شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Nevada - 2012-07-22 04:56 PM

مدارکشم نشون داد.همهچیش تکمیل بود.پس رفتم بزنم تو گوشش.ممنون.

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-07-22 05:41 PM

انشاا... مبارکت باشه.
چه شانسی داری اگه بازم این جوری پیدا کردی مارو یادت نره.

RE: معرفي اسلحه برنو - كولي - 2012-07-22 05:44 PM

اگه مدارك داره كه ديگه حله . ولي من هنوز تو كفم كه اگه تفنگش شناسنامه داره چطور از قيمت سر در نمياره يا شايدم اشناست و فقط ميخواد مجاني بهت ندش .

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2012-07-22 05:52 PM

یا باید اشنا باشه (مثلا کسی که خیلی دوسش داره) یا این که کلا تو باغ نیست.
چون اگه 1000فشنگ هم به قیمت دولتی حساب کنیم3،000 =3*1000 یعنی یعنی اسلحه 1،500 انشاا... با هاش شکار های خوبی بکنی.

RE: معرفي اسلحه برنو - Nevada - 2012-07-22 07:55 PM

2تا داره.میگفت میخوام 270بگیرم

RE: معرفي اسلحه برنو - aghajoon - 2012-07-22 08:15 PM

(2012-07-22 09:58 AM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
از اونجایی که عشقه گوله زنی داشتم یه برنو پیدا کردم با 1000 تا تیر
قیمت میگه 4500 میارزه؟
فقط میشه راهنمایی کنید ببینم از کجا میشه فهمید که چه مدلی هست؟؟؟

دوست عزیز جنازه این تفنگ هم با 1000 تا فشنگ بیشتر از این قیمت میرزه ، حالا که مطمئن شدی گیر قانونی نداره بگیر و به خوشی استفاده کن.
واسه شیرینی تفنگ هم 10 تا از اون فشنگها را مصرف کن و با یه گروپ توپ از 150متری بچه های سایت را مهمون کن.

RE: معرفي اسلحه برنو - Nevada - 2012-07-22 08:30 PM

(2012-07-22 08:15 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-22 09:58 AM)Nevada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
از اونجایی که عشقه گوله زنی داشتم یه برنو پیدا کردم با 1000 تا تیر
قیمت میگه 4500 میارزه؟
فقط میشه راهنمایی کنید ببینم از کجا میشه فهمید که چه مدلی هست؟؟؟

دوست عزیز جنازه این تفنگ هم با 1000 تا فشنگ بیشتر از این قیمت میرزه ، حالا که مطمئن شدی گیر قانونی نداره بگیر و به خوشی استفاده کن.
واسه شیرینی تفنگ هم 10 تا از اون فشنگها را مصرف کن و با یه گروپ توپ از 150متری بچه های سایت را مهمون کن.

ممنون از محبتتون.چشم حتما بعد از خرید Khansariha (48)

RE: معرفي اسلحه برنو - ATGroup - 2012-07-22 10:54 PM

سلام به همه
یه چندتا سوال
میشه اگه اسلحه لول کوتاه یا متوسط بود لوله اونو با بلند از طریق خود صاسد تعویض کرد اگه میشه حدود هزینه تعویض چقدره؟
میشه شخصا اسلحه بهشون تحویل بدم و بعد تعویض خودم تحویل بگیرم؟
کپ و گلنگدن هم می تونن واسم تعویض کنن(الان تو دلتون می گین چی موند ازش) ؟
ممنونKhansariha (48)

RE: معرفي اسلحه برنو - masih.hunter - 2012-07-22 11:10 PM

بزرگترین حسن برنو اینکه تمام قطعاتش گیر میاد حتی المانی اصل و همرو میشه تعویض کرد . Khansariha (8)

راستی Nevada کاربر محترم برنو شما لول بلنده . کوتاه .... چیه؟؟؟! و درضمن با چه فشنگی سی سی یا ...... به این قیمت خریدین ؟؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2012-07-23 12:12 AM

(2012-07-22 10:54 PM)ATGroup نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه
یه چندتا سوال
میشه اگه اسلحه لول کوتاه یا متوسط بود لوله اونو با بلند از طریق خود صاسد تعویض کرد اگه میشه حدود هزینه تعویض چقدره؟
میشه شخصا اسلحه بهشون تحویل بدم و بعد تعویض خودم تحویل بگیرم؟
کپ و گلنگدن هم می تونن واسم تعویض کنن(الان تو دلتون می گین چی موند ازش) ؟
ممنونKhansariha (48)

سلام دوست عزیز
(ساصد) برنو نداره که تعویض کنه فقط اگه اسلحه رو تحویل بدین حواله نخجیر 3 بهتون میدن .لول و کپ و گلنگدن هم تعویض نمیکنن .اما اگر برنو لول متوسط سالم داشته باشین بنده هم یه لول بلند سراغ دارم که ماشش هم طلاست اگه بخواین میخرمش که با هم تعویض کنیم.