شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-10-05 01:45 PM

(2015-10-05 10:55 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان عزیز اینجا ایرانه. همه کارا که نباید درست باشه. خوب نیست. واسه همینه که اسلحه رو میخری تازه باید بگردی معایبش و رفع کنی.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دقيقا حق با شماست.در مورد پيمانكاران*بعضا سختگيري نسبي ميكنن اما در مورد خط توليد خودشون متاسفانه خير.(البته بين خودمون باشه هااااااااااا.خخخخخخخخخخخخخ).در كل اگه دقت و هميت لازم رو داشته باشن*بهترين سلاحها رو ميتونن توليد كنن ولي...متاسفانه......نميدونم چرا.....اما واقعا مايه افسوس است.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-10-05 01:53 PM

حالا خوبه اسلحه این دوستمون مشکلش طوری بوده که فشنگ جا نمی رفته حالا ببینید اگه فشنگ جا میرفت مثلا یک میل دو میل گشاد تراشیده بودن چه اتفاقی میفتاد. حتما انفجاری صورت می گرفت آنوقت کسی هم پاسخگو نبود.

من سال 81-82یه 8دادم واسه تعویض لول. لولش ان قدر شل بسته بودن چسپ رزوه یا آچار نینداخته بودن با دست باز میشد. دیگه بازش کردم چسپ رزوه زدم با لوله گیر سفتش کردم. مگسک و شکاف درجه یک دور چرخید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-10-05 05:17 PM

گشتاپو جان محدوده شهر ومحل سکونت مردم جای این کارا نیست هم خطر برخورد مرمی هست وهم صداش مردم وزنان حامله وبیمارانو میترسونه واز شما حق شکایت دارند/ لطفا ازاین کارا نکنید / ایا این برنوی پدربزرگ گرامی تونه اگه همونه لطفا چندتا عکس بذارید ممنونم / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /

RE: معرفي اسلحه برنو - Gestapo - 2015-10-05 07:22 PM

خیر متاسفانه این برنو خودمه برنو پدر بزرگم فک کنم تو خونه خودش باشه معلوم نیست کجاست خودشم نیست که حداقل ازش بپرسم کجا گذاشتی.چه بدبختی هست وقتی یک عتیقه گرانبها داری اما حتی اطلاع نداری کجاست خیلی ناراحت کننده هست خیلی

RE: معرفي اسلحه برنو - Huntsman - 2015-10-05 08:07 PM

دوستان انجمن میبخشید اینجا اینو مینویسم ولی هرچند وقت یه بار ، کاربرایی با انگیزه های تفریح و یا نامعلوم میان تو سایت و شروع میکنن به پست گذاشتن و متاسفانه چون هیچ کس هم بهشون اخطار و تذکر نمیده و در عوض از پست بی محتوای اون شخص سپاس میشه و مورد توجه قرار میگیره اونم ادامه میده
از لحن نوشتار میشه حدس زد که شخص حتی به سن قانونی نرسیده که بخواد سلاح داشته باشه ، اونوقت داعیه داشتن سلاح گرم رو داره و تو تاپیکا میچرخه و فقط پست اسپم میذاره

دوستان لطفا با اینگونه موارد برخورد کنید تا بیخودی بار محتوای تاپیک ها کاسته نشود
Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-05 08:28 PM

دوست عزیز توصیه شما بجاست و بچه های تاپیک این افرادو به خوبی می شناسند اما همه دوست دارند که به شخصیت کسی توهین نشه و کلا جو دوستانه ای در تاپیک برقرار باشه.......

RE: معرفي اسلحه برنو - Huntsman - 2015-10-05 09:05 PM

بله شما درست میفرمایید ، قطعا منظور بنده نیز تذکر و برخورد در چارچوب ادب و احترام هست Khansariha (8)

متاسفانه فرهنگ درست فضای مجازی هم مثل بعضی چیزا هنوز تا حد مطلوب فاصله داره

حتما میدونید که سایت هایی مثل این سایت و انجمن که حاوی اطلاعات مفید پیرامون مطالب تیراندازی و سلاح شکاری به زبان فارسی باشه به تعداد انگشت های یک دست نمیرسه و قطعا محل مراجعه بسیاری از افراد برای کسب اطلاعات در این زمینه ( که هم جذاب و هم باید گفت خطرپذیر در صورتی که به اصول و قواعد استفاده صحیح آگاه نباشی ) هست ، چه بهتر که مطالبی که قرار داده میشه دارای پشتوانه تجربه و علمی باشه
و نه از روی حدس و گمان و .... باشه . البته که جو دوستانه و تبادل نظر دوستانه اصل اساسی است .

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-05 09:36 PM

دوست عزیز پیغام خصوصیتون را گرفتم و اینجا پاسخشو می دم.........
با برنوی بدون دوربین میشه گروپ تا 200 متری هم گرفت اما بنده فقط تا 100 متری گرفتم و بیشتر از آن را هنوز سعی نکردم، هر چند که یه مقدار در دید فواصل دور مشکل دارم چون مدتهاست که نمره عینکمو آپدیت نکردم......... ضمنا 4 تا گروپ با برنو بلند خودم گرفتم که 2 تاشو تو تاپیک گروپ گیری قرار دادم و 2 تا دیگشو تو همین تاپیک که لینکاشونو براتون می ذارم........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bycal - 2015-10-08 01:47 AM

سلام
چند عکس از برنو متوسط یکی از دوستان
طبق جواز کالیبر 7/92 و کشور سازنده انگلیس
قسمت شکاف درجه و مگسک جالب بود که از همون قسمت چند عکس گرفتم
طبق گفته خود صاحب سلاح و دیگر دوستانی که در معیت با ایشون با سلاح تیراندازی کردن در فاصله های بالا بسیار سلاح دقیقی هست
ظاهر سلاح زیاد نمیز نیست و قنداق کمی سنگین تر از حد معمول ساخته شده
[تصویر: 5berno.jpg]

[تصویر: 1berno.jpg]

[تصویر: 2berno.jpg]

[تصویر: 3berno.jpg]

[تصویر: 4berno.jpg]

چند روز دیگه خودم برای تست میرم
حق نگهدارKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-10-08 07:58 AM

دوست عزیز این اسلحه اولین نسل ماوزر 98 هستش(gew 98) و 100% المانیه
درست یادم نیست ولی فکر میکنم کالبرش 7.92j باشه نه 7.92jrs
یعنی فشنگ برنو یه خورده براش بزرگه