شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-22 03:27 PM

بازوبستن برنو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدا کردن ناخن از گلن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bycal - 2015-09-22 03:33 PM

(2015-09-22 03:04 PM)talebeamoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارادتمند دوستان

به تازگی یه برنو کارابین کوتاه معامله کردیم حدودا یک سال میشه

برای سرویس و نگهداری برنو احتیاج به فیلم آموزشی داشتم اگه کسی از سروران عزیز چنین فیلمی دارن ممنون میشم ار محضرشون استفاده کنیم

کیفیت فیلم هم مهم نیست فقط یه جور راه بیفتم ممنون میشم

به سلامتی دوستان
سلام
مباركه دوست عزيز
همه به زبان شيرين پارسي ببين شايد بكارت بياد

ضمن اينكه دوستان گلي مثل اسمان عزيز و كامران گل وجناب اقا رضا و ديگر اساتيد هستن به شما كمك ميكنن

حق نگهدارKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-22 03:41 PM

باز وبستن گلن

بیژن جان شما لطف دارید// بنده کوچکترین عضو انجمنم // ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد )
talebeamoliجان لطفا چندتا عکس ازبرنوتون قرار بدید وبفرمایید چند خریدید ؟ ممنونم

RE: معرفي اسلحه برنو - mehrdads - 2015-09-24 02:19 PM

سلام دوستان . یکی از بستگان ما یه برنو متوسط ساخت۱۳۱۲ خریده .سوال اول اینکه این مدل ساخت ۱۳۱۲ نسبت به بقیه مدل ها فرقش چیه ؟ و دوم اینکه ریل برای نصب دوربین نداره . راهی هست بشه دوربین نصب کرد ؟Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-24 04:07 PM

جواب سوالات : 1فرقی باسایر مدلها نداره 2 برای دوربین دارکردن برنو اول باید دسته گلن خم بشه و باخرید پایه ونصبش روی کپ همه چیز اماده نصب دوربین میشه وبعدش نصب دوربین

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-10-01 11:53 AM

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
بنده چند روزیه از مسافرت برگشتم و بلافاصله رففتم تو کار برنو و رفع عیب با کم کردن هداسپیس
قرار شد یه ورقه فلزیو بزارم رو پیشونی جنگی تا فاصله کم بشه اما ورقه مناسبو پیدا نکردم
ورقه ها یا نازک بودن یا کلفت خسته شدم از بس دنبال ورق گشتم
این شد که تصمیم گرفتم پیشونی جنگی رو کاربیت زرد کنم و بعد با دستگاه تراش به اندازه دلخواه برسونمش
این کارو کردم و پس اتمام کار حالا سوزن کوتاه میومد و چاشنی عمل نمیکرد
با مشورت با تراشکار سوزن رو با کاربیت سیاه بلندترش کردم و با کمک دستگاه تراش فرم مورد نظرو بهش دادم
الان دیگه هداسپیسش عالی شده بود گفتم دیگه تیرام از خال بیرون نمیره

اما پس از پایان کار که تفنگمو تست کردم بازم خوب نزد!!!!!!!!
ولی چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - frank - 2015-10-01 03:30 PM

درود
دوست عزيز تاج خان سر لوله رو ببر يه تعمير كار وارد برات چك كنه شايد ايراد از اون باشه
تاج خراب بسيار روي دقت اسلحه تأثير داره

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-10-01 04:54 PM

(2015-10-01 03:30 PM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوست عزيز تاج خان سر لوله رو ببر يه تعمير كار وارد برات چك كنه شايد ايراد از اون باشه
تاج خراب بسيار روي دقت اسلحه تأثير داره

تاج رو نفهمیدم منظورتون چیه؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - frank - 2015-10-01 06:16 PM

درود
دوست عزيز جايي كه خان تموم ميشه و آخرين تماس مرمي با خان هست رو ميگم اگر لبه انتهاي خان ضربه خورده باشه يا به دليلي دقونهم شده باشه تأثير خيلي زيادي روي دقت داره البته اصلاحش به راحتي توسط تعميركار انجام ميشه با تراش سر لول

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-10-01 11:15 PM

سلام
عرض شود که یه سر به سایت گجت کمپ زدم و دیدم که مشخصات تفنگهای بادی را به خوبی ارائه کرده که وزن تعدادی از آنها نظرمو جلب کرد، مثل دیانا 52 با وزن 4 کیلوگرم که تنها 300 گرم از برنو بلند سبکتره ........ دیانا 54 با وزن 4.6 کیلوگرم که 300 گرم از برنو بلند سنگین تره و دیانا 56 با وزن 5.1 کیلوگرم که 800 گرم از برنو بلند سنگین تره........... البته چون بنده در رابطه با تفنگ بادی سررشته خاصی نداشتم کلی سورپرایز شدم...... بنده فکر می کردم که برنو بلند از همه تفنگها سنگین تره و همیشه با یک ذهنیت خاص بش نگاه می کردم اما حالا که دیدم بعضی از تفنگهای بادی ازش سنگین تر هستند، از این به بعد با یه دید دیگه بش نگاه می کنم خخخخخخخخخ.......
جالبه که وزن دیانا 56 از برنو بلندی که سرنیزه سرش زده شده (به طول 165 سانتیمتر) هم 100 گرم سنگین تره.......

برنو بلند خودم با سرنیزه (طول 165 سانتیمتر و وزن 5 کیلوگرم)

دیانا 56 (طول 113 سانتیمتر و وزن 5.1 کیلوگرم) (اطلاعات از سایت گجت کمپ گرفته شده اند)