شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-20 11:15 AM

بله برنو بلنده وراضی کنندست ( رفیق کوه وکمر وتنهایی هامه ) / اگه فشنگای عشایری رو وزن کشی کرد واونایی رو که به هم نزدیکترن ویا هم وزنن رو با هم شلیک کرد ویا تخلیه کرد وهمه رو یه دست کرد ویا فشنگ خارجی گیر بیاد بخصوص نوکتیز (FMg) دقتشم ازاین بهتر خواهد بود // چند تایی فشنگ عشایری وزن شده دارم که امروز یادم رفت با خودم ببرم انشا الله سری بعد فشنگایی رو که وزن کردم وبه هم نزدیکن رو باهم شلیک میکنم و نیجه رو به اشتراک خواهم گذاشت هرچند برای گرفتن گروپ تنگ حتی بافشنگ خارجی از این دست فاصله باید سلاح دوربین دار باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-20 11:46 AM

سلام خدمت دوستان
عرض شود که دیروز بند تفنگو وصل کردم که در عکسهای زیر پیداست. اما شک دارم که به جای درست وصل کردم یا نه. یکی از دوستانم به گیرهای دیگه ای وصل کرده بود که در عکس با فلش قرمز مشخص شده. تا نظر دوستان چی باشه..........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-20 11:58 AM

قد شما در نحوه نصب بند برنو تاثیر گذاره واما به نظر بنده حدالامکان بند سلاحتونو به اون جا بندی که به قنداق پیچ شده وصل نکنید چون دیدم درمواردی که به مرور وبراثر فشار زیاد پیچ هایی که به قتداق وصل شدن کنده شدن پس از 3 جابندیه دیگه استفاده گنید/
اگه قدتون بلنده به جابندی 1 و3 اگه قدتون کوتاست به جا بندی 1و3 ولی این بار از جا بندی 2 هم عبورش یدید که جدود 20سانت سلاح موقع بدوش کشیدن از زمین فاصله میگیره ( هردو روش رو امتحان کنید )

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-20 12:17 PM

با تشکر از دوست خوبمون آسمان...............Khansariha (48)
عرض شود که بندو به 1 و 3 وصل کردم خیلی خوب شد، اما انگار احساس می کنم ظاهر تفنگ زیباییشو از دست داد ...........
اگر دوستان از حالتهای متفاوت اتصال بند به تفنگشون عکس دارند می توانند بگذارند تا فیض ببریم...... ممنونم............
2 تا عکس دیگه از نمای نزدیکتر از همون پوزیشن قبلی (اتصال به 2 و 4).......

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2015-08-20 02:10 PM

اینم وقتی که سرنیزه رو زده بودم سر تفنگ............ انقدر وزن تفنگ زیاد شده بود که مشکل می شد بدون تکیه گاه باش شلیک کرد............... حالا موندم سابق، زمان جنگ، سربازهای بی چاره چطور با تفنگ سرنیزه دار شلیک می کردند....................Khansariha (367)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-20 04:06 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - ziaeianho - 2015-08-20 04:46 PM

وقتی سلاح زیاد تو دستت باشه مچ دستت عادت میکنه دیگه وزنش اذیتت نمیکنه سربازا بخاطر همین اذیت نمیشدن شما هر مدتی یک بار اسلحه دستت میگیری براتون ازار دهنده شده Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-21 07:54 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-08-23 09:52 PM

Dot 1941 - Waffenwerke Bruenn, Bruenn plant, Czechoslovakia

RE: معرفي اسلحه برنو - ziaeianho - 2015-08-25 06:14 PM

[تصویر: IMG-20150728-WA0043.jpg]