شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-06-06 04:41 PM

من گرفتم هشت میلیون

RE: معرفي اسلحه برنو - ziaeianho - 2015-06-06 05:17 PM

(2015-06-06 04:41 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گرفتم هشت میلیون
اقا بلند . کوتاه .وسط . کدام رو ۸ گرفتید

اها بلند بود معذرت . Khansariha (8) خوب خریدید اهواز یهدونه وسط هست در حد اکه میگه ۳۰ تومن خیلی تمیزه

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-06-06 05:46 PM

بستگی به تفنگش داره اگه جنگی باشه سالم نرخ نرمالش 7 تا 7.5 اخرش 8 تومنه
من یه دونه چند روز پیش تهران دیدم کامل تیون شده بود قنداق شکاری ماشه شکاری وپله های لوله برداشته بود
شکاف درجه و مگسک شکاری شده بود زاج اینه ای زده بود رو دسته گلن نقش و نگار داشت
خلاصه یه چیزه انتیک
میگفت 11.5

RE: معرفي اسلحه برنو - berno - 2015-06-06 09:00 PM

با سلام۰۰دوستان گرامی میخواستم بدونم ایا فشنگهای سر سربی مهام هم مثل عشایری نیاز به میزان کردن اندازه باورت داره و معمولا تا چه فاصله ای میشه روی این دو مدل فشنگ حساب کرد؟

RE: معرفي اسلحه برنو - baracuda - 2015-06-06 09:22 PM

فشنگهای سر سربی مهام دوسال پیش سهمیه گرفتم که راضی کننده نبود و لگدش هم سنگینتر از فشنگ عشایری هست هر موقع که گلن میکشیدم و فشنگی که داخل لول بود رو در میاوردم یه تیکه از سرب سر مرمی کنده میشد

RE: معرفي اسلحه برنو - karbakhsh - 2015-06-07 01:00 PM

من عاشق 270 هستم و در گلوله زنی تجربه هم ندارم ولی برنو هم بلندش. دوستان داشتن و محبت هم کردن تا منم ماشه گلولهزنی بچکونم و با بلندش بیشتر حال کردم فقط بعضی افراد حمل کردنش مشکل میدونن. حالا این نظر منه ناشی بود.

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-06-07 02:04 PM

اختیار دارین استاد
نظرتون کاملا درسته حملش یکم مشکله ولی میرزه بخاطر بردش

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-06-07 03:39 PM

به نظر من اینکه دوستان میگن برنو بلند حملش سخته یه خورده زیاده رویه چون اندازش تقریبا اندازه نخجیر1 هستش
من هیچ مشکلی با اندازش ندارم قبل از برنو بلند یه تک لول ترک کالیبر 16 داشتم با لوله 80 سانت که دقیقا هم اندازه بر نو بلند بود (مثل نخجیر 1
به نظر من نمی ارزه بخاطر 14سانت کوتاهی لوله 4 تا 5 ملیون بیشتر بدی
تو کشور های دیگه تفنگ شکاری لول 70 سانت به بالا رو سفارشی و با قیمت بالاتر به مشتری میدن اونوقت تو ایران عیب رو تفنگ میزارن که حملش سخته

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-06-07 06:35 PM

دوستان برنو بلند ایران با وسط تفاووت چندانی نداره من تو یه فروشگاهی چهارتا برنو بلند حقیقتش نپرسیدم کجاییه ولی فکر کنم ده بیست سانت از تفنگ بلند من بلند تر بود . اونجا بود که گفتم این رو واقعا باید بذاری عقب وانت تا جا شه . خخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2015-06-07 06:59 PM

برنو کوتاه : طول لول 48 سانت طول سلاح 98 سانت
برنو وسط: طول لول 60 سانت طول سلاح 110 سانت
برنو بلند: طول لول 74 سانت طول سلاح 124 سانت
نخجیر 1: طول لول 81 سانت طول سلاح 125 سانت