شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-02-15 05:18 PM

(2015-02-14 01:25 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من این برنو رو نیم ساعت ورندازکردم وشکافدرجه از۳شروع شده
تا۲۰ درسته عکسها خوب نیستن ولی قابل تشخیصه /یاحق

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیزاین که شما میفرمایید از3شروع میشه دوحالت ممکنه داشته باشه یااین قطعه مال سلاح دیگه ای هست

که اون شخص آورده روی برنو نصبب کرده.یاقاعدتا باید لول ومگسک اسلحه بابقیه برنوها فرق داشته باشه وگرنه برای تیراندازی

توفواصل زیر300متربه مشکل برمیخوره.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-16 03:53 PM

اگه دقت کنید به عکسها معلومه شکافدرجه مال برنوه
شاید مال ی برنو دیگه باشه ولی هرچیه مال برنوه
امامگسکش مثل دیانا۳۵۰ باپیچ ب لول وصل شده بود
مثل سایر برنوها بالول یکپارچه ویک تیکه نبود
میدونم عرایض ناقص وعکسهای ناشیانم درحدانجمن نیست ،ببخشید/ یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-16 10:24 PM

ضریب خطای ی سلاح دورزن بمیزان ‏MOA1‏ به چه معناست؟ یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2015-02-16 10:58 PM

(2015-02-16 10:24 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ضریب خطای ی سلاح دورزن بمیزان ‏MOA1‏ به چه معناست؟ یاحق

MOA يا Minute of angle
در حالت كلي يك دايره به ٣٦٠ درجه تقسيم ميشه و هر درجه به ٦٠ دقيقه. در محاسبات مسافت تا هدف يك دقيقه برابر است با ١.٠٤٧ اينچ در ١٠٠ يارد.

حالا جواب سوال شما با اجازه اساتيد و البته اميدوارم درست پاسخ داده باشم: اگر يك تيرانداز با اسلحه ٣ تا ٥ تير از فاصله ١٠٠ ياردي به هدف شليك كنه و تمامي اين تير ها در يك گروپ ١ اينچي جا گرفته باشه شما يك اسلحه با دقت
1MOA
در اختيار داريد.
اين چيزهايي كه من گفتم خيلي خلاصه است و اين دقيقه كاربرد هاي ديگه اي هم داره مثلا تخمين فاصله نسبتا دقيق و كاربرد هاي ديگه

RE: معرفي اسلحه برنو - KRALMAGNUM - 2015-02-17 12:44 PM

سلام دوستان کسی ناخنک فشنگ کش برنو واسه فروش یا فروشگاهی چیزی که بتونم تهیه کنم سراغ نداره؟
ممنون میشم زودتر جوابمو بدین Khansariha (8)
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-17 12:55 PM

ایاتعمیرکار میتونه یکی ازش بسازه؟ یاباید ی فابریکشو پیداکرد؟ یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2015-02-17 03:31 PM

به صورت فابريكه ، كسى نميتونه بسازه ، بعضى تعميركار ها دارن واسه فروش ، يه زمان قيمتش ١٥٠ تومان بود ، خود جنگ افزارسازى هم داره ، اونجا واست تعويض ميكنن خيلى راحت وتميز

RE: معرفي اسلحه برنو - KRALMAGNUM - 2015-02-17 07:16 PM

سلام اقا مهدی. اگه زنگ بزنم نمایندگیش واسم میفرسته؟
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2015-02-17 09:03 PM

(2015-02-17 07:16 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علی

والا اين رو نميدونم ديگه ، ولى واسه جنگ افزار هماهنگ كنى سلاح با پست ميشه ارسال كرد ، شما اگه تعميركار سلاح مجاز دو رو برت هست بپرس انها هم احتمالا دارن ،

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-02-17 09:28 PM

(2015-02-17 07:16 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا علی

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیزاگراشتباه نکنم شما به کرمانشاه نزدیک هستین.احتمال 99درصدآقای خاکریزی دارند.اگرخواستین من شماره

مغازه اش برات پیام خصوصی کنم.