شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-11-02 02:04 PM

(2014-11-02 01:10 PM)kuzey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بوجه من حد اکثر 2 تومن واسه دوربین
با این بودجه نظر من روی نیکو استرلینگ 6-24*44 هست که خودم نزدیک یک سال روی 270 بسته بودم و الان روی گالاتین بستم با قیمت حدودا 1400
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-11-02 08:27 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چرا کسی به داد بنده نمیرسه؟/یاحق
اگه تعویض کنید با خراب خودتون حدود 500 و خرید بالای 1 تومن بسته به تمیزی گلن

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2014-11-02 03:31 PM

سلام
ممونون از جواباتون
میشه مدل موپتارو کامل بگین؟؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2014-11-02 05:32 PM

مئوپتا ٧ ثابت در دهنه ٥٠ مدل ارميتس ٢٠٠٠ ( البته اگه جايى رو اشتباه نكرده باشم ) همون ٧ ثابت بگين مغازه دارها ميدونن شما دنبال چى هستين ، قيمتش بين ١٨٠٠ تا ٢ تومانه ، خيلى خيلى شفاف و عاليه ، رتيكلش هم عاليه ، واسه برنو خيلى خيلى خوبه ،

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-11-04 05:08 PM

دوستان........ سعی شود گلنگدن همیشه درون تفنگ باشد و سوزن آن هم آزاد باشد......... اما با خارج کردن گلنگدن از تفنگ، فنر سوزن آن فشرده می شود....... با توجه به اینکه تفنگ با گلنگدن درون کاور جا نمی شود، لذا باید یه فکری برای کاور کرد..... تا تفنگ با گلنگدنی که سوزن آن آزاد است همیشه نگهداری شود.........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-11-04 05:29 PM

(2014-11-04 05:24 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب کاری نداره بده دسته گلن لو برات خم کننKhansariha (8)

درسته دوست من............. اما بی انصاف ها برای خم کردن دسته گلنگدن خیلی گرون میگیرن............ طرف یه مبلغی گفت که پشیمونم کرد...... :(

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2014-11-04 08:01 PM

(2014-11-04 05:08 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان........ سعی شود گلنگدن همیشه درون تفنگ باشد و سوزن آن هم آزاد باشد......... اما با خارج کردن گلنگدن از تفنگ، فنر سوزن آن فشرده می شود....... با توجه به اینکه تفنگ با گلنگدن درون کاور جا نمی شود، لذا باید یه فکری برای کاور کرد..... تا تفنگ با گلنگدنی که سوزن آن آزاد است همیشه نگهداری شود.........

سلام دوست عزیز
دیگه وقتی مجبوریم اسلحه 70 تا 80 سال پیش را بخریم باید با این مشکلات هم کنار بیایم.... راحت ترین راه اینه که هزینه کنی و خم گلنگدن را انجام بدی میدونم مبلغ زیادی خواستن ولی بگرد و یک با انصاف تر پیدا کن وقتی برای ماشه شصت دلاری 500 هزار تومان پول میخواد و برای ضامن 100 دلاری 900 هزار تومن باید به خیلی چیز ها در مورد این افراد شک کرد....
اما یک راه برای اینکه سوزن آزاد بشه وقتی گلنگدن بیرون هستش اینه که قسمت بالایی گلنگدن را باز کنی و ضامن را آزاد کنی تا سوزن و فنر آزاد بشه در این حالت گلنگدن به دو قسمت تقسیم میشه و باید تا زمانی که قصد استفاده مجدد از اسلحه را داری جوری از گلنگدن نگهداری کنی که به دور از گرد و خاک و پرز باشه و برای دوباره بستن باید سوزن و فنر را به حالت قبل برگردانی و ضامن را به صورت عمود به گلنگدن در بیاری و گلنگدن را دوباره به حالت اول ببندی...ا

RE: معرفي اسلحه برنو - garin - 2014-11-04 08:20 PM

(2014-11-04 05:29 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-04 05:24 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درسته دوست من............. اما بی انصاف ها برای خم کردن دسته گلنگدن خیلی گرون میگیرن............ طرف یه مبلغی گفت که پشیمونم کرد...... :(

سلام دوست عزیز برا خم کردن گلنگدن چقدر گفتن

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-11-04 08:29 PM

(2014-11-04 08:20 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-04 05:29 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

400 تومن ........البته شاید اگر بگردیم 200 تومنیش هم گیر بباد اما همونم زیاده..........

RE: معرفي اسلحه برنو - garin - 2014-11-04 08:44 PM

(2014-11-04 08:29 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-04 08:20 PM)garin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

400 تومن ........البته شاید اگر بگردیم 200 تومنیش هم گیر بباد اما همونم زیاده..........
چه خبر داداش پارسال پسر عموم داد گلنگدن رو براش خم کردن 150 هزار عالی درستش کرده بود روگلن رو هم براش نقش انداخته بود زاجش هم زده بود

پاسخ : معرفي اسلحه برنو - alirahimi - 2014-11-05 01:18 AM

این دسته گلنگدن رو برا من ۱۵۰ گذاشته تازه تعویض کرده با طراحی نسبتا خوب اگه فقط بخواید خم کنید نباید بیشتر از ۶۰ الی ۷۰ بشه
عکس تو صفحه ۱۱۱ شماره ۱۱۰۷