شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-28 11:11 AM

ممنونم دوست عزیز............... به هر حال اگر دست اندرکاران انجمن صلاح دونستند می تونن اون پستو به این تاپیک منتقل کنند.......

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-28 01:36 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

bettlesجان دستمریزاد مرحبا لطفا ابعاد سیبل وقطر دایره ای رو که 3بار سوراخ شده رو لطف بفرمایید

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-28 02:43 PM

سلام
اختیار دارید آسمان جان.......... تیراندازی بنده به خوبی شما نیست........ از لطفتون ممنونم............
قطر دایره ای که 3بار سوراخ شده بود پنج و نیم سانتیمتر بود، البته با دست همینطوری کشیده بودم و چه بهتر بود که با پرگار می کشیدم که تمیزتر در بیاد.... ابعاد سیبل هم کاغذ آ3 بود که پشت یه کارتون پودر رختشویی چسبونده بودم....... البته اینو هم بگم که بنده تفنگو روی یک تکیه گاه قرار داده بودم و وزنش رو دستهام نبود........

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-28 03:09 PM

اگه درازکش بودید ویه تکیه گاه نرم مثل بالش ویا اسفنج که لول رو درخودش غرق کنه دروسطای لول بود ازاین بهتر میشد /// دم اهالی انجمن همیشه گرم باد ////

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-28 07:34 PM

بسیار عالی ...احسنت...عاشق بوی باروتتم

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-28 08:44 PM

دوستان، پست گروپ گیریمو تصحیح کردم. در واقع فاصله 50 متر بوده است چون 100 قدم گرفتم که هر قدم نیم متر بوده است. لذا فاصله 50 متر می باشد.

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-08-28 08:45 PM

هر قدم دوست عزیز 90سان ته که میشه یارد پس نود زدین

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-28 09:47 PM

برای کسایی مثل خودم که رنج فایندر( فاصله سنج ) ندارن پیشنهاد میکنم باخودشون متر داشته باشن یاازیه طناب اندازه شده مثلا50 متری استفاده کنن ویا اینکه محل تمرین وگروپ گیریشون ثابت باشه ویک بار چند تا فاصله دور ونزدیک رو متر وعلامت گذاری کنن برای همیشه / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-28 09:52 PM

110 قدمی میشه 100 متر ... ولی انکه جناب آسمان فرمودن که محیط تمرین ثابت بهترین حالته

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-29 08:24 AM

دیروز عصر باغ یکی از آشنایان رفته بودیم یکی از بچه ها عصر موقع برگشتن از ماشینش یه برنو کوتاه آورد که خیلی تمیز بود ،باغ کنار یه تپه بود ،تو فاصله حدود 120 متر واقعا خوب میزد
سیاه شدن پوکه عشایری برا همه برنوهاست تا اینجای که من دیدم