شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - ziaeianho - 2015-09-05 03:41 PM

چه دلیلی داره که سپاه زودتر جواز میده و سهمیه بیشتر میده Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-05 04:31 PM

مبارک باشه انشاالله که سالیان سال به خوبی وخوشی ازش استفاده کنید / اون 800 تومن که میفرمایید ایا برای خم کردن گلن و نصب دوربینه ؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-09-05 04:33 PM

مبارک باشه دوست عزیز......... تونستید ازش عکس بذارید............ ضمنا چون تجاری شده وزنش باید از حالت غیرتجاری کمتر شده باشه....... Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-09-05 05:23 PM

دوست عزیز فقط به خاطر سهمیه ی بیشتر یه وقت جواز عشایری نگیری

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-09-05 10:40 PM

دوست عزیز مبارکتون باشه وخاطرهای خوبی همراه تفنگتون داشته باشین...

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-09-05 11:45 PM

(2015-09-05 02:51 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بلاخره برنو بلند قنداق تجاری رو که مشخصات خاصی روش نیست خریداری کردم فقط بخاطر تمیز بودن و دقت عالی که داره منم همچین تفنگی میخواستم که خیلی کار نکرده باشه فردا باید برم اسلحه مهمات برای بقیه کارها پولم بحساب ریختم 8ملیون که طرف گفته 800دیگه باید بریزی بحساب گلنگدن رو هم خم کرده وبه قول خودش کاراشو کرده فقط جای دوربین رو باید بدم اسلحه ساز برام انجام بده جواز رو از سپاه میخوام بگیرم نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواز تفنگ بدستم برسه بعداز جند ماه بالا پایین کردن تفنگ برنو بلند گرفتم که مد نظر خودم بود البته با راهنمایی های مفید شما اهالی انجمن تفنگ رو گرفتم امیدوارم سر بلند وپیروز باشید

سلام دوست عزیز مبارکه
از تفنگ و تیرهایی که انداختین و در اینده میندازین عکس بزارین اگه امکان داره
بنده هم یک ماه پیش یه برنو بلند خریدم 8 میلیون ولی متاسفانه خوب تیر نمیزنه ان شاالله که مال شما اینجوری نباشه
اگه میشه آزمایش هداسپیس هم روش انجام بدین و گزارش کارو به اشتراک بزارین
عکس از تیر و سیبل یادتون نره
ممنون

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2015-09-05 11:56 PM

خم گلن و نصب پایه و دوربین همه صد تومن هزینه نداره ؟؟؟ چه خبره هشتصد داره ازت پول الکی میگیره دوست عزیز بگو خودم درستش میکنم بهترین تعمیرکارای تهران صد تومن نمیگیرن Khansariha (367)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-09-06 08:14 AM

(2015-09-05 04:31 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه انشاالله که سالیان سال به خوبی وخوشی ازش استفاده کنید / اون 800 تومن که میفرمایید ایا برای خم کردن گلن و نصب دوربینه ؟؟

سلام نه بخاطر قنداق که تجاری کرده و خم گلنگدن جای دوربین رو خودم باید ببرم برام در بیارن خودمم راضیم تا600 بهش بدم چون تفنگ سالمه خیلی تفنگا رو بهم نشون دادن که قابل مقایسه نبود و به این قیمت بهم میدادن همون حرف خودتون بخاطر چند تومن بالا تر مامله رو نمیخوام بهم بزنم
در ضمن از راهنمایی های مفید شما این مدت که دنبال تفنگ بودم نهایت استفاده رو کردم
امیدوارم هر کجا که هستید سربلند و پیروز و موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-06 08:33 AM

اقای جنوبی خودتون چکار کردید ؟ برگشتید از سفر ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - ALIANA-54-T06 - 2015-09-06 09:00 AM

دوستان ارسالهای بی ربط به موضوع توی این تاپیک زیاد شده اند و بناچار مجبور به پاکسازی هستیم لطفا برای تشکر تنها از دکمه تشکر استفاده کنید . ممنونم Khansariha (8)