شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-22 01:55 PM

برای بلند 12تومن خیلی خیلی زیاده اگه طالب برنو هستید ومیخواید یه برنو خوب وارزونتر از سراسر کشور پیدا کنید یه سر به کرمانشاه بزنید

RE: معرفي اسلحه برنو - mehrdads - 2015-11-22 02:27 PM

سلام اقا خواهشابرنو های شهر مارو تموم نکنید خخخخخ...ولی جناب اسمان درست میفرمایند ....غرب کشور ارزون تره ...خرم ابادو کوهدشت لرستانم شنیدم اسلحه زیاد هست Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-11-22 11:37 PM

(2015-11-21 09:39 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
عجب کلیپ جالبی بود......... دم دوستمون asman همیشه گرم باد........ نمی دونستم که ماوزر 98 و برنو ضامن دارند.......... اما تو این کلیپ بود و خودم هم امتحان کردم و دیدم که درسته و میشه بعد از مسلح کردن گلنگدن، اونو روی ضامن گذاشت.......

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-22 11:55 PM

ضامن گلن 3 تا کار میکنه 1 موقعی که فنر وسوزن مسلحن واماده شلیک اگه دسته ضامن ( برگه ضامن ) به طرف چپ خوابیده باشه بافشارماشه سوزن وفنر ازاد شده وشلیک صورت میگیره دراین حالت گلن وماشه کارمیکنن 2 اگه سوزن مسلح باشه با اوردن ضامن به بالا ( قایم ) بافشردن ماشه سوززن عمل نمیکنه وشلیکی درکار نخواهد بود وواین روش بیشتر زمانی انجام میشه که صاحب سلاح بخواد بعد از جداسازای گلن از سلاح سوزن وفنر گلنو از گلن جدا کنه جهت نظافت وسرویس 3 در این حالت اگه سلاح اماده شلیک باشه وضامن رو به طرف راست بخوابونیم دیگه ماشه کارنمیکنه ونه شلیکی صورت میگیره ونه گلنو مبشه بالا اورد البته تمامی این کارا زمانی صادق خواهد بود که اجزا سلاح سالم باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2015-11-23 09:28 AM

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان،قیمتی که شما می گید معقول تر هست

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2015-11-24 01:15 PM

خریدار یک عدد برنو بلند تمیز با خان های سالم و ظاهر سالم 1309 یا 1317 البته 1309 در اولویت قرار داره، آرم شیر و خورشید پاک نشده باشه. لطفا فقط از طریق تلگرام پیام بدین.
09357613613
از تبریز هستم

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-24 03:11 PM

فکر نمیکنم بیشتر از ۳۰۰متر بشه روش حساب کرد

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-11-24 04:14 PM

با سلام خدمت همه اهالی انجمن
300مترم فاصله کمی نیست برنو بلند تفنگ از هر نظر مورد تائیده منه 2 ماهی خریدم با بلندیشم مشکل ندارم واقعا هر بار که باهاش تیر اندازی میکنم لذت می برم ولی برای خریدن تفنگ سالم و مورد تائید 5 ماهی صبر کردم تا تفنگی که میخواستم گیرم آمد Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-11-24 04:28 PM

دوست عزیز چند خریدید و اینکه اگه امکان داره عکسهایی ازش بزارید تا ما هم لذت ببریم

فرستاده شده از Tab2A7-10Fِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-11-24 04:41 PM

8/800صفحه 221 عکس ازش گذاشتم