شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-26 12:13 PM

پارسال میخواستم یدونه خفیف بگیرم از فردوسی فروشگاه مقدم خداییش اجازه نمیداد تفنگو خانهاشو جلوی نور افتاب بگیریم چه برسه به اینکه فشنگ وارد خزانش کنیم فقط میگفت سالمه همین منم بیخیال شدم

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-26 08:51 PM

اگه سلاحی رو تست نشده ( هندونه دربسته ) بخرید عملا وعلنا پول خودتونو دور ریختید اگر بشه درسوالات تستی 4 گزینه ای شانسی قبول شد پس میشه تست نشده سلاح سالم خرید

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-11-27 01:13 AM

با سلام :
جناب احمدی عزیز ، متاسفانه همنطور که دوستان میگویند در تهران اسلحه فروشان تمایلی به تست سلاح از خود نشان نمیدهند حال چه آکبند باشد (که اصلا زیر بار نمیروند ) چه کارکرده . ضمن تائید گفته دوست مون اقای winter zxz بنده هم در مغازه اقای ......بوق.... یک قبضه خفیف دیدم که تمایل به بررسی جدی برای خرید پیدا کردم جالب اینکه به هیچ وجه اجازه خارج کردن گلنگدن را نداد وقتی گفتم برادر پس من چه چیزی را ببینم ؟؟ مرد حسابی خب سوزنش رو میخوابونم (اگر فکر میکنی با خالی چکوندن آسیب میبینه ) گفت روزی که برای خرید آمدی لول رو هم میبینی !!!!! یعنی اینقدر از چپاندن اجناسشان به مردم مطمئن هستند که اصلا به خودشان زحمت نمیدهند .................
برای همین برای خرید گلوله زن در نظر دارم یه برنامه حالگیری اساسی برایش راه بندازم تا ببینه ارث پدرش رو از مردم طلبکار نیست من همیشه از کسادی بازار دلخورم و کسب مردم (حتی وقتی هیچ ربطی به کار من هم ندارد ) برایم خوشایند است ، ولی خدا شاهده از کسادی بازار این آدمها اصلا ناراحت نمیشوم .
ببخشید پرحرفی کردم دلم یکم پر بود ..........

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-27 01:30 AM

(2015-11-27 01:13 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
جناب احمدی عزیز ، متاسفانه همنطور که دوستان میگویند در تهران اسلحه فروشان تمایلی به تست سلاح از خود نشان نمیدهند حال چه آکبند باشد (که اصلا زیر بار نمیروند ) چه کارکرده . ضمن تائید گفته دوست مون اقای winter zxz بنده هم در مغازه اقای ......بوق.... یک قبضه خفیف دیدم که تمایل به بررسی جدی برای خرید پیدا کردم جالب اینکه به هیچ وجه اجازه خارج کردن گلنگدن را نداد وقتی گفتم برادر پس من چه چیزی را ببینم ؟؟ مرد حسابی خب سوزنش رو میخوابونم (اگر فکر میکنی با خالی چکوندن آسیب میبینه ) گفت روزی که برای خرید آمدی لول رو هم میبینی !!!!! یعنی اینقدر از چپاندن اجناسشان به مردم مطمئن هستند که اصلا به خودشان زحمت نمیدهند .................
برای همین برای خرید گلوله زن در نظر دارم یه برنامه حالگیری اساسی برایش راه بندازم تا ببینه ارث پدرش رو از مردم طلبکار نیست من همیشه از کسادی بازار دلخورم و کسب مردم (حتی وقتی هیچ ربطی به کار من هم ندارد ) برایم خوشایند است ، ولی خدا شاهده از کسادی بازار این آدمها اصلا ناراحت نمیشوم .
دقیقا با گفته های شما موافقم چون برای من هم همچین اتفاقی افتاد البته ناگفته نمونه اکثر اسلحه مهمات فروشها تو تهران این رویرو دارن واسه نگاه کردن کلی التماس باید کرد حالا فرض کنید ازشون بخواید تیر بندازید... ببخشید پر حرفی کردم متاسفانه خریدار حق انتخاب نداره:-(

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-27 09:41 AM

(2015-11-27 01:13 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :

علیک سلام
کامران گرامی با این شرایطی که شما وسایر عزیزان میفرمایید راه حلش اینه که از شهرها واستانهای دیگه اقدام به خرید سلاح بشه / چندتاضرب المثل هست که مربوط میشه به برنامه حال گیری این فلک زده 1 یه آشی واسش بپزم که یه وجب روغن روش باشه 2 بلایی به سرش بیارم که مرغان اسمون زار زار به حالش گریه کنندوغیره خخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-27 09:46 AM

