شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-10-19 06:38 PM

سلام دوست عزیز. عکسهاتون برای من باز نمیشه. میخواستم بدونم از کجا فهمیدین تقلبیه؟ قیمت پایین نمیتونه حتما دلیلی بر تقلبی بودن باشه. وارد که زیاد بشه قیمت پایین میاد.

hosein haghighi

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-10-20 07:59 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای نصب پیش چند تا تعمیر کار خبره بردم که خودشون جنس اصل و داشتن با مقایسه و نصب تفاوت زیاد بود

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-10-21 09:09 PM

باسلام خدمت دوستان

دوستان به این فشنگهای عشایری اصلانمیشه اعتمادکرد.دوسه روزپیش بایکی ازدوستان رفتیم یه گروپ بگیریم بعدیکی دوشلیک دیدم اسلحه

کم میاره به اصطلاح کوتاه میزنه خیلی تعجب کردم وقتی داخل لول رونگاه کردم دیدم مقداری ازباروت بصورت خام ونسوخته داخل لول باقی مانده.ناگفته نماند

اردیبهشت ماه نیز دوسه تا ازفشنگها بعدشلیک مرمی یکی دوسانتیمتر داخل لول جلو میرفت وگیرمیکرد وقتی پوکه رونگاه کردم باروتش کامل بصورت خام

داخل پوکه بود.که بامشقت تونستم مرمی روازداخل لول بیرون بکشم.

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-10-21 11:39 PM

(2015-10-17 09:05 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوستان، متاسفانه طبق عکس زیر، این پسر آمریکایی درپیت قوزمیت هم داره با ماوزر 98 سرنیزه دار تیراندازی میکنه خخخخخخخخخخ....... البته بعیده که به هدف بزنه خخخخخخخخ.............
با سلام :
آقا جان این آقا پسر که برنو تو دستش مثل شدو 1000 هست ، اقلا قدش 190 هست حالا چطوری شما این شاخ شمشاد رو قوزمیت میبینی ......؟!؟!؟ خخخخخخخخخخخخخخخخ
این بستن سرنیزه و تیراندازی ، یه خورده با هم جور نیست . معمولا کاربرد سر نیزه اینه که باهاش بکنی تو جیگر طرف ، چون بالانس تفنگ رو بهم میزنه نمیشه باهاش هدف زنی کرد . اصولا رزم نزدیک و تیراندازی تهاجمی قصه هاش با تیراندازی دقیق کلی فرق داره .
این دوربینی هم که عکس ازش گذاشتید بخاطر کاربرد خاصش که تصویر حدودا در فاصله 30 تا 50 سانتی از لنز چشمی اش تشکیل میشه ، در ایران خیلی کمیابه . پس اگر نیاز به دوربین داشتید از همون دوربینهای معمولی استفاده کنید بهتره .
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2015-10-22 12:51 AM

بابا جان غنیمتی جنگ بابابزرگشو برداشته یه ژست عکاسی گرفته در ضمن اون بابا هم که دانشمند نیست که بدونه نباید با سرنیزه تیراندازی کرد
(2015-10-21 09:09 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

دوستان به این فشنگهای عشایری اصلانمیشه اعتمادکرد.دوسه روزپیش بایکی ازدوستان رفتیم یه گروپ بگیریم بعدیکی دوشلیک دیدم اسلحه

کم میاره به اصطلاح کوتاه میزنه خیلی تعجب کردم وقتی داخل لول رونگاه کردم دیدم مقداری ازباروت بصورت خام ونسوخته داخل لول باقی مانده.ناگفته نماند

اردیبهشت ماه نیز دوسه تا ازفشنگها بعدشلیک مرمی یکی دوسانتیمتر داخل لول جلو میرفت وگیرمیکرد وقتی پوکه رونگاه کردم باروتش کامل بصورت خام

داخل پوکه بود.که بامشقت تونستم مرمی روازداخل لول بیرون بکشم.

قبل از تیراندازی چک کنید ببینید مرمی ها سر پوکه محکم هستند یا با گرفتن بین انگشتای دست و فشار به طرفین یا پیچاندن لق می زنند؟

RE: معرفي اسلحه برنو - mjp - 2015-10-27 08:00 PM

سلام به همه ی اساتید کسی سرنیزه برنو سراغ داره؟؟؟؟؟

بند اصلی هم اگه کسی سراغ داره محبت کنه بگه چون بدجور خواهانشم. قیمتم زیاد مهم نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-10-28 07:41 PM

*********************دم اهالی انجمن همیشه گرم باد*************************

RE: معرفي اسلحه برنو - hosseinebadian - 2015-10-29 12:32 AM

Hi HitlerKhansariha (214)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-29 07:18 PM

(2015-10-27 08:00 PM)mjp نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی اساتید کسی سرنیزه برنو سراغ داره؟؟؟؟؟

بند اصلی هم اگه کسی سراغ داره محبت کنه بگه چون بدجور خواهانشم. قیمتم زیاد مهم نیست

سلام
عرض شود چند ماه پیش یه سرنیزه سرغ داشتم که طرف خیلی گرون می گفت و چون قیمتش منصفانه نبود بنده جایی اعلام نکردم............ اما اگر قیمت مناسب گیر آمد حتما به بچه های گل تاپیک خبر می دم......

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-30 07:20 PM

سلام
این کیف ها که مشاهده می کنید کیف مخصوص حمل شانه فشنگ هستند. در اکثر عکسهای به جا مانده از سربازان آلمانی، این کیفها جزء تجهیزاتشان می باشند. این نشان می دهد که اکثرا فشنگ گذاری اسلحه ماوزر 98 در جنگ توسط شانه فشنگ انجام می شده است که دلیل آن سرعت عمل بسیار بالا در فشنگ گذاری است.......

اینم شانه فشنگ و اسلحه خودم........