شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2015-01-28 11:48 PM

سلام
دوستان آیا گلنگدن هایی که حرف
Z
روی آنها حک شده دارای ارزش خاصی هستن؟؟؟
آیا کیفیت بهتری دارن؟؟؟
امروز یکی از این گلنگدن ها رو دیدم که صاحبش میگفت صفره اما اگر صفر هم نبود واقعا تمیز بود. قیمت داده بود 1 میلیون تومن!!! آیا ارزش داره؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-01-29 07:27 AM

بله ساخت چکوسلواکیه غیراز۴مدل فوق ی مدل دیگه برنو وجودداره
به این عنوان ساخت قورخانه شاهنشاهی بدون ذکر سال تولید‎ ‎
احتمالا بین ۱۳۲۸تاورودM1‏ تولیدشده
‎ ‎ام۱ چه سالی واردشد؟

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2015-01-29 12:42 PM

(2015-01-28 11:48 PM)Colt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان آیا گلنگدن هایی که حرف
Z
روی آنها حک شده دارای ارزش خاصی هستن؟؟؟
آیا کیفیت بهتری دارن؟؟؟
امروز یکی از این گلنگدن ها رو دیدم که صاحبش میگفت صفره اما اگر صفر هم نبود واقعا تمیز بود. قیمت داده بود 1 میلیون تومن!!! آیا ارزش داره؟؟؟

سلام در زمان گذشته نوعی برنو ساخته میشد به نام ضد یهود ..که حرف Z رو تمام قطعاتش حک شده بود و از لحظ ظاهری همون برنو است فقط مگسکش فرق دارد به اضافه زاعده روی گلنگدن که ندارد و اینکه هنگام گلنگدن جا زدن حتما باید انگشت روی فنر خشاب گذاشت که جا برود

RE: معرفي اسلحه برنو - maxhamedhanter - 2015-01-29 12:51 PM

سلام در زمان گذشته نوعی برنو ساخته میشد به نام ضد یهود ..که حرف Z رو تمام قطعاتش حک شده بود و از لحظ ظاهری همون برنو است فقط مگسکش فرق دارد به اضافه زاعده روی گلنگدن که ندارد و اینکه هنگام گلنگدن جا زدن حتما باید انگشت روی فنر خشاب گذاشت که جا برود
[/quote]

سلام استاد شکارمی عزیز
با زحمت های ما
استاد ببخش یه سوال دارم
این سلاح برنویی که اون روز توی مغازه صحبتشو کردم ارزش خرید داره؟
1309بلند وفابریک خان سالم 5 تومن
آخه جوازش عشایریه و سهمیه شکار هوتوتو
جواز ارتش هم گیر میاد با این قیمتها؟
در کل قیمت برنوی جواز ارتش و جواز عشایری فرق داره اگه کپ هم باشن؟؟؟؟؟
ممنونم
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2015-01-29 01:02 PM

سلام حامد خان چطوری ؟ دو لول آپولو رو که دیدیم خریدیش ؟ ببین چند ساله که محیط زیست جواز شکار سنگین نمیده یعنی چه جواز برنو ارتش باشه چه سپاه فرقی نداره ....با اون قیمت 5 تومن یا 6 تومن عالیه فقط قبل خرید نهایی بیار ببینمش ببینم خان لول سالمه و چند شلیک کنیم یه وقت پوکه تو لول باد نکنه ..... یادت نره اگر بخوای انتقالش بدی برا خودت باید سه سال از تاریخ جواز گذشته باشه و گواهی فعالیت بسیج داشته باشی ...یا علی .

RE: معرفي اسلحه برنو - maxhamedhanter - 2015-01-29 01:20 PM

(2015-01-29 01:02 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حامد خان چطوری ؟ دو لول آپولو رو که دیدیم خریدیش ؟ ببین چند ساله که محیط زیست جواز شکار سنگین نمیده یعنی چه جواز برنو ارتش باشه چه سپاه فرقی نداره ....با اون قیمت 5 تومن یا 6 تومن عالیه فقط قبل خرید نهایی بیار ببینمش ببینم خان لول سالمه و چند شلیک کنیم یه وقت پوکه تو لول باد نکنه ..... یادت نره اگر بخوای انتقالش بدی برا خودت باید سه سال از تاریخ جواز گذشته باشه و گواهی فعالیت بسیج داشته باشی ...یا علی .

