شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-05-20 03:18 PM

(2015-05-20 01:29 PM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
چند وقت دنبال تفنگ برنو بلند هستم چند روز پیش یکی از اسلحه فروشیهای شهرمان کرمان گفت با قیمت 85000000تومان برات میارم بدون وسائل ولوازم اضافه به شرط تیرو ازاین حرفا میخواستم بدونم برنو بلند چجور تفنگی هست با بلند بودن لول مشکل ندارم برنو بلند رو برای فاصله 300متر نهایتا میشه نمره قبولی داد. باتشکر

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز احتمالا منظورش ازوسایل اضافه گلنگدن وقنداقش بوده که میخواداوناروهم ورداره بده 8500به کس دیگه ای.وگرنه برنو

دیگه وسیله اضافه ای نداره.دوست عزیز حالامن ازقیمتهای کرمان خبرندارم ولی به نسبت جاهای دیگه خیلی گران گفته مواظب

باش دوسه تومان اضافه رومیتونی بدی یه دوربین خوب روش سوارکنی.ازمن بعنوان برادرکوچک میشنوی عجله نکن.عجله

نکن.باچندنفرآدم مطمـن مشورت کن.

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-05-20 03:36 PM

برنو بلندسالم که همه چیش عالی باشه بین 7 تا 7500 قیمت میخوره که سر معامله تخفیفم میتونی بگیری بقیش بازار گرمیه
اگه در حد نو باشه یعنی لنگشو واقعا نتونی تو 10 تا اسلحه فروشی پیدا کنی و تو200 متر تیر رو تیر بزنه اونوقت شاید 8

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-05-20 03:36 PM

(2015-05-20 02:42 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-20 02:21 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-20 08:00 AM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

8میلیمتر پیشکش.توی همین فشنگهای عشایری که به اسم7.92میدن دست ملت باکولیس دقیق اندازه بگیر اکثرشون یک دهم شاید هم بیشتراز8میلیمترزیادترتوشون پیدا

میشه.وبنظرم برای خانکشی ودقت سلاح مثل سم میمونه.یه روز اسلحه ومهمات بودم یه بنده خدایی یه برنوبلندآورده بودوقتی که کارشناس اسلحه فشنگ رو وارونه ازسر لول

امتحان کرد دقیقا تایکی دومیلیمترازپوکه هم میرفت داخل لول.یعنی اگرمرمی روبه تنهایی مینداختی داخل لول راحت ازاون ور لول می افتادزمین.دلیلش فقط فشنگهای

غیراستانداردهست که فولادرو بااون مقاومتش ازبین میبره.

سلام من این موردو درباره برنو بلند دو مورد دیگه دیدم که نزدیک 5 تا 6 سانتیمتر انتهایی سر لول تقریبا خان نداشت و مرمی به پهلو میزد و با بریدن اون 5 سانت مشکل حل شد فک کنم بخاطر بلندیه لول باشه

نه سجاد جان اون گشادی سر لول و گیج زدم مرمی دلایلی داره وبقول فرهاد جان استفاده از مهمات نامرغوب -غیر استاندارد -مغز فولادی -اسفاده از مرمی های سایر کالیبرها در این سلاح واستفاده مکرر در طول چیزی کمتر از یک قرن ودراختیار افرادی که از سلاح مواظبت نکرده اند بلندی لول در برتو بلند ازنطر دقت بخشی مزیت بحساب میاد نه مضرت
(2015-05-20 02:30 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه قیمت همین هشت به بالاست البته بشرط تیراندازی و آک بودن و تعمیر نشدن سلاح.چون همونطور که گفتم من از سپاه یکی خریدم هشت میلیون ولی واقعا بکر و دست نخورده هست . سه تا تعمیر کار هم بردم نشون دادم همه همین حرف رو بهم زدن . مغازه دارها رو هم رفتم دیدم برنویی که اگه بگیری ازشون فوری باید بری یه قنداق و تعمیر اساسی کنی از هفت و ششصد به بالا میگفتن . من شیراز رو میگم
فقط نمیدونم چرا کارشناس سلاح تو ارتش رو نوک لول رو هم آرم و سمبه کرد؟

باسنبه وارم نوک لول خواسته این کارو کنه که شما نتونی به طور غیر مجاز وسرخود لول برنورو عوض کنی /اکه براتون مقدور بود چندتا عکس از سلاح وبخصوص سنبه نوک لول بذارید/ممنونم
چشم دوست عزیز.من جنوب کار میکنم چند روز دیگه برگشتم حتما از همه جای اسلحه عکس میذارم

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-05-20 04:34 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-05-20 06:15 PM

(2015-05-20 03:18 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-20 01:29 PM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم
چند وقت دنبال تفنگ برنو بلند هستم چند روز پیش یکی از اسلحه فروشیهای شهرمان کرمان گفت با قیمت 85000000تومان برات میارم بدون وسائل ولوازم اضافه به شرط تیرو ازاین حرفا میخواستم بدونم برنو بلند چجور تفنگی هست با بلند بودن لول مشکل ندارم برنو بلند رو برای فاصله 300متر نهایتا میشه نمره قبولی داد. باتشکر

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز احتمالا منظورش ازوسایل اضافه گلنگدن وقنداقش بوده که میخواداوناروهم ورداره بده 8500به کس دیگه ای.وگرنه برنو

دیگه وسیله اضافه ای نداره.دوست عزیز حالامن ازقیمتهای کرمان خبرندارم ولی به نسبت جاهای دیگه خیلی گران گفته مواظب

باش دوسه تومان اضافه رومیتونی بدی یه دوربین خوب روش سوارکنی.ازمن بعنوان برادرکوچک میشنوی عجله نکن.عجله

نکن.باچندنفرآدم مطمـن مشورت کن.

