شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Nevada - 2012-07-23 09:21 AM

(2012-07-22 11:10 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگترین حسن برنو اینکه تمام قطعاتش گیر میاد حتی المانی اصل و همرو میشه تعویض کرد . Khansariha (8)

راستی Nevada کاربر محترم برنو شما لول بلنده . کوتاه .... چیه؟؟؟! و درضمن با چه فشنگی سی سی یا ...... به این قیمت خریدین ؟؟؟؟

لوله متوسط چک بود.فشنگاش نمیدونم هنوز اونارو ندیدم.امروز قراره جواب بده.آخه میخوام قسطی بخرمKhansariha (214)
راستی فقط یه سوال.واسه نقل و انتقال صاحب تفنگ میگفت بریم تو سپاه یه روزه انجام میدن.اونجا بریم یا ارتش؟فرقی هم داره؟

RE: معرفي اسلحه 5تيرنوغان - bycal - 2012-07-23 07:51 PM

[تصویر: Tanaka_Works_Mauser_Kar98K_Model_Gun_detail4_TCH.jpg]5تير نوغان
از اونجاييكه تايپيك سلاح هاي گلوله زني (گلگدني) هست خوبه كه در كنار برنوي زيبا از سلاح گلوله زني نوغان يا به عبارتي 5 تير روسي نوغان هم اسم برده بشه من نميدونم از نظر املايي كلمه نوغان در اينجا به چه شكل بايد نوشنه بشه گويا ريشه در همون ناگانت روسي داره كه بعد ها تبديل به ناغان و بعد به نوغان شده اينه كه اگر مشكلي در املا اين كلمه هست بايد ببخشيدمن خودم شخصا اين سلاح رو از نزديك نديدم
اين كليپ ها جهت چند دقيقه سرگرمي و اضافه شدن كمي اطلاعات به درياي علم دوستان هست و از اونجاييكه با سرعت هاي بسيار بالاي اينترنت اين كار در لحظه اي شدني است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونو از فيس بوك گرفتم و سپس اپلود كردم .(حالا علت:::::::
چندي قبل با اين مشكلات لينك دانلود مطلب ديگه اي رو در آپارات كه خودم آپلودش كرده بودم رو دو يا سه جاي مرتبط ....مرتبط... گذاشتم تا دوستان اگر احيانا از يه جا نديدن به انجمن ديگه كه ميرن اونو ببينن يكي از دوستاني شاكي شده بود اقا اينو چرا گذاشتي ....و الي اخر .......جهت كنجكاوي نگاهي به ارسال هاي اين دوست عزيز مون كردم ديدم در مدت 6-7 ماهي كه ايشون تشريف ميارن و يك عضو عادي مثل بنده هستند دريغ از حتي يك موضوع كه بتونه به علم و اگاهي ديگر اعضا اضافه كنه همه چاق سلامتي و .......
اينه كه در پاسخ به اون دوست عزيز بازم چشم لينك دانلود فقط در همين يك جاست.
و خطاب به ديگر دوستان :اميدوارم بپستديد و مثمر ثمر باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-07-24 01:44 PM

(2012-07-23 09:21 AM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-22 11:10 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزرگترین حسن برنو اینکه تمام قطعاتش گیر میاد حتی المانی اصل و همرو میشه تعویض کرد . Khansariha (8)

راستی Nevada کاربر محترم برنو شما لول بلنده . کوتاه .... چیه؟؟؟! و درضمن با چه فشنگی سی سی یا ...... به این قیمت خریدین ؟؟؟؟

لوله متوسط چک بود.فشنگاش نمیدونم هنوز اونارو ندیدم.امروز قراره جواب بده.آخه میخوام قسطی بخرمKhansariha (214)
راستی فقط یه سوال.واسه نقل و انتقال صاحب تفنگ میگفت بریم تو سپاه یه روزه انجام میدن.اونجا بریم یا ارتش؟فرقی هم داره؟

تا اون جایی که من شنیدم(اگه اشتباه است لطفا اساتید درست کنن)سپاه مجوز شکار نمیده ولی ارتش مجوز شکار میده و فکنم فشنگ های که سپاه میده بیشتر از فشنگ هایی که ارتش میده.بازهم بپرس چون دقیقا یادم نیست.

