شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-06-15 08:15 PM

(2015-06-15 09:41 AM)hossein1haghighi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول باید روی کپ سوراخ زده بشه ،به این ترتیب که پایه رو میزارن رو کپ ترازش میکنن سپس چسب میزنن ،جای سوراخها علامت گذاری میشه پایه رو بر میدارن با دریل سوراخ تنگ تر از پیچ میزنن سپس به اندازه پیچ رزوه میزنن بعد پایه میگذارن جای پیچ چسب رزوه میریزن پایه رو پیچ میکنن،بعد رینگو به بدنه دوربین میبندن بصورتی که بعلاوه در مرکز واقع بشه سپس رینگو به پایه میبندن فاصله لنز تا چشم باید در نظر گرفته شه چیزی حدود شیش هفت سانت بعد باید دسته گلن اگه مورد برخورد داره اصلاح بشه
با سلام :
استاد جسارت نباشه ، یه توضیح کوچولو هم من داشتم :
من معمولا روی گلوله زن اول پایه رو روی تفنگ میبندم بعد با ابزار های ساده ای مثل تراز و یک تکه لوله که تراش خورده برای همین کار از میزان بودن رینگ ها مطمئن میشم ( اینم از جناب لری پترفیلد یاد گرفتیم )
تو بادی زیاد این دنگ و فنگها مهم نیست ولی چون فشنگ گرونه باید کاری کرد که میزان خطای نصب به حداقل برسه .
بعد دوربین رو هم با تراز در جای خودش قرار میدم یکی از دوستان این انجمن ( که چند وقته نیست ) تجربیات خوبی از 270 هم داره (کاربر راک) در عکسی نشون داده بود که با شاغول هم میشه ریتایکل رو میزون کرد .
توصیه بنده به شما جناب نیمروز اینه که تا وقتی دوربین مرغوب تهیه نکردید با اعصاب و محتویات جیبتان (بابت هزینه فشنگ) بیهوده بازی نکنید !!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخ
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-06-15 11:46 PM

کوهنورد عزیز اسلحه من کاملا تنظیم هست ،من خیلی وقته که دوربین رو تفنگم دارم و تفنگ من از کار خونه برا دوربین ساخته شده بوده با توجه به سوراخهای رو کپ... پایه و دوربین رو هر دو آمریکای هستن و با فشنگای عشایری هم تا 300 بسیار راضی هستم ...

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-06-16 10:34 AM

(2015-06-15 11:46 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوهنورد عزیز اسلحه من کاملا تنظیم هست ،من خیلی وقته که دوربین رو تفنگم دارم و تفنگ من از کار خونه برا دوربین ساخته شده بوده با توجه به سوراخهای رو کپ... پایه و دوربین رو هر دو آمریکای هستن و با فشنگای عشایری هم تا 300 بسیار راضی هستم ...

دوست گرامی در صورت امکان چندتا عکس از سلاحتون بذارید ممنون میشم

RE: معرفي اسلحه برنو - nimrooz - 2015-06-16 10:55 AM

آسمان عزیز من نتونستم عضو آپلود سنتر شم،نمیدونم چرا ...

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-06-16 11:09 AM

والا منم قصد داشتم دوربین ببندم رو اسلحه ولی دلم نیومد آرم تاج روی کپ رو خراب کنم گفتم با همین مگسک بیشتر تمرین میکنم بیخیال دوربین

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2015-06-16 02:01 PM

(2015-06-16 11:09 AM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا منم قصد داشتم دوربین ببندم رو اسلحه ولی دلم نیومد آرم تاج روی کپ رو خراب کنم گفتم با همین مگسک بیشتر تمرین میکنم بیخیال دوربین
سلام
منم همچین عقیده ای دارم(اصالت تفنگ برام با ارزش تره)الان هر کی ندونه فکر میکنه یه برنو خشک جنگی تو خانه دارم که هر 4 شماره اش یکیه و تازه از تو جعبه در اوردمشKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
درسته دستم به برنویی که دلم بخواهد نمیرسه(یک برنو اصیل و نو)ولی حداقل توی ذهنم میتوانم تصور کنم که دارم(آرزو بر جوانان عیب نیست که خخخخ)البته ماندم توی این توهماتم،با بی فشنگی چی کار کنمKhansariha (172)
اقا ایمان این طرح جدید ماورز را ببین(قبلا یکی از دوستان عکسش را تو سایت گذاشته بود)
[تصویر: 14267899691.jpg]
[تصویر: 14267901121.jpg]
اگه بشه همچین چیزی برای برنو ساخت که واقعا عالی میشه،البته شاید بشه پایه جلویی را روی قسمت مگسک نصب کرد.متاسفانه و یا خوشبختانه من هیچ تجربه ای ندارم و برنو هم در دسترس نیست برسی کنم.Khansariha (226)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-06-16 02:18 PM

اینها برا بلاد کفر هستش برادر ما باید همچنان عقب بمونیم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-06-16 03:25 PM

محراب جان ممنونم ازت /احتمالا منظورتون نصب پایه جلویی به جای گذاشتن روی علامت شیر وخورشید گذاشتن روی شکافدرجه است که شما فکر کنم اشتباها تایپ کردید(( مگسک ))/جسارت بنده رو ببخشید /دم اهالی انجمن همیشه گرم باد

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-06-16 04:28 PM

[دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2015-06-16 07:30 PM

با سلام :
از همه دوستان عذر میخوام مخصوصا آقای نیمروز (بابت اشتباهی که کردم ) منظورم جناب کازرونی بود
آقای کازرونی راست میگی حیفه این تاجه که پاک بشه (دوستان سیاسی اش نکنید ) این بخشی از هویت این سلاحه . خصوصا که دقیقا همین آرم باعث شده اینسلاح ، بعنوان سلاح ساخت ایران در یک مقطعی از تاریخ ، ارزش تاریخی هم پیدا کنه . متاسفانه در بعضی از مقاطع با تنگ نظری و کوته بینی صاحبان سلاح رو وادار کردند که این آرم رو سنگ بزنند و ارزش سلاح از بین رفت و شد در حد یک تفنگ معمولی .........................
اینکار ها درست مثل اینه که بزنی سر در حرم عبدالعظیم حسنی (شاه عبدالعظیم در ری ) را خراب کنی چون اونجا رو رضا خان بازسازی کرد !!!!!!!!
در مورد تفنگ شما جناب کازرونی ، باید بگم اگر بتونید شخص مناسبی رو پیدا کنید ( هم از سلاح و دوربین سر دربیاره هم تراشکاری بدونه ) میتونید از این پایه هایی که دوستان عکس گذاشتند بسازید چون من دیدم پایه های متحرک ساخته بودند از مدل فابریکش بهتر
موفق باشید