالا بیشتر از 7500 پول ندادم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-12-02 11:47 PM

قیمت سهمیه ش که7700 تومنه حالا جریان چیه که طرفای شما قیمت فشنگ ازاد از قیمت سهمیه کمتره نمیدونم
بقول ارسطو ندومبه واقعا ندومبه خخخخخخخخخخ
ولی دم هرچی ادم منصفه گرم