RE: معرفي اسلحه برنو - keavsh - 2012-07-27 07:11 AM

(2012-07-24 01:44 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-23 09:21 AM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا اون جایی که من شنیدم(اگه اشتباه است لطفا اساتید درست کنن)سپاه مجوز شکار نمیده ولی ارتش مجوز شکار میده و فکنم فشنگ های که سپاه میده بیشتر از فشنگ هایی که ارتش میده.بازهم بپرس چون دقیقا یادم نیست.

سلام نقل انتقال برنو از طریق سپاه دردسره میبایست نامه بسیج فعال بیاری و5سال از مجوز گذشته باشه ولی اگر یه بار نقل وانتقال شده تا 3 سال هم قبول میکنند
من برنو مدل 1317دارم امسال هم از طریق سپاه انتقال دادم ویه مشکل که با کلا برنو دارم باتوجه به اینکه دوربین داره ورو 200متر صفر شده افت گلوله داره میخواستم بدونم کسی از طریق تجربه تو نسته این مشکل رو حل کنده چون تشخیص مسافت واقعا مشکله

(2012-07-22 08:15 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-22 09:58 AM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
از اونجایی که عشقه گوله زنی داشتم یه برنو پیدا کردم با 1000 تا تیر
قیمت میگه 4500 میارزه؟
فقط میشه راهنمایی کنید ببینم از کجا میشه فهمید که چه مدلی هست؟؟؟

دوست عزیز جنازه این تفنگ هم با 1000 تا فشنگ بیشتر از این قیمت میرزه ، حالا که مطمئن شدی گیر قانونی نداره بگیر و به خوشی استفاده کن.
واسه شیرینی تفنگ هم 10 تا از اون فشنگها را مصرف کن و با یه گروپ توپ از 150متری بچه های سایت را مهمون کن.
دوست خوب مدل برنو روش حک شده اگر 1309و1317بود خوبه ولی امتحان کن لوله گشاد نشده باشه اونم با یک مرمی برنو میشه امتحان کرد من خودم یه مدل 1317 با دوربین وقنداق شکاری سال 89 گرفتم چهار میلیون تومان با دوربین لئو پلد بستگی به مدل کوتا وبلند داره مال من بلند نمونه ساخت اسلحه سازی برنو روش حک شده

RE: معرفي اسلحه برنو - mani - 2012-07-28 08:43 PM

فشنگ ارتشی برنو دونه ای 4317 تومان با کارت اونم هر کارت 30 عدد توزیع میشه ، فقط 1000 تا فشنگش میشه 4317000 تومان ، تفنگشم به عنوان چوبدستی استفاده کن !
فشنگ سپاهی دونه ای 1300 تومان و 120 تا سهمیه هر کارته ولی کیفیت فشنگهای ارتش رو نداره و به دلیل قطر مرمی و شارژ کمتر باروت دقیق نیست .
برنو مدل 1328 هم داره که از نظر کیفیت فرقی ندارن ، همه اش ساخت یه کارخانه اس ، فقط باید لوله سالم باشه و اونم از طریق گروپ گیری و هدف زنی بدست میاد..

RE: معرفي اسلحه برنو - mani - 2012-07-30 12:23 AM

(2012-07-13 02:50 PM)اردشیر جوکار نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام-برنو یکسلاح ماندگارفکرمیکنم هیچ وقت هم کهنه نشه فکرش بکن قریب به100ساله که هنوزحرف برای کفتن داره چطوراین آلیاژساختن تفنگی که اینقدردقیق میزنه واقعا مبارکت باشه
سلام
عذرخواهی میکنم دیر پست شمار رو دیدم و ممنون از اظهار لطفتون .
فکر میکنم سلاحهایی که بیس ساختشون جنگیه از آلیاژ و کیفیت ساخت بالاتری نسبت به نوع شکاری برخودار باشند و دلیل دیگه ش اینه که همه محصولات دهه های پیش با عمر قانونی بیش از 50 سال ساخته میشدند و در حال حاضر اکثر کالاها حتی برندهای معتبر ، بیشتر مصرفی و با عمر قانونی خیلی کمتر ساخته میشوند .

RE: معرفي اسلحه برنو - bycal - 2012-07-31 12:43 AM

(2012-07-29 03:38 PM)Don Corleone نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیپی از اسلحه ی موزین ناگانت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا ممنون
چند وقت قبل يه كليپ ديگه رو تو اپارات دانلود كردم و 2-3 جاي مرتبط گذاشتم يكي از دوستان شاكي بود چرا چند جا گذاشتي
اينه كه ممنون از اين كليپ تبليغ كردين(ارسال 153 همين انجمن) و مورد توجه شما و ديگر دوستان واقع شده

RE: معرفي اسلحه برنو - Don Corleone - 2012-07-31 12:54 AM

bycal جان شما هم این کلیپ رو گذاشته بودی؟ببخشید من تازه دیدم به لینک این کلیپ تو پستتون دقت نکردم.در واقع خواستم در ادامه ی پست شما این کلیپ رو بزارم ولی انگار خودتون گذاشته بودید.به هر حال ممنون و شرمنده که اشتباه شد.
در ضمن تاپیک جدیدی ایجاد شده که برای سایر تفنگهای گلن گدنیست و میتونید در اون تاپیک هم مشارکت کنید دوست عزیزKhansariha (8)
اینم ادرسش:

RE: معرفي اسلحه برنو - كولي - 2012-07-31 06:51 AM

bycal عزيز فكر كنم عكس بالا متعلق به برنو ميباشد نه 5 تير نوغان . ( شيار ته پوكه - گودي محل خوابيدن گلنگدن - پيچ جلوي قنداق ) .

RE: معرفي اسلحه برنو - bycal - 2012-07-31 08:20 PM

(2012-07-31 06:51 AM)كولي نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bycal عزيز فكر كنم عكس بالا متعلق به برنو ميباشد نه 5 تير نوغان . ( شيار ته پوكه - گودي محل خوابيدن گلنگدن - پيچ جلوي قنداق ) .

دوست عزيز
از اين توجهتون و ريز بيني بسيار به جاي شما سپاسگزارم واقعيت امر دوست ديگري هم اين تذكر رو داده بودن و چون همه ما موظف به دادن اطلاعات صحيح به خوانندگان محترم اين انجمن هستيم كمي پيگيري كردم و 2نفر از اساتيد رو مورد مشورت قرار دادم كه به علت كمياب بودن موزين از اظهار نظر 100 درصد خوداري كردند شيار ته پوكه در هر دو نوع مشترك ميباشد بيشتر بحث سر همون پيچ هست كه گويا در موزين وجود دارد البته در يك شيار اما بيشتر امكان رو به سمت و سوي حرف شما دادن
اينه كه از اساتيد محترم ديگه خواهش ميكنم در صورت اظمينان از منطبق نبودن عكس با موضوع اونو حذف كنن
اين توجه نشان از تجربه شما داره ا ميدوارم تجربيات خودتون رو در اختيار همه دوستان قرار بدين
البته ضمن رعايت اصل دادن اطلاعات صحيح مهم كليپ هست كه نكات خوبي رو در اختيار دوستان قرار ميده و با فاطعيت ميگم مشابه اون كليپ در هيچ انجمن و يا سايتي نيست چون در اختيار من بوده حالا اگه بعدا كسي استفاده كرده نوش جونش
تشكر