شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - KRALMAGNUM - 2015-02-17 09:31 PM

ممنون داداش اگه شمارشو بدی بد نیست ممنون میشمKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-18 06:44 AM

سلام ببخشیدنمیتونم پ خ بفرستم راه حلش چیه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-02-18 06:49 AM

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیزجنابasman شماره آقای...خواسته بودی لطفا صندوق پیامهاتوخالی کن.

ازدوستان عزیزم معذرت میخوام راهی برای باخبر کردن ایشان نداشتم.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-18 09:10 AM

فرهادجان صندوق دریافت وارسال شده رو خالی کردم ولی چیزی حل نشد

RE: معرفي اسلحه برنو - ALIANA-54-T06 - 2015-02-18 01:49 PM

(2015-02-18 09:10 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهادجان صندوق دریافت وارسال شده رو خالی کردم ولی چیزی حل نشد
بعد از خالی سازی پوشه های ارسال و دریافت باید سطل آشغالی را نیز خالی کنید Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-02-19 07:58 PM

سلام خدمت دوستان . من یه برنو بلند دارم میخواستم تغیراتی درش ایجاد کنم و مدل 270 درستش کنم از مگسک تا گلنگدن. البته میخواستم اگه میشه لول رو هم تعویض کنم چون خان ها خیلی آسیب دیده . میخواستم راهنمایی کنید که ازکجا باید شروع کنم از اسلحه مهمات یا جنگ افزارسازی . اینم بگم من از شیرازم

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-19 08:16 PM

(2015-02-19 07:58 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان . من یه برنو بلند دارم میخواستم تغیراتی درش ایجاد کنم و مدل 270 درستش کنم از مگسک تا گلنگدن. البته میخواستم اگه میشه لول رو هم تعویض کنم چون خان ها خیلی آسیب دیده . میخواستم راهنمایی کنید که ازکجا باید شروع کنم از اسلحه مهمات یا جنگ افزارسازی . اینم بگم من از شیرازم

ایمان جان مطمئنا دلایل موجهی واسه خودت داری و دوس داری سلاح مورد علاقه ت رو هرجور شده حفظش کنی ... ولی اگه اینطور نیست و تعصب و اصراری بر نگهداریش نداری بنده پیشنهاد میدم از طرح تعویض و تبدیل باحسن استفاده کنی و یک نخجیر3 حالا باکالیبر 270 یا همون 57×8 (برنو ) صفر تحویل بگیری. با توجه به قیمت قطعات و تیونینگ بنظرم با طرح تعویض مبلغش فرق زیادی نداره !
انشالله بهترین کارو انجام بدی.
باتشکر.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-02-19 08:19 PM

من زیاد از 8*57 اطلاعتی ندارم من فشنگ برنو که 7.92*57 هست استفاده میکنم . با هم یکی هستند مگه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-19 08:39 PM

(2015-02-19 08:19 PM)imankazerooni نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زیاد از 8*57 اطلاعتی ندارم من فشنگ برنو که 7.92*57 هست استفاده میکنم . با هم یکی هستند مگه؟

ایمان جان پس یه کاری کن : قبل از اینکه هر اقدامی انجام بدی چندتا تاپیک مفید دراین رابطه هست مثل همین تاپیک/نخجیر 3/فشنگهای گلوله زنی/مشاوره خرید سلاح و .... اینارو خوب مطالعه کن و به معلومات ارزشمندت اضافه کن و درمورد هرجزییاتی هم سوالی واست پیش اومد در تاپیک مرتبط با سوالت مطرح کن و دوستان راهنماییت میکنن /اونوقت مطمئن باش با دیدی بازتر و صحیح تر میتونی قدرت انتخاب بهتری داشته باشی... مطمئنم موفق خواهی شد...
درمورد سوالت هم : بله کالیبر برنو ها ی جدید 57×8 و قدیمیها اغلب 57×7/92 که تقریبا یکی هستن و در شرایطی فشنگهاش واسه همدیگه قابل استفاده ن.... البته اطلاعات دقیق رو در این مورد هم با مطالعه ی تاپیکهایی که اشاره کردم بدست میاری و من کلی درموردش عرض کردم.
Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - imankazerooni - 2015-02-19 09:04 PM

مرسی دوست عزیز