شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-03 07:09 PM

(2015-02-03 06:08 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یکی دیدم که از 3 شروع میشد شک ندارم شایدم برنو نبودهKhansariha (8)

بعید نیست آقا سجاد...! /البته منطقیش اینه که شکاف درجه های شیاری از 1 شروع بشه تا بالا ولی گلوله زنی هایی با شکاف درجه های مدل های دیگه (استوانه ای/توپی / دایره ای و ....) بعضیهاشون بصورت محدوده ی برد دو یا سه وضعیتی هستن و ممکنه 1 یا 100 نداشته باشن.../(لینفیلد/ام یک / ژ3 و ...) بطور مثال لینفیلد کارابین تیپ 5 فقط دو وضعیت 300 و600 متر داره! بقیه ش دیگه با خلاقیت و قلقگیری تیرانداز انجام میشه که البته اینجور طراحی ها دلایل خاص نظامی و فنی زمان خودشو داشته و هرکدوم معایب و محاسنی دارن...
والبته اضافه کنم که این شرایط در طرح های فابریک و کارخانه ای حاکمه و دستکاری ها و تغییرات دستی و ... رو شامل نمیشه.
باتشکر

RE: معرفي اسلحه برنو - amirpalang - 2015-02-07 03:23 AM

اسلام خدمت دوستان همراهان گرامی یک سوال کسی خبر داره اسلحه نو که تحویل میگیرم گارانتی یا خلاصه چیزی تو این فازا داره یا نه ؟

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-07 12:51 PM

(2015-02-07 03:23 AM)amirpalang نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسلام خدمت دوستان همراهان گرامی یک سوال کسی خبر داره اسلحه نو که تحویل میگیرم گارانتی یا خلاصه چیزی تو این فازا داره یا نه ؟

باسلام.
آقا امیر از اونجایی که اینجا سوالتو مطرح کردی این استنباط رو میکنم که میخوای نخجیر 3 با کالیبر 8×57 (بقول بازار برنوی نو) تحویل بگیری!... اگه اینطوره بله شامل گارانتی میشه / در کل تمام اسلحه های نو که مال اسلحه مهمات باشه دارای شرایط گارانتی قطعات اصلی هست/مگر اینکه یک سلاح نو رو از دست بخری که معمولا مال تولید سالهای قبله و از مدت گارانتی ش گذشته...
اگه دقیقتر بگی دوستان دقیقتر میتونن راهنمایی تون کنن...
باتشکر.

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2015-02-07 08:21 PM

اینهم از سهمیه فشنگ امسال من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی تفاوتشون با اون 8-57 ونمونه های تولید سپاه در چیه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-07 08:27 PM

(2015-02-07 08:21 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینهم از سهمیه فشنگ امسال من
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی تفاوتشون با اون 8-57 ونمونه های تولید سپاه در چیه؟

مبارکتون باشه.
یه سر به تاپیک فشنگهای گلوله زنی بزن...!
اگه ارسالتو اونجا بذاری خیلی بهتره.
باتشکر.

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-02-08 12:23 AM

چند روز پیش یکی از دوستان میگفت یک برنو دیده که اعداد سیستم نشانه روی ش از 3 شروع میشده !!!!
از یک دوست آگاهتر این مساله رو سوال کردم و ایشون هم فرمودن تاحالا ندیدن ولی دیروز باین برخوردم و گفتم شاید منظور دوستمون همچین حالتی بوده که اظهارات ایشونو توجیه میکنه:
[تصویر: 14233423141.jpg]
[تصویر: 14233423491.jpg]
با تشکر.

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-02-08 01:52 PM

(2015-02-08 12:23 AM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند روز پیش یکی از دوستان میگفت یک برنو دیده که اعداد سیستم نشانه روی ش از 3 شروع میشده !!!!
از یک دوست آگاهتر این مساله رو سوال کردم و ایشون هم فرمودن تاحالا ندیدن ولی دیروز باین برخوردم و گفتم شاید منظور دوستمون همچین حالتی بوده که اظهارات ایشونو توجیه میکنه:
[تصویر: 14233423141.jpg]
[تصویر: 14233423491.jpg]
با تشکر.

سلام استاد من بودم درسته ممنون که پیگیر بودیدKhansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-02-08 02:54 PM

چه اسلحه ایه؟Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-02-08 03:26 PM

این برنو ار۲شروع شده اما اونی که من دیدم از۳شروع میشد
اگه نفروخته باشه واجازه بده عکس میگیرم وتاپس فردا به اشتراک میذارم‎/‎یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-02-08 07:08 PM

باسلام خدمت دوستان

جالبه 1309و1317 که میگن ساخت آلمان هست درجه تنظیمش فارسی نوشته شده.ولی 1328که ساخت ایران هست انگلیسی نوشته شده.