شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hamdelan - 2015-10-04 10:27 AM

دوست عزیز چه مدت از عمر تفنگ میگذره ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-10-04 10:42 AM

سلام جنوبی عزیز. داداش لول تفنگ شما خرابه. بده لولو تعویض کنن. پیچیدن به عیوب این اسلحه فایده نداره.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-10-04 12:46 PM

ای کاش به گلن وسوزن دست نمیزدید وکاربیت وحرارت دیده شون نمیکردید / شما اگه یک یا چند لایه نازک مثل نایلون طلق یا مقوا وامثالهم رو میذاشتید روی پیشانی جنگی وتست شلیک میکردید دیگه لازم نبود که کاربیت کاری کنیدفوقش فقط روی یه سوزن دست ساز نه فابریک (قطعات فابریک حیفه ) تغییر ارتفاع میدادیدو با گذاشتن این لایه ها سوزن کوتاه میشد که نشان دهنده بی ایراد بودن گلن هست ومشکل از لوله منم با اقای حقیقی موافقم که لول رو تعویض کنید اما قبل ازاون برنو رو به یه تعمیر کاروارد نشون بدید که ایشون ازنزدیک بررسی کنن ونظر بدن وبعد قبل از تعویض لول یا باید گلنو به روز وشکل اول دراورید یا یه گلن دیگه بخرید که لول جدید با یک گلن دست نخورده ست بشه / طبق پیشنهاد جالب کامران جان گفته شد گلنو با استفاده از لایه گذاری بیارید جلوتر نه با کاربیت کاری /

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-10-04 02:58 PM

یعنی به نظرتون دیگه هیچ راه حلی نداره؟؟؟؟؟
شیراز کسیو میشناسین که کارشناس خوب و قابل اتمینانی باشه که تفنگو ببرم پیشش و ونقدر تو کارش حرفه ای باشه که اگه گفت لولش خرابه دیگه نخام جای دیگه برم و مطمءن باشم که حتما لول خرابه

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-10-04 11:14 PM

با سلام:
جنوبی جان من دو تا پیشنهاد دارم دیگه بعد از اون جا میزنم !!!!خخخخخخخ
اول اینکه بسهای لوله رو باز کنید و تیراندازی کنید
دوم اینکه بعد از نشون دادن به تعمیرکارو تایید تعویض لول ، یه چند سانت از سر لول کوتاه کنید (به عنوان آخرین راهکار )
اگر این دوتا هم نشد دیگه چاره ای نمیمونه Khansariha (226)
این رو هم بگم دوستانی که لول عوض کردن با اینکه هزینه اش یه خورده زیاده ولی راضی اند . البته شما باید یک گلن استاندارد هم بگیری (برای همین میگفتم با ورق فلزی امتحان کن که گلن از حالت فابریک درنیاد )
امیدوارم با باز کردن بستهای لول مشکل حل بشه .
اگر شما خودت قبل از خرید تست نکرده بودی اون هم با اون همه دقت ، من میگفتم از اول خراب بوده . دیگه توکل به خدا

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-10-05 06:19 AM

بااین سبیل وجا زدن؟؟؟ خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ مگه میشه؟ مگه داریم ؟ ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد)

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-10-05 09:33 AM

از عزیزان این سایت ،کسی هست که لول عوض کرده باشه ؟ کسی رو میسناسین ؟
کیفیت چه جور بوده ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-10-05 09:51 AM

دوست عزیز من در حال عوض کردن هستم
تفنگ و تحویل گرفتم بعد دیدم فشنگ توش نمیره دوباره بردیم جنگ افزار گفتن دستگاه تراش خزانه خراب شده 100 تا لول خزانشون تنگ در اومده تفنگ و دوباره گرفتن حالا منتظریم دستگاه و درست کنن
من قبل تعویض تحقیق کردم همه میگفتن عالیه
قراره هفتی دیگه تفنگ و بدن هر وقت تست گرفتم نتیجشو میزارم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-10-05 10:35 AM

جنگ افزار می بایست قبل از تحویل سلاح به شما ودیگران از هرنظر بررسی رفع ایراد تایید وکنترل کیفیت رو به عمل می اورد

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-10-05 10:55 AM

اسمان عزیز اینجا ایرانه. همه کارا که نباید درست باشه. خوب نیست. واسه همینه که اسلحه رو میخری تازه باید بگردی معایبش و رفع کنی.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk