شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - shekari - 2015-04-29 03:30 PM

(2015-04-29 01:34 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 7تومن ولی بهتر از اون 1317هست باحدوده 8 تومن چون لولش تنگتره نا گفته نماند برنو در کرمانشاه ارزونتره

سلام دوست عزیز.برای یکی از دوستان میخواستم بخرم اینجا یک اسلحه فروش داره میگه 7.500 بنظرتون میارزه؟ قنداقش نو و دسته گلنگدن هم خوابونده شده.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-04-29 08:58 PM

به شرط سلامت تفنگ از هر نظر وتست اسلحه قیمت 7500-7خوبه تا جایی که را داره تخفیف بگیر چون برنوبلند بخاطر درازیش خواهان نداره هرچند برنو بلند از نظر دقت حرف اولو میزنه ولی اگه شد که فراوونم هست 1317 براشون بگیر که اگه برنو1309 مثلا باشلیک 10000شلیک لولش بازنشسته بشه برنو1317 با15000شلیک گشاد میکنه ***ایا حالت جنگیشو حقظ کرده یا خیر**
دوستمون اقای کازرونی هم در ارسال 1480 فرموده برنو بلتد 7500 خریده

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-04-29 10:35 PM

باسلام خدمت دوستان

امروز یه ست تنظیف برنوآمریکایی گرفتم170.000تومان متأسفانه بلوتوث لپ تاپم درست کارنمیکنه که عکساشو ازگوشی منتقل کنم به لپ تاپ که عکساشو توی قسمت

خریدهابرای دوستان بذارم چیزخیلی خوبیه وبنظرم هرگلوله زن یدونه ازاین ست هارو میخواد.حالاتلاشم خواهم کردکه بتونم عکساشوبذارم.
(2015-04-29 01:34 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود 7تومن ولی بهتر از اون 1317هست باحدوده 8 تومن چون لولش تنگتره نا گفته نماند برنو در کرمانشاه ارزونتره

باسلام خدمت دوستان

جناب احمدی دلیل ارزونتربودنش اینه چون زمان جنگ جزومناطق جنگی بود(خصوصاعملیات مرصاد)اسلحه غیرمجاز

زیادی مردم پیدامیکردن توی سطح شهرهای قصرشیرین.سرپلذهاب.نفت شهر.گیلانغرب.سومارغرب اسلام آبادغرب و...که

باضافه اینکه بخاطرهم مرزبودن باکشورعراق بعدجنگ هم قاچاق زیادمیشدتاطرح90وعفومقام معظم رهبری مردم این

اسلحه هارو تحویل دادن وبجاش برنوتحویل گرفتن که الان معمولا میفروشن وطبعا وقتی زیادهست قیمت پایین میاد.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-04-29 11:17 PM

سلام فرهاد جان قیمت برنو هر 3 سایز سالم وتمیز اونجا چنده ممنونم
داداشم میخواد یه برنو بخره ترجیحا بلند وسالم
درضمن ست تنظیف هم مبارکه انشالله

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-04-29 11:35 PM

(2015-04-29 11:17 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باسلام خدمت دوستان

دیروز یکی ازدوستان رودیدم که برنو بلندخیلی تمیزی داشت ازش پرسیدم تفنگوداری؟گفت تازگی فروختم 5200ویدونه وسط

چک گرفتم7500.یابعدعیدیکی ازدوستان یدونه وسط (ضدیهود)7800گرفت.این معامله هاییه که انجام شدن قیمتها درهمین

حول وحوش هستند.کوتاه وسط بسته به تمیزی7&8تومان.بلند5&6تومان.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-04-29 11:44 PM

فرهاد جان ممنونم قیمتهای سنندج و همدان خیلی بیشتر از ایناست برنوبلند 7-8 تومن وسط وکوتاه از 10تا15 تومن فشنگ عشایری 11 تومن سرسربی مهام 15تومن **خدا وکیلی اونجا قیمتا مناسبه

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-04-29 11:46 PM

(2015-04-29 11:17 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشم میخواد یه برنو بخره ترجیحا بلند وسالم
درضمن ست تنظیف هم مبارکه انشالله

باسلام خدمت دوستان

سالمترین برنوهایی که من دیدم ازنظرخان برنوهای بلندبودن(تجربه شخصی).خودم هم عاشق برنو بلندهستم امامتأسفانه

بدلیل کوتاهی قد(172cm)برای من مناسب نیست.وگرنه برنوبلندازلحاظ دقت یه چیزدیگه است.

ممنونم.ست تنظیف قابل شمارونداره.اراده بفرمایین تقدیمش باپست سفارشی کاری نداره قربان.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-04-29 11:50 PM

یه مقدار در حمل ونقل توی ماشین ادمو کلافه میکنه اما دقتش حرف نداره

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-04-29 11:54 PM

(2015-04-29 11:44 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد جان ممنونم قیمتهای سنندج و همدان خیلی بیشتر از ایناست برنوبلند 7-8 تومن وسط وکوتاه از 10تا15 تومن فشنگ عشایری 11 تومن سرسربی مهام 15تومن **خدا وکیلی اونجا قیمتا مناسبه

باسلام خدمت دوستان

فشنگ عشایری یکی ازدوستان دیروز100تامال سهمیه اش داشت التماس میکرد براش مشتری پیداکنم دونه ای7200میگفت.

البته پارسال شرمنده یکی ازاساتید همین انجمن شدم برای فشنگ عشایری.چون زمانی دستوردادن بنده عسلویه بودم که باتلفن

براشون پیگیری کردم و...شرمندگیش برای بنده ماند.خودش میدونه کی میگم.

RE: معرفي اسلحه برنو - saintman - 2015-04-30 07:09 AM

قیمت سراسری اسلحه فروشها برا برنو بلند سالم بین 7 تا8 هستش البته به تمیزی وسلامت خان و نوع قنداق بستگی داره
از دست بخری میتونی 5یا 6 برداری