شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-25 10:47 PM

دوست عزیز تو ایران شما تفنگ رو نمیتونی انتخواب کنی چون اگه اکبند بخوای بخری که تا موقع تحویل تفنگو نمیبینید و در مورد کارکرده هم شما حق انتخواب ندارید و همونو که دیدی بدونه تست شلیک و استفاده باید بخرید.ای کاش ما هم مثل کشورهای اروپایی میتونستیم با تفنگ شلیک و تستش کنیم ولی افسوس که عاشقان سلاح مورد بی مهری هستن

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-25 11:49 PM

(2015-11-25 10:47 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز تو ایران شما تفنگ رو نمیتونی انتخواب کنی چون اگه اکبند بخوای بخری که تا موقع تحویل تفنگو نمیبینید و در مورد کارکرده هم شما حق انتخواب ندارید و همونو که دیدی بدونه تست شلیک و استفاده باید بخرید.ای کاش ما هم مثل کشورهای اروپایی میتونستیم با تفنگ شلیک و تستش کنیم ولی افسوس که عاشقان سلاح مورد بی مهری هستن

اینطور که شما میفرماییید اصلا وابدا نیست هیچ کس نباید هیچ سلاحی رو با شرایط فوق بخره سلاح چه نو باشه وچه دست دوم بخصوص سلاح گلوله زن که حساس تره حالا خریدار سلاحو باید از نظر ظاهر وسلامت قطعات بررسی وتایید کنه بعد بره واسه تست دقت وغیره که اگه سلاح دقیق وکارامدی بوداقدام به خرید میشه
حدود یکی دوماه پیش یکی از دوستان قصد خریدنخجیر3( 270 )رو داشتند که بنده رو بعنوان امین وکارشناس خودشون بردند واسه تست بنده حقیرواسلحه فروش با این 270 از حدود 50-60 متری با 15 شلیک یه حلب روغن 4 لیتری فقط تونستیم4بار حلبو بزنیم ومعامله فسخ شد( تازه اسلحه فروش ازدست بنده شاکی شد وفرمودن شما عمدا حلبو نمیزنی بنده هم سلاحو در اختیار خودشون قرار دادم وبا شلیک4 گلوله فقط 1 بار حلبو زد خخخ) وامومدیم خونه البته هزینه فشنگا پای دوستم بود 15*15000=225000تومن ناقابل پرداخت شد اما از خرید یه گلوله زن 12- 11میلیونی معیوب جلوگیری شد/ سلاحی گیجی بود خیلی اشفته میزد اما ظاهرش دلربا بود / بقول معروف هیکله چوخته **غیرته یوخته

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-26 12:11 AM

من نمیدونم شما ساکن کدوم شهر هستید ولی تو تهران همچین چیزی وجود خارجی نداره که اجازه تیراندازی با سلاح بهتون داده بشه حداقل تو خانواده ما چندتا تفنگ خریدو فروش کردیم که من ندیدم.شاید شما نظرتون تو دست باشه برای خرید ولی از اسلحه و مهمات فروش مجاز تو تهران من نه دیدم نه شنیدم

RE: معرفي اسلحه برنو - talebeamoli - 2015-11-26 01:03 AM

این نوع خرید سلاح بیشتر توافقی هست توشهر ما گلوله زن رو 100 درصد اجازه تیراندازی داد ه میشه بعد معامله میشه

حتی من سلاح ساچمه زنی خودم رو به همراه مغازه دار تیر انداختم بعد خریدم

البته ایشون بنده رو از قبل میشناختن
امکانش هست دوست عزیز

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-26 07:43 AM

(2015-11-26 12:11 AM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نمیدونم شما ساکن کدوم شهر هستید ولی تو تهران همچین چیزی وجود خارجی نداره که اجازه تیراندازی با سلاح بهتون داده بشه حداقل تو خانواده ما چندتا تفنگ خریدو فروش کردیم که من ندیدم.شاید شما نظرتون تو دست باشه برای خرید ولی از اسلحه و مهمات فروش مجاز تو تهران من نه دیدم نه شنیدم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-26 08:04 AM

(2015-11-26 07:43 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-11-26 12:11 AM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز میزنه خطای سرور...

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-11-26 08:16 AM

جناب احمدی عزیز تفنگ کارکرده رو اجازه تست و تیراندازی میدن (یشرط تیر ) اما اسلحه نو و آکبند رو بهیچ عنوان اجازه تیراندازی نمیدن
چون اگر هر کسی بخواد موقع خرید این اسلحه رو با شلیک حتی یک تیر تست کنه که دیگه آکبند نیست
اسلحه فروش های تهران بهیچ عنوان زیر بار تست سلاح آکبند نمیرن

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-26 08:19 AM

والا بخدا زیر بار تست سلاح کارکرده هم نمیرن .واسم پیش اومده که خدمتتون عرض میکنم بهانشونم اینه که جا برای تیراندازی ندارن وسط خیابون هم که نمیشه از اونورم پاس میدن به کارشناسی اسلحه و مهمات اونها هم که کارشناس نییستن بنده خدا یه افسر هست نه تعمیرکار اسلحه و مهمات

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-11-26 09:05 AM

دوست عزیز تو تهران باشگاه تیراندازی ورزشی هست باید ببرید اونجا به فروشنده هم همینو بگید
اونجا حتی کارشناس هم دارن
برای گلوله زنی تفنگ و میبندن رو پایه بعد تست تیر میگیرن

RE: معرفي اسلحه برنو - vakil - 2015-11-26 11:41 AM

دوستان عزیز ما توی شرایطی زندگی میکنیم که امکان تست خیلی چیز ها وجود نداره
شما یک موبایل ساده هم میخواهید بخرید فروشنده پلمب برای شما میاره و میگه اگه آکش رو باز کنم باید بخرید و مال شماست
حالا از موبایل گرفته تا ماشین و بقیه چیزها گرفته تا اسلحه که دیگه جای خودش رو داره
کلا خرید کردن به شانس شما بستگی داره
دو تا ماشین با هم از کمپانی بیرون میان یکی هر روز تعمیرگاه میره یکی دیگه تا چند سال فقط روغن عوض میکنه و بنزین میزنه
شما تفنگ بادی رو هم نمیتونی تست کنی بعد بخری چه برسه به گلوله زن
البته همه این مواردی که عرض کردم مربوط به جنس آکبند بود و داخل کارتن بود
نه دست دوم و کارکرده
با سپاس