شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2015-08-29 12:24 PM

دیدم تاپیک نخجیر 3 فعاله،این برنو هم که داداش بزرگه نخجیر هست.
دوستان ببخشید عکس را بدون توضیحات کامل میزارم(مدت زمان بسیار زیادی هست بیدارم،و ذهن و بدنم داره با هم از کار میفته)انشاا... اگه عمری باقی باشه شب میام توضیحات بیشتر+تصاویر بیشتر(در صورت لزوم)از این کتاب میزارم
کتاب اموزش ژاندارمری برای 46 سال قبل بوده.Khansariha (399)
[تصویر: IMAG0588.jpg]
این قسمت یک جورای گل سر سبد توضیحاتش درباره برنو بودKhansariha (256)
ایکاش خدا،قسمت کنه یک برنو بلند 1317 خشک و کاملا جنگی(همه شماره ها هم یکی)داشته باشمKhansariha (172)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-08-29 12:35 PM

بسیار اطلاعات ارزشمندی بود.

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-29 02:12 PM

دمت گرم محراب جان

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-29 02:22 PM

سلام
اول از دوستمون محراب خان به خاطر مطلب جالبی که ارائه دادند تشکر می کنم.
سپس عرض کنم که دوباره یه گروپ دیگه گرفتم و گذاشتم تو تاپیک گروپ گیری. اگر دوستان دوست داشتند می تونن مراجعه کنند، ممنون.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-29 02:54 PM

ایکاش همین جا میذاشتید تا من مجبور نشم به اینجا انتقالش بدم خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
البته بااجازه خودتون

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-29 03:08 PM

حقیقتش دوست دارم اینجا بذارم.......... اما با توجه به توصیه موکد مدیران انجمن جهت قرار دادن پستها در تاپیکهای مربوط به خودشون،... گفتم اگر اینجا گروپ گیریو بذارم ممکنه بم تذکر بدن لذا از گذاشتنش اینجا پشیمون شدم............خخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-29 03:38 PM

من بارها دراین تاپیک گروپ گیری های برنو رو ( البته اگه بشه بهش گفت گروپ گیری خخخخ ) به اشتراک گذاشتم و صاحبان انجمن هم شاکی نشدن ومن ازاینجا ازشون کمال تشکر رودارم /

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-29 03:42 PM

خیلی خوبه.......... دفعه بعدی همینجا میذارم.......... فقط امیدوارم مدیران گل انجمن شاکی نشن......خخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-29 03:47 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیوانه کنندست وتحسین برانگیز

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-30 04:29 PM

سلام
عرض شود از آنجایی که ممکن بود دیگه فرصت نکنم، تصمیم گرفتم تا وقتم آزاده، امروز صبح گروپ گیری سوم را هم انجام بدم. از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه خخخخخخخخ........ لذا رفتم سمت مزرعه دوست خوبم آقا سعید گل و اونم با اینکه سرش خیلی شلوغ بود اما مثل همیشه پذیرای ما بود. این دفعه تصمیم گرفتم سیبل دست ساز خودمو تو فاصله 100 متری که با متر اندازه گرفته بودم قرار بدم. اما برای اینکه از اون فاصله بتونم وسط سیبلو تشخیص بدم یه تغییراتی تو طرح سیبل دادم که در عکس خواهید دید. سپس سه تیر به صورت خوابیده، دو تیر به صورت نشسته با تکیه گاه و یک تیر به صورت نشسته اما بدون تکیه گاه به سمت سیبل شلیک کردم. ضمنا یک شلیک هم به سمت یک هندوانه داشتم که بعد از این پست خدمت دوستان ارائه خواهم داد.

گروپ گیری:
- سیبل: کاغذ آ3 چسبیده شده پشت کارتون خالی
- فاصله: 100 متر (اندازه گیری شده با متر)
- فشنگ: سهمیه ای
- تفنگ: برنو بلند

این از سیبل. دو سوراخی که با فلش آبی مشخص شده اند حاصل تیراندازی به صورت نشسته با تکیه گاه و سوراخی که با فلش قرمز مشخص شده است حاصل تیراندازی به صورت نشسته بدون تکیه گاه می باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این از فشنگ:

اینم از تفنگ:

ناگفته نماند با اینکه وسط سیبلو یه دایره قرمز بزرگ کشیدم اما باز هم تو این فاصله، درست نمی تونستم وسط سیبلو با مگسک تفنگ فیکس کنم. فکر کنم باید نمره عینکمو آپدیت کنم.