شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - gaskin - 2015-06-30 01:51 PM

سلام خدمت تمامی اهالی انجمن
برنو بلند چطور تفنگی هست دنبال خرید برنو بلند هستم مشخصات برنو بلند سالم چیه فاصله نزدیک ودور رو خوب به هدف میزنه فشنگ خوبش گیر میاد

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-06-30 02:28 PM

دوست گرامی قبل از هرچیز ورودتونو به انجمن خوشامد میگم ولی شما به این ادرس کلیک کنید تا اونجا اهالی خوب انجمن به شما کمک کنن /http://www.iran-airrifle.com/forum/showthread.php?tid=2116
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-07-01 06:20 PM

این برنو رو یکی فقط برای اینکه یه قیمتی گفته باشه گفت 18 تومن با دوربین قناصه و کاملا لول سالم و قنداق خوشدست و دوربین هم کاملا سالم بود اما خودش هم میدونست که کمتر از این حرفا قیمتش هست میگفت که از 100 متر سر یه خرگوشو زده
[تصویر: 59.jpg]
[تصویر: 60.jpg]
Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-02 09:28 AM

اینم یه روش خوب برای کسایی که نمیخوان روکپ سوراخکاری بشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - DariushZartosht - 2015-07-02 01:13 PM

سلام. جالب بود . فاصله دوربین تا چشم تیرانداز زیاد نیست؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-02 01:32 PM

نه زیادنیست//
مطالبی درباره هد اسپیس

RE: معرفي اسلحه برنو - straitshooter - 2015-07-02 01:38 PM

هد اسپیس یا همون پیشوندی جنگی

فرستاده شده از SM-G530Hِ من با Tapatalk

پیشونی جنگی

پیامت رسید اسمان جان

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-07-02 01:50 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - straitshooter - 2015-07-03 02:23 PM

سلام دوستان هد اس پیس یا همون پیشونی جنگی فاصله سر گلن گدن با ته پوکه است که باید رعایت شود و خیلی در دقت تیر اهمیت دارد. چونکه اگر رها وا زاد باشد پوکه در مرکز لول واقع نمیشود وفضای فری بور که همون فضای آزاد دور مرمی که در مرکز لول باید واقع شود رعایت نمی گردد وفشنگ فیکس وثابت در مرکز نیست به عبارتی دیگه گلن باید پشت پوکه محکم بایسته وپله فشنگ باید توی قالب لول سر جای خودش باشه که بعد از انفجار پوکه رفتار رفت برگشتی نکنه ومرمی از یه جای با ثبات رها بشه و فضای فری بور رو طی کنه وبه خان برسه ودرگیر شه اگه هد اس پیس کم باشه مرمی فری بور نداره فورا پس از شلیک به خان درگیر میشه که خوب نیست چون باید فشنگ پس از انفجارفری بور رو طی کنه سپس به خان برسه اگر هم هد اس پیس زیاد باشه بازم مناسب نیست چون فشنگ با بالانس مرمی رو پرتاب نمی کنه پوکه عقب نشینی میکنه ودوده میزنه گاهی اوقاتم امکان انفجار وجود داره.

پس نتیجه میگیریم هد اس پیس مناسب به اندازه ای هست که گلن محکم بخوابه ونه به نرمی راه آزمایش صحیح هم آینه که پوکه کش فشنگ در بیارین ته گلنم باز کنین یه فشنگ بزآرین تو لول. دستی، سپس یه کاغذ گرد بزارین به اندازه ته گلن وبه آرومی به سمت فشنگ هدایتش کنین و دسته رو بخوابونین دسته باید یه کم محکم بخوابه و نوشته های ته پوکه روی کاغذ حک بشه تا از هد اسپیس مناسب مطمئن بشین

برای اصلاح چنانچه تفنگ کسی هد اسپیس مناسبی نداشت لول باید اگر رزوه اش جا داره محکم بشه تا به اندازه مطلوب برسه اگرم جا نداره رزوه اش یکم از ته لول خورده بشه که سطحش پایین تر بده و با همون رزوه لول توی کم جلوتر بیاد

RE: معرفي اسلحه برنو - straitshooter - 2015-07-03 05:21 PM

اگر رزوه جایی برای پیچیدن نداشت تا فاصله به گلن نزدیکتر بشه، دو راه وجود داره، یکی اینکه ته لول تراش بخوره وکوتاه تر بشه جایی که رزوه به سمت سر لول تمام میشه وپله میکنه اینجا هم باید پله یکم خورده بشه تا مانور لول برای بستن بیشتر بشه یا هم یکم از کپ خورده بشه تا رزوه لول جلوتر بیاد