شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2014-12-22 02:47 AM

(2014-12-20 12:58 PM)sada نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان

بالاخره امروز موفق شدم 100تافشنگ سهمیه رو برای برنو ام تحویل بگیرم.

چون مال من روی جوازش نوشته مخصوص عشایر شایعه بودکه اینها قابل انتقال اصلا نیستند.بعضی میگفتند بعد5سال قابل انتقال میشند.

همونجا پرسیدم مسولش گفت که مثل بقیه بعد3سال قابل انتقال هستند ومشکلی ندارند.

چه خوب!! ميگفتن ٥٠ تا شده امسال. مگه شما خودت عشاير نيستي؟!

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2014-12-23 02:41 PM

چه خوب!! ميگفتن ٥٠ تا شده امسال. مگه شما خودت عشاير نيستي؟!
[/quote]

باسلام خدمت دوستان

بله دوست عزیز بنده باافتخارعرض میکنم عشایر وعشایرزاده هستم.

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-12-23 03:20 PM

عشایری صد تا رو چند حسلاب می کنند دوست عزیز؟

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2014-12-23 03:56 PM

(2014-12-23 03:20 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشایری صد تا رو چند حسلاب می کنند دوست عزیز؟

باسلام خدمت دوستان

500هزارتومان.دانه ای5000تومان.اجباری هم نداره که 100تاروتحویل بگیری.به ازای واریزهر5000تومان

یه دونه فشنگ به شماتحویل میدن.

من اونجابودم افرادی میومدن که فقط20تابیشترتحویل نمیگرفتند.

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-12-23 10:24 PM

به ما بیست تا بیشتر نمی دن بیرون ده هزار تهیه می کنیم

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2014-12-24 08:46 PM

باسلام خدمت دوستان

واقعا خیلی کم هستش.همین سیاست که تفنگ وباحداقل فشنگ تحویل میدن خودش باعث پیدایش پدیده قاچاق میشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2014-12-27 08:38 PM

(2014-12-23 10:24 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ما بیست تا بیشتر نمی دن بیرون ده هزار تهیه می کنیم

البته بيستايي كه به ما ميدن مهام سر گرد ٨*٥٧ هستش. ولي به عشاير عزيز فشنگ جنگي ٧/٩٢ تحويل ميدن.

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2014-12-27 09:58 PM

اقا اگه کسی بخواد یک تفگ مث برنو را بایگانی بکنه برای چندین سال باید چه بکنه

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2014-12-27 10:36 PM

(2014-12-27 09:58 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تحويل اداره اسلحه و مهمات بده اگه جوازت مال ارتشه ارتش اگه مال سپاهه سپاه منطقه ايكه هستي ازت تحويل ميگيره.

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2014-12-28 12:13 PM

(2014-12-27 10:36 PM)davar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-12-27 09:58 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو تحويل اداره اسلحه و مهمات بده اگه جوازت مال ارتشه ارتش اگه مال سپاهه سپاه منطقه ايكه هستي ازت تحويل ميگيره.
ببخشید منظورم را خوب بیان نکرم
منظورم اینه که یک برنو بدون..... نگه دارم برای روز مبادا.که بعدها ایستفاده بکنم