شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-11-20 11:16 PM

سلام
در پست شماره 2213 که از گروپ گیری خودم گفتم از 4 فشنگی که داشتم 3 تاشو خودم شلیک کردم اما یکیشو دوست خوبم (صاحب مزرعه) شلیک کرد. ایشان که هیچگونه تجربه ای در شلیک با اسلحه نداره یکدفعه هوس تیراندازی کرد و خواست که بذارم حداقل یه تیر بزنه. خلاصه بنده هم راضی شدم. ایشان خواست که به یه لاستیک پراید کهنه که به دیوار سنگی یکی از تاسیسات مزرعه تکیه داده شده بود از فاصله حدودا 50 متری اونم به صورت ایستاده و بدون تکیه گاه شلیک کنه. خلاصه ما هم که دیگه قید اون فشنگو زده بودیم گفتیم هر کار که میخوای انجام بده. خلاصه ایشان از فاصله حدودا 50 متری به سمت لاستیک پراید شلیک کرد که تیرش هم خطا رفت و خورد به دیوار سنگی که لاستیک به آن تکیه داده شده بود. در همین حال دیدم که یکی از مرغهای خانگی همین دوستمون که تقریبا در فاصله 3 متری از لاستیک قرار داشت قدقدقدا کنان شروع به پریدن و دویدن کرد. ما هم که به قضیه مشکوک شده بودیم رفتیم سمت مرغه که دیدم مرغ بیچاره زخمی شده......... گویا مرمی بعد از برخورد به دیوار سنگی متلاشی شده و ترکشهای آن به مرغ بیچاره برخورد کرده....... خلاصه حواسمون باشه که موقع هدفزنی با اسلحه گلوله زن، حتما چک کنیم که موجود زنده ای در نزدیکی سیبل نباشه تا خدای ناکرده موجب رنجش آن زبان بسته نشویم......
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-20 11:53 PM

انشاالله دفعه بعد خودتوت دقیق سرخروس رو نشونه بگیرید تا خیال اون زبون بسته هم راحت بشه که این بار زخمی نمیشه ویکباره جان به جان افرین تسلیم میکنه
کباب خروس خوردن داره خخخخخخخخخخخخخخ بعدش چند تا چای داغ و تلخ میچسبه

RE: معرفي اسلحه برنو - Korkori - 2015-11-21 07:14 PM

دوست عزیز Bettles شما که به پستهای قبلیتون ارجاع میدید در پست شماره 2153 گفتید که یه کلیپ از نحوه جاگذاری فشنگها توسط شانه فشنگ خواهید گذاشت اما خبری نشد!!!!

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-11-21 07:22 PM

حق با شماست...... حقیقتش چون دوربین مناسبی برای این کار نداشتم و مجبور بودم با دوربین گوشیم کلیپو تهیه کنم و ضمنا دست تنها هم بودم، خلاصه اینکه کلیپ مربوطه خیلی درپیت و ضایع شد و لذا از گذاشتنش صرفنظر نمودم....... عذر بنده را پذیرا باشید....

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-21 07:34 PM

بنده چندتایی ویدیو در این زمینه دارم که یکی دوتاشو میذارم

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-11-21 07:42 PM

سلام
برای قرار دادن سریع و راحت فشنگها از طریق شانه فشنگ درون خشاب برنو، باید انگشت شصت را در بخش انتهایی فشنگها (که در عکس با فلش نشان داده شده است) قرار داده و با یک فشار هماهنگ درون خشاب قرار دهیم. اگر انگشت شصت را در بخش ابتدایی و یا حتی وسط فشنگها قرار دهیم در این صورت هم نیاز به فشار رو به پایین بیشتری داریم و هم احتمال کج شدن فشنگها و گیر کردن آنها هم هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-11-21 09:39 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - mosh - 2015-11-22 08:26 AM

بچه ها الان یه برنوی بلند تمییز، خان های سالم، ظاهر شیک و سالم در دسترس هست که 12میلیون تومان قیمت می گن، آیا قیمتش مناسبه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-11-22 11:08 AM

(2015-11-22 08:26 AM)mosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان یه برنوی بلند تمییز، خان های سالم، ظاهر شیک و سالم در دسترس هست که 12میلیون تومان قیمت می گن، آیا قیمتش مناسبه؟

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.والا از نظر قيمت بنظرم براي برنو بلند زياد است.اما بعضي پولها=پول عشق و بعضي=پول تك بودن يك وسيله است.پس تا ديده نشه نميشه نظر قطعي داد.اما براي برنو بلند(در حالت عادي)12تومان قيمت بسيار بالايي است.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-11-22 12:06 PM

سلام
اگر تمیز باشه حداکثر تا 10 تومن هم قابل توجیه است. اما بیشتر بعید می دونم...... برنو بلند خودم که خیلی تمیز بود و فروشگاه مربوطه هم به قول خودش به صورت مزایده ای از ارتش خریده بود را 9.5 قیمت مقطوع گذاشته بود.......