شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-26 04:20 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - mirlohi - 2015-08-26 07:13 PM

داداش bettles عجب برنو ای داری دادا.معلومه که شکارچی با انضباطی هستی که اینقدر تفنگت تمیزه.خیرش رو ببینی ماشش برات طلایی بچکونهKhansariha (48) همین الان از 270 ایرانی خیلی سرتره.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-26 10:53 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - jonoobi - 2015-08-27 01:29 AM

(2015-05-22 11:35 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ امروز از 200 متری با فشنگ عشایری

ببخشید گقتم( در فضای انجمن )تبلیغات نشه تصاویرو رو مخدوش کردم به بزرگی خودتون ببخشید ///

سلام دوست عزیز
از تمامی گروپ هایی که گرفتین این بهترینشونه ایول
کمکم داشتم به دقت تفنگتون شک میکردم ولی اینو تو فاصله 200 متر بدون دوربین خیلی خوب زده
یکی از دلایلش شاید شکل و رنگ هدفتون بوده که باعث شده روش تمرکز و دید بیشتری داشته باشین
بهتره بدون دوربین تو فاصله های زیر 100 متر گروپ گیری بشه تا دقت سلاح بهتر مشخص بشه
اگه وسط کاغذ های A4 تون یه خال میکشیدین فک کنم دقیق تر میشد چون حد اقل وسط هدفتونو مشخص کردین و بهتر میتونید بدونینن وسط حدفتون کجاست
مطالب عکسها و فیلمهای بسیار عالی و آموزنده ای رو به اشتراک گذاشته بودین دست مریزا اینجا بدون شما خیلی چیزا کم داشت

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-08-27 09:15 AM

اسمان عزیز این گر وپ گیری اسلحه شماست؟

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2015-08-27 09:17 AM

مطمئن هستید 200 متر بود؟؟؟ رنج زدید؟؟؟؟؟ بدون دوربین فشنگ عشایری Khansariha (367)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-27 09:18 AM

(2015-08-27 09:15 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسمان عزیز این گر وپ گیری اسلحه شماست؟

بله حسین جان مال برنو بلند خودمه

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-08-27 09:27 AM

واقعا عالی گروپ داده اونم با چشم. برنوهای بلند حرف واسه گفتن زیاد دارن

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-27 09:28 AM

(2015-08-27 09:17 AM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئن هستید 200 متر بود؟؟؟ رنج زدید؟؟؟؟؟ بدون دوربین فشنگ عشایری Khansariha (367)

من فاصله هارو متر میکنم // بله بدون دوربین /شاید باورنکردنی باشه ویا این شکلک که جناب لیکا گذاشتن حاکی از شک و بلوف ......خخخخخخخخخخخخخخ( دم اهالی انجمن همیشه گرم باد ) / تمرینم زیاده بافشنگ عشایری وتنها سرگرمیم همینه تمرین تیراندازی ومفتخرم به شاگردی درانجمن

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-08-27 09:49 AM

بسیار عالی هست این گروپ تو 200 متر مرحبااااااااااا