شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-09-06 02:30 PM

(2015-09-06 08:33 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقای جنوبی خودتون چکار کردید ؟ برگشتید از سفر ؟

سلام اسمان جان
من هنوز مسافرت هستم بیست روز دیگه برمیگردم

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2015-09-08 09:50 AM

[تصویر: IMG-20150908-004023.jpg]
[تصویر: IMG-20150908-003941.jpg]
[تصویر: IMG-20150908-003714.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-08 01:04 PM

ای کاش یه شرحی توصیفی توضیحی چیزی میذاشتی نوکرتم / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /
الانم دیر نشده

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2015-09-08 01:38 PM

سلام خدمت جناب احمدی خوبی برادر
برنو بلند ۱۳۰۹ قنداق تجاری گلن آبکاری شده و دوربین ۳_۹×۴۰ لئوپولد که اگه خاطرتون باشه همزمان با شما این تفنگو خریدیم خیلی ازش راضیم و خوب تیر میزنه اگه برسم این هفته یه کروپ ازش میزارم

معرفي اسلحه برنو - HOBARE - 2015-09-08 04:14 PM

(2015-09-05 02:51 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بلاخره برنو بلند قنداق تجاری رو که مشخصات خاصی روش نیست خریداری کردم فقط بخاطر تمیز بودن و دقت عالی که داره منم همچین تفنگی میخواستم که خیلی کار نکرده باشه فردا باید برم اسلحه مهمات برای بقیه کارها پولم بحساب ریختم 8ملیون که طرف گفته 800دیگه باید بریزی بحساب گلنگدن رو هم خم کرده وبه قول خودش کاراشو کرده فقط جای دوربین رو باید بدم اسلحه ساز برام انجام بده جواز رو از سپاه میخوام بگیرم نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواز تفنگ بدستم برسه بعداز جند ماه بالا پایین کردن تفنگ برنو بلند گرفتم که مد نظر خودم بود البته با راهنمایی های مفید شما اهالی انجمن تفنگ رو گرفتم امیدوارم سر بلند وپیروز باشید

دوست عزيزمبارك باشه انشالله ب خوبي وخوشي كار بزني وان شالله پروانه بگيري وبري خونش كني،
از سپاه اقدام كني حداكثر٢ماهه دستته

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-08 06:16 PM

دمت گرم پس منتظر گروپ گیریتون هستیم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-08 07:45 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-09-08 08:32 PM

سلام دوستان
سرنیزه رو زدم سر تفنگ و بدون تکیه گاه به یه هدفی نشانه رفتم...........وزن تفنگو با سرنیزه فقط تونستم حدود 30 ثانیه تحمل کنم و بعد از 30 ثانیه به خاطر لرزشی که بدلیل خستگی تو دستام افتاد، باعث شد که دیگه درست نتونم مگسکو روی هدف فیکس کنم............ Khansariha (226)

Matthäus Hetzenauer مشهورترین تک تیرانداز آلمان نازی در جبهه های شرق با دست کم 345 کشته تایید شده که به خاطر مهارتش در کوتاه زمانی به اسم و رسمی ترسناک رسید. او در دو سال پایانی جنگ به عنوان سرباز به خدمت ورماخت در آمد و به عنوان بخشی از واحد های کوهستانی عازم جبهه شرق شد. او به اتفاق دیگر هم قطارش آلبرگر – دومین تک تیرانداز برتر آلمان نازی، نزدیک به 500 سرباز و افسر ارتش سرخ را در جبهه های شرق به قتل رساندند. این تک تیرانداز اتریشی الاصل در آن زمان رکورد فاصله تیراندازی از فاصله 1100 متری را شکست و مدال صلیب شوالیه را از آن خود کرد (برگرفته از یک وبلاگ).

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-08 09:41 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-09-13 02:30 PM

سلام دوستان
عرض شود که امروز صبح مجدد فرصتی دست داد که خدمت دوست خوبم در مزرعه باشم و علاوه بر انجام یکسری از کارها یه گروپ هم بگیرم. البته فقط 3 تا فشنگ داشتم و سیبل دست ساز خودمو در فاصله 100 قدمی قرار دادم که با احتساب هر قدم حدود نیم متر، فاصله باید حدود 50 متری شده باشد.

گروپ گیری:
سیبل: کاغذ آ3 چسبیده شده پشت کارتن خالی
فاصله: 100 قدمی
تفنگ: برنو بلند
فشنگ: سهمیه ای
وضعیت تیرانداز: نیم خیز با تکیه گاه

عکس از سیبل:

عکس از تفنگ: