شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-14 05:35 PM

(2015-10-14 05:28 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قیمت برنو بلند دست نخورده الان چنده؟

فرستاده شده از LG-D160ِ من با Tapatalk

اگر خیلی تمیز باشه تا 9.5 هم قیمت داره....... اما به طور معمول تمیزش بین 8 تا 9 است.

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-10-14 05:37 PM

والا امروز یکی میگفت تا 7تومن پیدا میکنی خوبشو ولی اگه فابریک باشه خیلی عالیه

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-14 05:39 PM

(2015-10-14 05:37 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا امروز یکی میگفت تا 7تومن پیدا میکنی خوبشو ولی اگه فابریک باشه خیلی عالیه

دوست عزیز، برنو بلند 5 تومنی هم گیرت میاد........ اما باید تمیز باشه و دقیق شلیک کنه.......... چون عمر این تفنگ حدود 80 ساله...........

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-10-14 05:41 PM

حق باشماست راهی هست گه متوجه بشیم لولش چگونه سالمه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-14 05:45 PM

(2015-10-14 05:41 PM)winterzxz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حق باشماست راهی هست گه متوجه بشیم لولش چگونه سالمه؟

ابتدا باید بدید یه تعمیرکار مجاز اسلحه و یا یه شخص با تجربه، چکش کنه (از نظر ظاهری، گلنگدن و نیز خان ها) و حتی باش تیراندازی هم بکنه و درصورت قبولی خریداری بشه..... معمولا بهترین راه برای تست سلامتی لوله، تیراندازی است......

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-10-14 05:48 PM

ممنون دوست عزیز یه سوال دیگه و اینکه فشنگ برنو خارجیش هم پیدا میشه و قیمتش چجوریه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-14 06:01 PM

خدمت هستم..... عرض شود بنده خودم خیلی پیگیر فشنگ خارجی بودم اما تو شهر ما اصلا پیدا نمیشه و تنها همون فشنگ عشایری و همچنین فشنگ شکاری به وفور پیدا میشه...... شاید تهران فشنگ خارجی باشه اما من از کسی نشنیدم..... اگر دوستان تجربه ای در این زمینه دارند خوشحال میشیم با بقیه دوستان در میان بگذارند........

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-10-14 06:12 PM

منم شنیدم که هست ولی ندیدم خودم هنوز

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-14 06:24 PM

اگر باشه بیشتر تهران گیر میاد.......... بعیده شهرستان گیر بیاد......

RE: معرفي اسلحه برنو - winterzxz - 2015-10-14 06:26 PM

فکر کنم اقای خاکساری داشته باشن