شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-08-30 04:39 PM

قطر دایره چقد بود؟

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-30 04:42 PM

(2015-08-30 04:39 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطر دایره چقد بود؟

9 سانتیمتر

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-08-30 05:16 PM

تیر اندازیتون که عالیه در مورد اسلحه هم با قناصه خیلی اتفاق میفته که این طوری میزنن خوب زدین

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-08-30 05:27 PM

دست مریزاد بی دوربین عالیه.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-30 06:07 PM

ممنونم دوستان........ از لطفتون بسیار سپاسگزارم............Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-30 07:38 PM

دستمریزاد اون سه تا محل اصابت دیگهحالت تیر اندازی بصورت خوابیده بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-30 09:26 PM

ممنونم دوست من............ حالت خوابیده بهترین حالت هست چون تفنگ کاملا در کنترل تیرانداز قرار میگیره و دقت خیلی بالاتر می ره.............. کلا شما به نکته خیلی خوبی اشاره کردید.......... البته همانطور که قبلا هم فرمودید اگر تفنگ در چیزی مثل بالشتک قرار بگیره ثباتش بیشتر میشه و چه بسا تیراندازی باش راحت تر بشه................... انشاءلله دفعه بعدی استفاده از بالشتک هم در صورت امکان مورد آزمایش قرار خواهد گرفت..............

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-30 09:54 PM

بسیار عالی احسنت دوست عزیز ،بسار عالی بوده تیراندازی شما
خداوکیلی خوشحال میشم وقتی میبینم دوستان به خودشون و تفنگشون میرسن

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-31 12:10 PM

ممنون از محبتتون دوست من..........

عرض شود دیروز که برای گروپ گیری رفته بودم مزرعه دوستم، بعد از انجام گروپ گیری، دوستم برای خوردن هندوانه دعوتم کرد. چون تو هوای بسیار گرم تابستان، واقعا هندوانه می چسبه. اما بنده به ایشان پیشنهاد دادم حالا که تا اینجا اومدم و مزاحمش هم شدم و 2 فشنگ دیگه هم بیشتر برام باقی نمونده، لذا اجازه بده به جای خوردن هندوانه، به اون شلیک کنم. بنده خدا دوستمون هم تو رودرواسی قرار گرفت و قبول کرد.
سپس هندوانه را بردم تو فاصله 200 متری قرار دادم تا به قول دوستمون آسمان، چشمم عادت کنه به فواصل دور. خلاصه تو 200 متری به زور می تونستم مگسکو روی هندوانه فیکس کنم و یه جورایی مگسک هندوانه را پوشش داده و احتمال خطای هر دو تیر زیاد بود. البته نمره عینکم یه کم قدیمی شده و باید مجدد آپدیتش کنم. سپس در حالت خوابیده نشانه رفته و تیر انداختم. اما خوشبختانه همون تیر اول اصابت کرد (البته فکر کنم شانسی خورد بش.....خخخخخخخخخخخخ).
ابتدا فکر می کردم با برخورد مرمی به هندوانه، از یک طرف مرمی وارد شده و از طرف دیگر خارج میشه. اما با برخورد تیر، هندوانه منفجر شد چنانچه برای گرفتن عکس مجبور شدم تیکه هاشو جمع کنم.

اینم عکس هندوانه قبل از تیراندازی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عکس بعد از تیراندازی و جمع و جور کردن تیکه های متلاشی شده

اینم تفنگ، که از ضایع شدن ما جلوی دوستمون جلوگیری کرد خخخخخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-31 01:01 PM

مرحبا احسنت ت ت تت...پس قلق تفنگ دستتون اومد به سلامتی