شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-11 10:09 PM

انشاالله فردا میرم به اسلحه فروش سر میزنم اگه اجازه بده عکس میگیرم وبه اشتراک میذارم احتمالن شیب وزاویه پایه ی شکاف درجه تفاوت داشته باشه//یاحقKhansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-11 10:38 PM

(2015-02-11 10:09 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انشاالله فردا میرم به اسلحه فروش سر میزنم اگه اجازه بده عکس میگیرم وبه اشتراک میذارم احتمالن شیب وزاویه پایه ی شکاف درجه تفاوت داشته باشه//یاحقKhansariha (8)

اگه انشالله تونستی عکس بگیری علاوه بر عکسهای معمول از سلاح _از زاویه ی نگاه تیرانداز_ از شکاف درجه و از مگسک هم عکس بگیر.
عکسهاشو بیار تا با کمک دوستان بالاخره به یک نتیجه ی معقول برسیم. ممنون.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-13 05:24 PM

[[تصویر: 14238363091.jpg]

[تصویر: 14238364051.jpg]
[تصویر: 14238364501.jpg]

سلام ببخشید که تصاویر کیفیت خوبی ندارن عکس متعلق به برنو وسط 1312میباشند ای کاش ازمگسک هم عکس میگرفتم چون مجموعه مگسکش مثل مگسک دیانا 350 به لول با پیچ وصل شده بود بنده زیاد مطمن نیستم که شکاف درجه مال خود این سلاح باشه اما از اینکه شکاف درجه برنو هست مطمنم /اما اساتیدگرامی فنی تر ودقیقتر میتونن برررسی کنن//یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-13 06:12 PM

با سلام.
دوست عزیز خودتون قضاوت کنید/ با این عکسهایی که گرفتید ...../ چی بگم والله./ ببخشید بنده که نظری ندارم!
با تشکر از اینکه زحمت کشیدین و عکس گذاشتید...! موفق باشید.Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2015-02-13 08:43 PM

آقایون داخل دوربین تفنگم (ذوربین ردفیلد مدل تراکر آب رفته بخار می کنه چیکار کنم Khansariha (367))
امان از بارندگی

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2015-02-13 09:35 PM

(2015-02-13 08:43 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقایون داخل دوربین تفنگم (ذوربین ردفیلد مدل تراکر آب رفته بخار می کنه چیکار کنم Khansariha (367))
امان از بارندگی
هرچند اینجا فروم اسلحه است وباید در فروم مربوطه طرح بکنید
باید بگذاری یک جای گرم و خشک که رطوبط را بخار بکنه
پیشنهاد من :اگه بخاری داری چندروزی پشت بخاری بگذار

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2015-02-13 11:28 PM

امروز برای تیراندازی رفته بودیم،جاتون خالی.
اخر سر وقتی داشتم وسایلم را جمع میکردم یک شخصی امد و گفت میشه روی این میز اخری تیراندازی کنیم اخه یکم صداش زیاده!منم گفتم بفرمایید و تفنگم را برداشتم.Khansariha (399)
دیدم دستشون یک بسته فشنگ سیلور بلوت 8*57 هست و گفتم به به برنو.Khansariha (256)
چشمتون انشاالله به جمال همچین برنو هایی روشن بشه.Khansariha (219)
من فقط از مشخصات بقلش عکس گرفتم و شماره سریالش را هم گفتم نشون نمیدم.
[تصویر: 14238563482.jpg]
[تصویر: 14238563481.jpg]
اگه گلنگدنش فابریک میبود(فکر کنم شماره را سنگ زده بودن) دیگه عالی میشد و اگه قنداق جنگی+سرنیزه هم شماره اش هم موجود بود نور علی نور میشد و یک جورایی میشد بهش گفت بهترین پرشین ماورز دنیا.Khansariha (256)
اسلحه واقعا زیبایی بود و ماشه،ضامن ماشه و قنداق عوض شده بود و عالی بودن،دوربین که زایس بود دیگه.Khansariha (399)
----
گفتم یک عکس زیبا بزارم تا دوستان روحشون تازه بشه.Khansariha (256)
انشاالله خدا یک دونه فابریکش(همه چی جنگی و مثل همون باشه و خشک) را نصیبم بکنهKhansariha (172)
تیراندازی های خوبی داشته باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2015-02-14 01:35 AM

سلام آقا محراب انشاالله به زودی زود صاحب یه برنو جنگی بشی ..خیلیها دوست دارن برنو جنگی داشتی باشن و خیلی ها هم علاقمند به یه برنو با قنداق شیک تجاری هستن به نظر من این یه سلیقه است ولی خوب من تجاری رو بیشتر پسند میکنم چون قنداق جنگی زیاد مناسب و مجد با فیزیک بدن برای تک تیر اندازی و دقت زیاد نیست

RE: معرفي اسلحه برنو - gorgen - 2015-02-14 09:19 AM

با سلام
دوست عزیز شکاف درجه از ۳شروع نشده و ۱۰۰متر همون جایی هست که شکاف درجه العان هستش

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-14 01:25 PM

من این برنو رو نیم ساعت ورندازکردم وشکافدرجه از۳شروع شده
تا۲۰ درسته عکسها خوب نیستن ولی قابل تشخیصه /یاحق