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.من هم همین رو عرض کردم و واقعا با نظر و قیمت شما موافقم.براحتی در بهترین حالت و تمیزی=2تومان گرون میگه.نهایت قیمتش(در بهترین حالت)=نهایتش دیگه*7تومان=اونم از مغازه دار بخری(حداکثر قیمتش) و نه فروشنده شخصی..ضمن اینکه اگه عجله نکنی-فروشنده پول لازم و شخصی پیدا میشه که بخواد برنو بلندش رو بفروشه و تفنگش تمیز و سالم باشه(جستجو در اینترنت هم گاها برای خرید جواب میده-کیس های شکار و خوبی پیدا میشه و طرف پول لازم است...البته دلالها هم هستن که بازار گرمی میکنن و با نامهای مختلف پیامهای گمراه کننده و قیمت های کاذب و دروغین میدن-مثلا: برنو کوتاه میذاره به قیمت19میلیون-با نام کاربری دیگه خودشون-پایین پیامشون*پیام میذارن=آقا*اگه 18 میدی*خریدارم...که شما دستپاچه بشی و 17 قیمت بدی و تازه با منت 3-4-5تومن گرونتر از قیمت واقعیش بهت بفروشن)....الان آخه بازاری هم نیست...بازار خراب و کساد-عدم صدور پروانه شکار-نبود خریدار(تقاضا)=فروشنده مجبور است با خریدار کنار بیاد....ضمن اینکه دلال و فروشنده-کارش بازار گرمی و تبلیغات کاذب است*شما نباید فریب بخوری.برنو بلند=8/500 ؟!!!!!!.روی چه منطقی*پس کوتاه و متوسط چند است؟.عجله نکنید*مناسبتر هم گیر میادKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-05-20 06:53 PM

کوتاه سیزده به بالا و متوسط از ده به بالا فروشگاه های شیراز رو زیر و رو کردم من الان شخصی ها هم همون قیمت مغازه ها رو میگن ولی وقتی به خود مغازه دار میفروشن دومیلیون زیر قیمت میفروشن . ایجوریاس

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-05-20 07:27 PM

(2015-05-20 06:53 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوتاه سیزده به بالا و متوسط از ده به بالا فروشگاه های شیراز رو زیر و رو کردم من الان شخصی ها هم همون قیمت مغازه ها رو میگن ولی وقتی به خود مغازه دار میفروشن دومیلیون زیر قیمت میفروشن . ایجوریاس

Khansariha (8)Khansariha (256)بله.قیمت مغازه دار و واسطه همین است...بعضا البته بیشتر هم میگن.اما قیمت خرید و فروش مخصوصا اگه طرف (فروشنده شخصی)بخواد فوری بفروشه بسیار پایینتر از این حرفها است.معمولا مغازه ها نمیخرن*بخواهند بخرن هم واقعا مفت میخرن.توی بازار و از دست=کوتاه 10-11 هم تمیزش(پای معامله دیگه) گیر میاد.متوسط هم 8-9 و بلند6-7تومان....اگه جواز ارتش باشه خوش بخرتر و یک تومانی معمولا گرونتر از جواز سپاه قیمتش است.عشایری هم که از همه ارزونتر=چون بد بخر و پر دردسر است و پروانه شکار بهش نمیدن.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-05-20 07:38 PM

من خودم که شخصا از سپاه تحویل گرفتم و بردم ارتش برا جواز هشت میلیون برابر ریختم بحساب ولی واقعا هر تعمیرکاری نشون دادم گفتن بکر و دست نخوردست .

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-05-20 08:52 PM

RE: معرفي اسلحه برنو - arashkian - 2015-05-20 09:12 PM

(2015-05-20 07:38 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم که شخصا از سپاه تحویل گرفتم و بردم ارتش برا جواز هشت میلیون برابر ریختم بحساب ولی واقعا هر تعمیرکاری نشون دادم گفتن بکر و دست نخوردست .

Khansariha (8)Khansariha (256)مورد شما یک کم تفاوت داشته*چون از سپاه(دولت) گرفتی دیگه...با بازار فرق میکنه و ضمنا اونجوری که شما میفرمایید که در حد آک است و با توجه به اینکه از فروشنده معتبری(بالاخره سپاه از مغازه دار مطمئنتر است و سابقه و سلامت سلاح تایید شده)ارزش خرید با قیمتی بالاتر رو داره...ضمنا من عرض نکردم قیمت پایین آمده*بازار کساد و خراب است و دولت که قربون شکلت این حرفها حالیش نیست*میفروشه دیگه...راستی شما کی تحویل گرفتی؟.Khansariha (8)Khansariha (256)