شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-12 09:19 AM

سلام
نه پول ندادم ممنون میشم اگه شماره رو بدی یک هفته تعطیلی دارم فکر کنم بتونم برم تهرون سری بزنم به اسلحه فروشی ها

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-07-12 11:00 AM

(2015-07-12 09:19 AM)gaskin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
نه پول ندادم ممنون میشم اگه شماره رو بدی یک هفته تعطیلی دارم فکر کنم بتونم برم تهرون سری بزنم به اسلحه فروشی ها
شماره رو پیام خصوصی دادم

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-12 11:27 AM

سلام ممنون از لطف و محبت شما الان دیدم
بازم ممنون

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-12 12:38 PM

Rare DWM 1908 Brazilian .7mm Mauser caliber pressure test rifle. Used at arsenals for testing different loads and different lots of ammunition for variances.

می DWM 1908 .7mm برزیل کالیبر تفنگ Mauser آزمون فشار. برای آزمایش بارهای مختلف و تعداد زیادی مهمات مختلف برای واریانس مورد استفاده در زرادخانه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - naeem - 2015-07-12 03:14 PM

تفنگ کمیاب تست فشار(برای)ماوزر بلند1908 برزیلی کالیبر 7 م م .
در زرادخانه ها جهت تست مقادیر مختلف (باروت) در محموله های مختلف مهمات برای (کشف)مغایرت بکار میرفته است.
ترجمه:

Rare DWM 1908 Brazilian .7mm Mauser caliber pressure test rifle. Used at arsenals for testing different loads and different lots of ammunition for variances

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-07-12 07:34 PM

با سلام :
دوست عزیز ، گاسکین به انجمن خوش آمدید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با عرض پوزش ، اگر فضولی نباشه میخواستم به عنوان برادر کوچکتر بگم از پرداخت پول بصورت بیعانه خودداری کنید . من تا دلتون بخواد از این کار ها کردم و همیشه هم با ضرر مالی و معنوی و سرخوردگی همراه بوده .
بعد از پرداخت پول اگر تفنگی که براتون بیاره اون چیزی که شما میخواهید نباشه (که قطعا همینطور خواهد بود شک نکنید ) فروشنده مدعی خواهد بود که تفنگ رو برای شما آورده و شما حتی بیعانه هم پرداخت کرده اید !!!!!!!!!!!!!!!! (حالا چطور میخواهید ثابت کنید غیر از این بوده ؟؟؟) هر اشکالی هم که روی تفنگ بگذارید براتون یک بهانه میاره که موردی نداره و آخرش هم متهم میشید به بر هم زدن معامله و پولتون رو هم عمرا پس نمیده و ..............................
من فقط برای دیدن تفنگ اتوبوس شب رو سوار میشدم که صبح برسم شهر مورد نظرم و بعد از اتمام کار دوباره اتوبوس و شب میرسیدم خونه . ماها اینجوری عشق تفنگ بودیم و امکانات زمان ما هم که قربونش برم امکانات زمان جنگ و...................
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-13 08:32 AM

سلام جناب کوهنورد Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون از راهنمایی شما خیلی عجله برای خرید تفنگ داشتم حقیقت اسلحه فروشی های زیادی رفتم کل استان رفتم چیزی به عنوان انصاف وجود نداره همه دنبال سود خودشونن کسی بفکر کار راانداختن نیست اسلحه برنو متوسط چک گذاشتن تو مغازش برا فروش میگم چند میگه تازه آورده گفته 13 تا 12 میده میگم زنگ بزن بگو طرف بیاد من باهاش صحبت کنم یا شمارشو بده میگه زوده تازه تفنگ رو آورده میخوام خسته بشه تفنگو براخودم بردارم 10تومن 16 بفروشم با این شرایط دیگه کی میاد پول پیش بده به همچین آدمایی تصمیم گرفتم مدتی دنبال اسلحه اسلحه فروشی نرم تا قسمت چی بشه
بازم ممنون از شما اهالی انجمن بخاطر راهنمایی خوب و مفیدتون Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-13 09:09 AM

بهشت از دست آدم رفت، از اون روزی که گندم خورد

ببین چی میشه اون کس که یه جو، از حق مردم خورد

کسایی که تو این دنیا حساب ما رو پیچیدن

یه روزی هر کسی باشن، حساباشونو پس می‌دن

عبادت از سر وحشت، واسه عاشق عبادت نیست

پرستش راه تسکینه، پرستیدن تجارت نیست

سر آزادگی مردن، ته دلدادگی میشه

یه وقتایی تمام دین همین آزادگی میشه

کنار سفره‌ی خالی یه دنیا آرزو چیدن

بفهمن آدمی، یک عمر بهت گندم نشون می‌دن

نذار بازی کنن بازم برامون با همین نقشه

خدا هرگز کسایی رو که حق خوردن نمی‌بخشه

کسایی که به هر راهی دارن روزیتو می‌گیرن

گمونم یادشون رفته همه یک روز می‌میرن

جهان بدجور کوچیکه همه درگیر این دردیم

همه یک روز می‌فهمن چه جوری زندگی کردیم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-15 04:23 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - DariushZartosht - 2015-07-15 10:54 PM

سلام اسمان جان// با قلب من بازی نکن..ای خوب خوب...... / ولی داداش دمت گرم و سرت خوش باد که با ارسالات روح ما را جلا میدی/////Khansariha (8)