شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-01-16 11:53 PM

باسلام خدمت دوستان

دوست عزیز میتونستی قنداق ویه ساب بزنی ورنگ اساسی بزنی ازعوض کردن هم بهتره وخیلی هم ارزونتره نهایتش با200تومان انجامش میدن.

RE: معرفي اسلحه برنو - rezakh - 2015-01-20 10:18 PM

اقایی که قنداق میخواستی تو شمال زیادن خوبم میسازن با 500 تومن با مقاومترین چوبها یه سر تو اینترنت سرچ کن پیدا میکنی یا بده از ترکیه بهترینو 500 برات میارن

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-01-25 10:11 PM

سلام برنو۱۳۱۲ خان پهنه یا باریک چرا نایابه ایاتولیدش کم بوده یاباارزشتره ونمیفروشنش/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2015-01-26 02:50 PM

(2015-01-25 10:11 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برنو۱۳۱۲ خان پهنه یا باریک چرا نایابه ایاتولیدش کم بوده یاباارزشتره ونمیفروشنش/یاحق

عزيزم. برنو يا ١٣٠٩ هس يا ١٣١٧. تك و توك كوتاه ١٣٢٨ هم هس. ولي ١٣١٢ من نشنيدم!! مگه اينكه ساخت آلمان يا چك باشه و سال توليد ميلاديش معادل ١٣١٢ باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-01-26 03:48 PM

عکس از نت :
[تصویر: 14222747101.jpg]
باتشکر.

RE: معرفي اسلحه برنو - amirbahmani - 2015-01-26 04:59 PM

سلام 1312 شیراز چندتا دیدم میگفت 12 تومن البته این متوسطش هست هم ارزونتر داره هم گرونتر ،البته دقیق نمیدونم مثل اینکه ایرانی هست.

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2015-01-28 03:26 PM

امروز ی برنو وسط ۱۳۱۲دیدم تقریبا خان پهنه درحد۱۳۱۷ ۱۲تومن
چرامدلهای ۱۳۰۹و۱۳۲۸ خان باریکه ولول گشاد اما ۱۳۱۲و۱۳۱۷ خان پهن ولول تنگی دارن؟ یاحق
عشق :رفتو برگشت ۹۰کیلومتر فقط برای دیدن ۱۳۱۲ اولین باربود
عشق=علاقه شدیدقلبی
فقط شکافدرجش از۳شروع میشد نمیدونم فابریک بود یا مال یه برنو دیگه بوده

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2015-01-28 08:50 PM

باسلام خدمت دوستان

دوستان ازلحاظ کیفیت ساخت 28و17و12و9تفاوتی باهم دارند؟ازلحاظ قیمت چطور؟ازلحاظ دقت هدف زدن؟

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-01-28 09:40 PM

(2015-01-28 08:50 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

دوستان ازلحاظ کیفیت ساخت 28و17و12و9تفاوتی باهم دارند؟ازلحاظ قیمت چطور؟ازلحاظ دقت هدف زدن؟

از نظر کیفیت ساخت همه ی مدلهای 28/17/12/9 که در یک جا تولید شده باشن فرقی ندارن/ البته میگه یک جا منظورم اینه که یک سری از اینا بعنوان نمونه ی آزمایشی واسه تست و تایید ارتش ایران در آلمان تولید شده/یک سری هم بعنوان نمونه و آزمایشی و نیز اولین سری ساخت ایران تولید شده / سری های بعدی هم که در ایران تولید انبوه شده...
حالا باید دید جزء کدوم تولیدات بوده(معمولا مدلهای نمونه و آزمایشی با بیشترین توان تکنولوژی و دقت و بعضا با جزییات منحصر بفرد تولید میشن و کلکسیونی ان و قیمتهای بالاتری هم دارن...)
البته بنظرمن تماما کیفیت عالی دارن و ازاین لحاظ تفاوت زیادی ندارن (البته نظربنده کارشناسی و تخصصی نیست)
از نظر قیمت هم موارد فوق صدق میکنه ولی بیشتر اختلاف قیمتها متعلق به مدلهای نایابتره و نیز برنوهایی که درشرایط عالی نگهداری شدن و تمام قطعات فابریک و سالمند که خدایی ارزشمندن. غیر از این باقی اختلاف قیمتها سلیقه ای و بازارگرمی فروشنده هاست...
اما از لحاظ دقت اگر فرض بر سلامت همه برنوهایی که نام بردید بذاریم برمیگرده به خصوصیات/معایب و محاسن مدلهای کارابین متوسط و بلند برنو و ربط زیادی به سال تولید نداره(مگر اینکه سیستم خان کشی برنوهایی که فرمودید با هم فرق داشته باشن که تااونجایی که من اطلاع دارم نوع خان این مدلها باهم فرقی ندارن).
[تصویر: 14224684541.jpg]
[تصویر: 14224684891.jpg]
[تصویر: 14224685221.jpg]
[تصویر: 14224685531.jpg]
باتشکر.

RE: معرفي اسلحه برنو - FMJ - 2015-01-28 10:47 PM

این عکسها رو از نت گرفتم / خیلی دوس دارم بدونم مال کی هستن تا اولا ازشون تشکر کنم و احیانا اگه به اسلحه ها دسترسی دارن یخورده هم اطلاعات ازشون بگیرم.(گفتم شاید از بچه های انجمن خودمون باشه...)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)