شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-09-02 01:23 PM

وقتی تیر عالی میزنه مشخصه هم نداشته باشه مهم نیست. خیلی از تفنگها هستن نوشته ای روش نیست یا پاک شده این بستگی به سلیقه شخصی خود شما داره که یه وقت دل نگران نباشین که چنین وچنانه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-09-02 03:34 PM

سلام
اگر تیر عالی میزنه و قیمت هم مناسب باشه (البته باید یه کم ارزون تر از تفنگهای دارای آرم باشه) مشکلی نیست.....

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-09-02 10:45 PM

احتمالا وقتی تجاری شده ،تفنگ رو دادن کپ و لول رو سیقل و زاج و... احتمالا نوشتها پاک شدن

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-02 11:21 PM

من ازاین نوع برنو جندتایی دیدم درسال 92 اهدایی به پرسنل نیروهای مسلح بودن وهمشونو پیش اسلحه فروش گذاشته بودن واسه فروش اتفاقا همگی بلند بودن که دولت همه نوشته ها وارم هارو پاک کرده بود بعد واگذار کرده بود

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-03 02:04 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-04 05:40 PM

(2015-09-02 01:15 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و خسته نباشید
یکی از دوستان یه برنو بلند داره که قنداقش تجاریه هیچ مشخصه ای نداره مانند ارم شیر و خورشید یا نوشته ای مبنی بر نمونه بلند 1317فقط لول بلند پله ای شکاف درج و مگسک جنگی داره خان پهن ولول تفنگ از نظر خان و تنگی سر لوله مثل یه تفنگه که باهاش تیر اندازی نشده به نظر اهالی انجمن به همچین تفنگی میشه اعتماد کرد یا باید مشخصه ها رو داشته باشه تیرم عالی میزنه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه با ارم چه بی ارم همگی ساخت چکواسلواکین به سفارش ایران بامگسک خوشکلش

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-09-05 08:49 AM

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-09-05 02:51 PM

سلام بلاخره برنو بلند قنداق تجاری رو که مشخصات خاصی روش نیست خریداری کردم فقط بخاطر تمیز بودن و دقت عالی که داره منم همچین تفنگی میخواستم که خیلی کار نکرده باشه فردا باید برم اسلحه مهمات برای بقیه کارها پولم بحساب ریختم 8ملیون که طرف گفته 800دیگه باید بریزی بحساب گلنگدن رو هم خم کرده وبه قول خودش کاراشو کرده فقط جای دوربین رو باید بدم اسلحه ساز برام انجام بده جواز رو از سپاه میخوام بگیرم نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواز تفنگ بدستم برسه بعداز جند ماه بالا پایین کردن تفنگ برنو بلند گرفتم که مد نظر خودم بود البته با راهنمایی های مفید شما اهالی انجمن تفنگ رو گرفتم امیدوارم سر بلند وپیروز باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-09-05 02:58 PM

مبارک باشه انشالله که از تیراندازی باهاش لذت ببرین.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - mik - 2015-09-05 03:35 PM

(2015-09-05 02:51 PM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بلاخره برنو بلند قنداق تجاری رو که مشخصات خاصی روش نیست خریداری کردم فقط بخاطر تمیز بودن و دقت عالی که داره منم همچین تفنگی میخواستم که خیلی کار نکرده باشه فردا باید برم اسلحه مهمات برای بقیه کارها پولم بحساب ریختم 8ملیون که طرف گفته 800دیگه باید بریزی بحساب گلنگدن رو هم خم کرده وبه قول خودش کاراشو کرده فقط جای دوربین رو باید بدم اسلحه ساز برام انجام بده جواز رو از سپاه میخوام بگیرم نمیدونم چقدر طول میکشه تا جواز تفنگ بدستم برسه بعداز جند ماه بالا پایین کردن تفنگ برنو بلند گرفتم که مد نظر خودم بود البته با راهنمایی های مفید شما اهالی انجمن تفنگ رو گرفتم امیدوارم سر بلند وپیروز باشید
سلام
مبارک باشه.
سپاه جواز رو خیلی زود تر از ارتش میده و در ضمن اگر اشتباه نکنم سهمیه گلوله زنی سپاه صد تا هست .