شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-11 01:02 PM

این مورد که گفته برام پول پیش بیار آقای پاینده کرمان تفنگ برا دیدن نداره میگه از تهران برام می فرستن اگه تائید نبود برمیگردونم

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-07-11 01:28 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)نميدونم والا-اما بنظر من كه روش عجيب و غريبي است براي معامله....بهر طريق-آقا اميدوارم انشاالله تفنگ مورد نظرتون رو زودتر پيدا كنيد و ساليان سال از تيراندازي باهش لذت ببريد.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-11 02:48 PM

ممنون خودمم امیدوارم هرچی خدا خواست راستی قیمت برنو بلند خوب چنده

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-07-11 03:09 PM

Khansariha (8)Khansariha (256)الان بسته به نياز مالي -عجله فروشنده در فروش و نيز انصاف فروشنده.اما كلا بنظر من از دست بخر-نه از دلال و واسطه.براي برنو بلند با 8/500-تفنگ در حد آك بايد باشه(توي بازار فعلي)تا ارزش اين مبلغ رو داشته باشه.وگرنه پايينتر از اين حرفها هم گير مياد.من در مورد كرمان(قيمت شهرهاي مختلف-بدليل عرضه و تقاضا=متفاوته) نميدونم اما تا اونجايي كه من ميدونم و ديدم-اين قيمت براي بهترين و در حد آك ترين برنوي بلند شايد قيمت حقيقي باشه.وگرنه قيمت برنو بلند كمتر از اين حرفها است.(قيمت حقيقي-نه قيمت كاذب و تبليغاتي و بقولي حبابي ).Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - mik - 2015-07-11 07:57 PM

با سلام
فقط یک مورد در مورد قیمت های اسلحه شکاری در کرمان بگم که نسبت به اغلب کشور حدود 10 درصد بالاتر است وقتی من می خواستم نخجیر بگیرم همه جا کشور 3 تومن بود با انصاف ترین اسلحه فروش کرمان می داد 3300 تا 3400 .

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-07-11 09:39 PM

دوستان به نظر من هر وقت پای عشق بیاد وسط پول محلی از اعراب ندارهههههههههه...

RE: معرفي اسلحه برنو - karbakhsh - 2015-07-11 10:16 PM

من خودم کرمان هستم و الانم پیش پاینده اسلحه برا فروش دارم و تازه این خوبشه. ولی از من میشنوید اصلا عجله نکن جانم و از این حرفها که میارم و ببین و پول پیش بده و وو فاصله بگیر. شما پول میدی و تفنگ میخوای حالا دارن بسم الله ندارن یکی دیگه و وقت دیگه. تفنگ خوب زیاده فقط زمان معلومی نداره صبر کن سر حوصله بخر حالا چند ماه دیرتر مثلا اگر الان بخری تا 6 ماه دیگه چه میکنی. خرید تفنگ باید و باید بگردی و حوصله کنی مطمین باش گیر میاد. فردا برو بگو من تفنگ میبینم و پسندیدم پول نقد میدم و میخرم و تمام ؛؛داره بده نداره هیچ. عجله نکن که بد میاری جانم. این نظرم بود بازم صاحب اختیار شمایید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-11 11:48 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fuzil mauser sale k98 1/5 scratch

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-12 07:32 AM

سلام صبح بخیر
دیروز رفتم برای دادن پول پیش که تفنگ بیاره برام گفت 10 روز دیگه سر بزن بعد از تماس با تهران نتیجه یه تفنگ بلند 1309قورخانه که قیمت 8700یعنی 200تومان افزایش که قرار شد بهم زنگ بزنه البته مشخصاتی که داد گفت مرمی گرینوف رو میگیره

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-07-12 08:05 AM

داداش خیلی گرونه
مگه اینکه قنداق شکاری روش باشه و خم گلن و پایه دوربین و غیره
خودت بری تهران بگیری که ارزون تر میشه
اگه پول ندادی بگو شماره یه اسلحه فروش منصف تو تهران و بهت بدم