شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-05 09:53 AM

قطعه ای که مشاهده میفرمایید(دربرنو) دوکارو انجام میده اول ضامن وقفل گلن در کپ هست یعنی با کشیدنش ونگه داشتن اون گلنو میتونیم از کپ جدا کنیم دوم قسمت داخلی (زبانه داخلی ) اون هست که کار پراندن وخارج کردن گلوله یا پوکه رو از کپ به عهده داره به این صورت که با کشیدن گلن پوکه یا گلوله سالم از خزانه به کمک ناخن پوکه کش (extractor)به عقب میاد وبابرخورد زبانه داخلی ضامن به ته پوکه پوکه از کپ پرت میشه بیرون دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-05 10:08 AM

واما درطراحی های دیگه سیستم پران پوکه تغییر کرده وبه شکل زیر عمل میکنه

ejector= پران**** ناخن پوکه کش (استخراج کننده ) =extractor

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-07-05 10:12 AM

ببخشید متوجه نشده بودم

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

RE: معرفي اسلحه برنو - DariushZartosht - 2015-07-05 10:58 AM

(2015-07-04 11:22 PM)straitshooter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آسمان عزیز امروز با یکی از بچه ها که برنوی بلند خریده بود رفتیم د وربینشو تنظیم کنیم یه دوربین مئوپتا مو ستار داشت اول توی بیست و پنج تنظیمش کردیم خیلی دقیق میزد تیر روی تیر سپس به دویست رفتیم با فشنگ fn بلژیک از پاکستان تهیه کرده بود توی دویست گروپ دو سه سانتی گرفتیم.

سلام. دوست عزیز/ با برنو بلند / 200متری گروپ 2تا 3 سانتی متری گرفتید ///؟؟؟ عجب تفنگ سرحالی/ جای دوست شما بودم قابش میکردم ب دیوار//بحرحال خیرشا ببینه.

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-07-05 11:33 AM

چیز عحیبیه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-05 11:50 AM

حسین جان از تعجب این دوستمون تعجب نکنید چون اکثر برنوداران (مثل خودم ) با فشنگ عشایری ومهام روزگار به سر میبرن یافوقش عشایری ریلود شده وایناهم که قربونشون برم تکلیفشون مشخصه وبر کسی پوشیده نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - hossein1haghighi - 2015-07-05 12:01 PM

بله همینطوره من خودم با 270با فشنگ وینچستر سوپر ایکس پاکستانی توی صد متر گروپم پنج شیش سانت بود در صورتی که با سیلیر بو لت چک توی خال یک سانتی میشینه دوستان حق دارند باور نکنند

برنو توی چهار صد پونصد متر باید هدف 20-20 بزنه به شرط سلامتو مهمات خوب

RE: معرفي اسلحه برنو - DariushZartosht - 2015-07-05 10:22 PM

سلام. دوستان سوتفاهم پیش نیاد از تعجب بنده حقیر /// راستش من خودم عاشق ودلباخته وسینه سوخته تفنگ برنو هستم (برنو متوسط فابریک).اما چ کنیم خرما بر نخیل و دست ما کوتاه/Khansariha (226)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-06 06:59 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-06 10:12 PM