شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - mhrSB - 2014-11-26 10:49 PM

(2014-11-26 10:40 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو لول تفنگم پارچه گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)
سلام دوست عزیز
با یک سنبه مناسب(یا چیزی که به خان لوله اسیب نزنه)را از سر لوله وارد بکنید و با فشار ملایم و ارام پارچه را از محل قرار گیری فشنگ خارج بکنید.چون اسلحه گلوله زنی هست یکمی دست ادم بسته است.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-11-26 11:03 PM

ممنون ولی بدجوری سفت شده از ظهر کارم شده Khansariha (367)

RE: معرفي اسلحه برنو - KRALMAGNUM - 2014-11-26 11:18 PM

یه فشنگ خراب کن مرمیشو بکش نوک فشنگ رو پنبه بزار باروتش نریزه . فشنگ رو بزار تویه تفنگ شلیک کن تا بپره بیرون هیچ خطری نداره.
من پدر بزرگم مرمی داخل لول اسلحش گیر کرد یه فشنگ خالی کرد همین جوری مرمی رو خارج کرد.

اگر میتونید همچین کاری بکنید.
یا علی

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-11-26 11:27 PM

(2014-11-26 11:03 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزيز با يه اسپري تميز كننده لول يا روغن بزن تو لوله از ٢طرف يكم صبر كن پارچه خيس بشه بعد با به ميله نازك يا سنبه كم كم فشار بده مياد بيرون،
سعي كن به سمت خزانه درش بياري،يعني از سر لول سنبه بزن

RE: معرفي اسلحه برنو - shekari - 2014-11-27 12:10 AM

(2014-11-26 11:03 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز. بنظر من اگر از سنبه برنجی استفاده کنی احتملا در میاد.یک بار درون لول تفنگ بادیم همین جوری مثل شم تعداد زیادی پنبه بصورت گلوله شده بود تا 2 3 روز هر چی سیخ و... فرو کردم در نیومد فقط با اون سنبه دراومد.

RE: معرفي اسلحه برنو - NEMESIS - 2014-11-27 12:53 AM

(2014-11-26 10:40 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو لول تفنگم پارچه گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Khansariha (226)

درودKhansariha (8)

طبق نظر دوستان بهتره که شما یک مفتول (یا چیزی شبیه به سنبه) را گداخته کنید و با استفاد از آن پارچه داخل لول رو بسوزانید ....

احتمالا در چند نوبت انجام دادن این کار پارجه در خواهد آمد

موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-11-27 10:09 AM

سلام این سنبه یامیله رو داغ کن قرمزبشه بعد فرو کن تولول وبسوزونش
بعد تکه هاش بافشاراب شیلنگ یاکارواش خانگی درمیاد‎/‎یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - ebrahimidavood - 2014-11-27 03:09 PM

باسلام
یکبار این موضوع به سر بنده نیز اومد با داغ کردن یک میله نازک و فرو کردن به داخل لوله که سه چهار بار تکرار کردم اون پارچه را سوراخ کرد و بعد باهمان میله بدون داغ کردن آرام باقی مانده پارچه را که نیمه سوخته بود و کمی هم سفت بود بیرون کشیدم و بعد با روغن لوله را خوب تمیز کردم.
باتشکر داودKhansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-11-28 10:36 AM

ممنون از دوستان با میله برنجی یا همان میله جوش کاربید و ضربه حل شد منهی نباید به میله ضره بزنید باید با انبر دست میله را گاز بگیرید و به انبر دست ضربه بزنید ضربه به میله امکان نداره پایین بره دلیلشو هم نفهمیدم نکته رو از یه فیلم خارجی فهمیدم بی نهایت ممنون Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2014-11-29 12:07 PM

(2014-11-26 07:01 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی اطلاعاتی یا عکسی از قنداق فابرگلاس برنو داره؟
دوستان که سوال قبلیم را جواب ندادند

یک سوال دیگه
میشه شعله پوش قناصه را برا برنو بلند نصب کرد؟