شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-09-15 10:25 PM

سلام
وزنش 4.6 کیلوگرم هست، یعنی 300 گرم از برنو بلند هم سنگین تره............
البته اگر سرنیزه رو بزنیم سر برنو بلند، وزنش 400 گرم از این تفنگ سنگین تر میشه.....

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-17 11:49 AM

بعد از حدود 2 ساعت پیاده روی درطبیعت وبعدش یه گروپ از فاصله 200 متری شکافدرجه روی 2 وزن فشنگا از 25/21- 25/30و چسپاندن 1 برگه A4 روی کارتن به ابعاد 30*50 وزش باد از چپ به راست / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-09-19 10:18 AM

باسلام
جواز موقت برنو بلند 1317 رو بهم دادن دیروز رفتم چندتا تیر بعد از نصب دوربین لیپرز 3*9باهاش زدم تو فاصله 250متری چندتا تکه کاشی شکسته 15سانت در 15سانت گذاشتم 3 تا تکه کاشی رو با 3 تا تیر پشت سر هم زدم خیلی از تفنگی که خریدم راضیم حالا نمیدونم این دوربین لیپرز تا کی روی تفنگ جواب بده فعلا که عالیه

RE: معرفي اسلحه برنو - Gestapo - 2015-09-19 11:02 AM

چرا برنو من سنبه نداره
باید بخرم؟
(2015-09-19 10:18 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
جواز موقت برنو بلند 1317 رو بهم دادن دیروز رفتم چندتا تیر بعد از نصب دوربین لیپرز 3*9باهاش زدم تو فاصله 250متری چندتا تکه کاشی شکسته 15سانت در 15سانت گذاشتم 3 تا تکه کاشی رو با 3 تا تیر پشت سر هم زدم خیلی از تفنگی که خریدم راضیم حالا نمیدونم این دوربین لیپرز تا کی روی تفنگ جواب بده فعلا که عالیه

ببخشید فضولی میکنم تفنگتون برنو بلند بود یا متوسط یا کوتاه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-09-19 11:42 AM

(2015-09-19 11:02 AM)Gestapo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا برنو من سنبه نداره
باید بخرم؟
(2015-09-19 10:18 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

ببخشید فضولی میکنم تفنگتون برنو بلند بود یا متوسط یا کوتاه؟
جواز موقت برنو بلند 1317 رو بهم دادن

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-19 02:51 PM

گاسکین جان مبارکه لطفا چندتا عکس از سلاحتون ودرصورت امکان یه گروپ بگیرید وعکسشو به اشتراک بذارید ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد )

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-09-19 03:09 PM

بروی جشم در اولین فرصت

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-19 05:22 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-20 11:04 AM

چکارکنیم دیگه مجبورم که خودمو به گرفتن گروپ وبازوبست برنو وطبیعت گردی سرگرم کنم / این برنو یه دشت بازو میطلبه پراز بوفالو که کیل زونشون کنی مگه نه ؟ ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد)

RE: معرفي اسلحه برنو - Gestapo - 2015-09-20 11:58 AM

نمیدونم چرا من روی برنو تعصب شدیدی دارم