شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-07-08 12:47 PM

250 متر فاصله کمی نیست ،مخصوصا این که شما بدون دوربین تیراندازی میکنین ،عال هست ... لذت میبررررررررررم که دوستان به خودشون و تفنگشون میرسنننننننننن ...عاشق بوی باروتممممممممممممم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-08 09:51 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-09 12:04 PM

فاصله تاهدف 250 متر مثل دیروز دوتا برگه A 4 رو چسپوندم روکارتون موز وبه صورت ایستاده مورد شلیک قرار دادم تعداد شلیکها با فشنگ عشایری10بار وبرخورد 7 مرمی به کارتن اون
دوتا سوراخ که علامت زدم مال تیراندازی دیروزه / هوای ارام وحالت تیراندازی بصورت نشسته وتکیه گاهم تنه درخت / دم اهالی انجمن همیشه گرم باد /

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-07-09 02:09 PM

بابا اشک اون کارتنو درآوردی
دمت گرم Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-07-09 09:34 PM

بسیار عالی جناب آسمان

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-11 09:36 AM

سلام و خسته نباشید
برنو بلند دوربین روش ببندی چطور جواب میده فکر کنم برگه a5رو روی کارتون موز راحت بزنه 250 متری تا مرحله آخر برای خرید 270 رفتم ولی جور نشد(خیلیم ناراحت نشدم چون خودم از اول نظرم روی برنو بود )Khansariha (256) ولی امروز میرم برای خرید برنو بلند خدا کنه تفنگ خوبی برام بیاره اسلحه فروش گفته مقداری پول پیش بده برات تفنگ بیارم بعد اگه تائید بود تفنگو بردار به شرط تیرقیمت گفته 8/5به شرط بکر بودن تفنگ Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-11 09:50 AM

//برات تفنگ بیارم // اینا همش فیلمه بهش بگو اگه تفنگ موجود داری بافشنگ خودم بیارش ببریم تست اگه بی ایراد بود برمیدارم اگه ایراد داشت مال بد بیخ ریش صاحب تمام واگه نداری خداحافظ و از دادن پول پیش به اسلحه فروش خودداری کنید چون با این کار اهرم فشار دستش دادید و بالاخره شمارو متقاعد (مجبور ) به خرید اسلحه میکنه درضمن پس گرفتن پول از بعضیاشون کار سختیه/ / ازمن گفتن بود /

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-07-11 10:22 AM

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.بقول آسمان گرامي.برات بيارمش-از اون حرفها است.ضمنا اصلا پول بيعانه دادن در چنين مواردي كه شما هنوز چيزي رو نديده و نپسنديده ايد-كار اشتباهي است.و پس گرفتنش هم در اكثر موارد معضل-چون بيعانه داده ايد=يعني سلاح رو ميخواستيد و حالا دبه كرده ايد.معني بيعانه يعني همين ديگه.اما خداوكيلي اين دلالها حالا دلال خونه-ماشين-سلاح شكاري(فرقي نميكنه) با شيطان-خوب قرابت و اخوتي دارن.و باز اين اسلحه فروشها(دلالان سلاح)دست بقيه رو از پشت بستن.واقعا چقدر پول ارزشمند است كه بعضيها همه چيزشون رو پاي پول ميذارن...0Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-07-11 11:46 AM

چکار کنم که کل شهرو گشتم تفنگ برنو بلند ندارن این فروشنده رو همه میگن انصافش از همه بهتره اگه کسی جایی برنو بلند خوب سراغ داره راهنمایی کنه ممنون میشم 2ماه دنبال خرید تفنگم قسمت نمیشه بخرم نمیدونم چرا وسواس زیادی دارم چندتا تفنگم دیدم که چیزی به نام خان نداشتن دارم کم کم نا امید میشم Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-11 12:45 PM

ایا رفتید این مورد اخری روببینید؟؟