سلام
کوچیکتم استاد
آره داداش دیروز رفتم فیشش رو تحویل گرفتم ولی هنوز کل مبلغ رو واریز نکردم
امان از مشتری های بد حساب
ولی باور کن خیلی دلتنگشم خیلی اسلحه ماهیه لحظه شماری میکنم براش ... ولی کاش میرفتیم چندتا تیر باهاش مینداختیم هرچند به فرمایش جنابعالی انگار آک بود... من ادم بدشانسیم میترسم پترنش خوب نباشه خخخخخخخ
این برنو رو قبلا با خودم بردم بیرون و چند تایی تیر انداختم هیچ مشکلی نداره
یکی از دوستان هم دید تایید کرد
فقط قنداقش یه رنگ میخواد
ولی شما استادی و منم بیشتر از همه توی کرمانشاه به شما و استاد خاکریزی اعتقاد دارم
حتما بازم مزاحمتون میشم که طبق دستورتون چندتا شلیک با برنو داشته باشیم اگه تایید کردین بخرمش
همون 5 تومن رو بیشتر بهش نمیدم آشناست تقریبا مثل معامله شما سر چیفسان از این جیب به اون جیب هست
7 ساله جواز داره به اسم این آقا و مشکلی نداره الان دو سال از کارت 5 ساله دومش گذشته
ولی من بسیج فعال ندارم خخخخخخ
پسر عموم رئیس پایگاه بسیجه یه قولایی داده بهم
پناه برخدا
به هرحال بازم تشکر میکنم از پیگیری و راهنماییت بزرگوار
یا علی مدد

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-01-29 01:26 PM

آخه 5 تومن دیگه پوله.جناب شکارمی هم گفتن که شکار نیست واقعا هم همینطوره.خیلیها بخاطر جواز شکاری فرصتهای به این خوبیو از دست میدن در صورتی که خودشونم میدونن که شکاری در کار نیست میدونن و میبینن ولی دلشون باور نمیکنه فقط خودشونو گول میزنن که جواز شکاری داریم که در عمل کوچکترین نفعی نداره در ضمن به قیمت فشنگ هم نگاه کن مفته.اگه آقای شکارمی اسلحه رو تایید کرد بگیر ضرر نمیکنی.الان دیگه اسلحه شکاری گلوله زن فقط برای هدف زنیه نه شکار که برای این امر هم برنو بخاطر فشنگ ارزان و فراوان بهترینه.یاعلیKhansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - maxhamedhanter - 2015-01-29 01:32 PM

(2015-01-29 01:26 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه 5 تومن دیگه پوله.جناب شکارمی هم گفتن که شکار نیست واقعا هم همینطوره.خیلیها بخاطر جواز شکاری فرصتهای به این خوبیو از دست میدن در صورتی که خودشونم میدونن که شکاری در کار نیست میدونن و میبینن ولی دلشون باور نمیکنه فقط خودشونو گول میزنن که جواز شکاری داریم که در عمل کوچکترین نفعی نداره در ضمن به قیمت فشنگ هم نگاه کن مفته.اگه آقای شکارمی اسلحه رو تایید کرد بگیر ضرر نمیکنی.الان دیگه اسلحه شکاری گلوله زن فقط برای هدف زنیه نه شکار که برای این امر هم برنو بخاطر فشنگ ارزان و فراوان بهترینه.یاعلیKhansariha (256)

سلام
آره والا 5 تومن هم پوله
اگه بخوام فقط هدف بزنم میرم بازی اسناپر 3 رو بازی میکنم خخخخخخخ
تازه اینجا شکار هست ولی جوازش نیست دوست عزیز
شاید فردا روزی بازم پروانه چهارپا دادن
درسته فشنگ ارزونه
من دونه ای 7 تومن ازاد سراغ دارم
در کل استاد شکارمی عزیز تایید کنن منم دل گرم میشم به خریدنش
از راهنمایی شما دوست عزیز هم ممنونم داداش
یا علی مدد

RE: معرفي اسلحه برنو - sajadm - 2015-01-29 01:37 PM

جناب شکارمی کاش میگفتی که همشهری هستیمKhansariha (219)شدید خوشحالمKhansariha (219)
(2015-01-29 01:32 PM)maxhamedhanter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-01-29 01:26 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
آره والا 5 تومن هم پوله
اگه بخوام فقط هدف بزنم میرم بازی اسناپر 3 رو بازی میکنم خخخخخخخ
تازه اینجا شکار هست ولی جوازش نیست دوست عزیز
شاید فردا روزی بازم پروانه چهارپا دادن
درسته فشنگ ارزونه
من دونه ای 7 تومن ازاد سراغ دارم
در کل استاد شکارمی عزیز تایید کنن منم دل گرم میشم به خریدنش
از راهنمایی شما دوست عزیز هم ممنونم داداش
یا علی مدد

میدونم همشهری البته در خطر انقراضن به همبن دلیل جواز نمیدن.در باره اون فردایی که گفتی شاید...............................

RE: معرفي اسلحه برنو - maxhamedhanter - 2015-01-29 01:46 PM

میدونم همشهری البته در خطر انقراضن به همبن دلیل جواز نمیدن.در باره اون فردایی که گفتی شاید...............................
[/quote]

دمت گرم داداش
پس همشهری هستیم
آره والا حق با شماست
خوشحالم که همشهریام دارن زیاد میشن
و بیشتر میشناسم این عزیزان رو
کوچیکتم داداش
یا علی مدد