دقیقا همینطوره خرید سلاح از شهرای دیگه کمی مناسبتر هست فقط بازم مسئله تست تفنگ هست که من اطلاعی ندارم تو شهرای دیگه اجازه تیر میدن یا خیر؟دوستان هرکی تجربیه داره در این زمینه لطفا اطلاع بده

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-11-27 10:08 AM

دوستان عزیز عرض کردم اسلحه کارکرده رو در شهرستان ها به شرط تیر میدن
چند وقت پیش یک قبضه برنو کوتاه از نوع پرشین موزر اسلحه فروشی در همدان داشت خیلی تمیز و سرحال البته در ظاهر که قیمت رو 12.500 میگفت و البته به شرط تیر و سلامت
حتی میگفت دوست داری ببر کارشناسی که خودت داری ببینه
اما اسلحه آکبند رو اصلا اجازه تیر نمیداد اما اجازه بازبینی سلاح رو همه جوره داشتی
با سپاس

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-27 10:11 AM

(2015-11-27 10:08 AM)vakil نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز عرض کردم اسلحه کارکرده رو در شهرستان ها به شرط تیر میدن
چند وقت پیش یک قبضه برنو کوتاه از نوع پرشین موزر اسلحه فروشی در همدان داشت خیلی تمیز و سرحال البته در ظاهر که قیمت رو 12.500 میگفت و البته به شرط تیر و سلامت
حتی میگفت دوست داری ببر کارشناسی که خودت داری ببینه
اما اسلحه آکبند رو اصلا اجازه تیر نمیداد اما اجازه بازبینی سلاح رو همه جوره داشتی
با سپاس
ممنون دوست عزیز فقط یه سوال و اینکه برای تست تیر اونم گوله زن تفنگ بهتون میدن ببرید یا خودشونم باهاتون میان و یا اینکه فقط لفظی میگن به شرط؟راستش من هنوز نفهمیدم به شرطشون یعنی چی؟

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2015-11-27 10:16 AM

درود ، اين مطلب كه تو شهرستانها إمكان تست سلاح هست يا نيست ، قاعده كلى نداره ، خوب ما يه برنو بلند از خرم أباد واسه دوستم خريديم كه اجازه تست و قبل خريد گرفتيم و بعد تست خريديم ، يه چندجا ديگه هم رفتيم كه اجازه تست ندادن و نخريدم ، كسى كه پول تفنگ تو جيب شه و تصميم خريدشم قطعية ضرر نمى كنه ، با اين وضع خراب بازار تفنگ فروشنده ضرر ميكنه ، تهران كه اجازه تست نميدن ، خريدم تفنگ از شخص بهترين كاره ، خصوصا تفنگى كه ميدونى زدنش خوبه و هنرمنده ، اين جور تفنگ و ١ و٢ تؤمان هم بالاتر بخرى بهتره و أعصابت راحت تا تفنگى كه ندونى چه طور ميزنه

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-27 10:36 AM

(2015-11-27 10:16 AM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود ، اين مطلب كه تو شهرستانها إمكان تست سلاح هست يا نيست ، قاعده كلى نداره ، خوب ما يه برنو بلند از خرم أباد واسه دوستم خريديم كه اجازه تست و قبل خريد گرفتيم و بعد تست خريديم ، يه چندجا ديگه هم رفتيم كه اجازه تست ندادن و نخريدم ، كسى كه پول تفنگ تو جيب شه و تصميم خريدشم قطعية ضرر نمى كنه ، با اين وضع خراب بازار تفنگ فروشنده ضرر ميكنه ، تهران كه اجازه تست نميدن ، خريدم تفنگ از شخص بهترين كاره ، خصوصا تفنگى كه ميدونى زدنش خوبه و هنرمنده ، اين جور تفنگ و ١ و٢ تؤمان هم بالاتر بخرى بهتره و أعصابت راحت تا تفنگى كه ندونى چه طور ميزنه
ممنون دوست عزیز . فقط یه مسئله هست که اینکه من قیمت تفنگ برنو بلند گرفتم میگن از ۵تومان هست تا ۸.۹ تومان .می خواستم بپرسم که با این وضعیت تفنگها اگه یدونه ۵تومنیشو بخریم و لول تفنگو تعویض کنیم به نظرتون بهتره؟چون واقعا بازار بدی هست بازار تفنگ هرکس هرجور دوست داره یه قیمتی میده برای خودش.
با سپاس