شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-11-01 06:53 AM

سلام یه گلن سالم وکامل ‏‎ ‎باچه قیمتی گیرمیاد؟یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-11-01 09:14 AM

(2014-10-31 11:21 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من الان این پستو دیدم داداش چه کاریه با چکش بیوفتی به جون گلنگدن .
یه روش ساده واسه بعدا
گلنگدن رو باز میکنی سنبه سلاح رو از سر لول رها میکنی داخال لول البته باید سلاح عمودی باشه تا زربه با فشار همراه باشه چند بار تکرار کنی یا با 2 سنبه امتحان کنی ازاد میکنه خیلی راحت.
یا علی

ممنون از راهنماییتان............. ولیکن به خاطر پوکه نامناسب، گلنگدن تو کپ کاملا گیر کرده بود و هر چه سعی کردیم اصلا تکون نمیخورد و تنها راهش این بود که با چکش 5 تا ضربه محکم بزنیم به گلنگدن تا باز بشه .......... از چندتا تعمیرات اسلحه پرسیدیم گفتند گلنگدن های برنو ها اینقدر محکم هستند که ضربه با چکش روشون تاثیر نداره............ البته این روش فقط و فقط برای گلنگدن برنو صادق است نه سایرین............. یکی از همون تعمیراتی های اسلحه می گفت که برنوی خودش تو صحرا گلنگدنش گیر می کنه و طرف با لگد محکم میزنه به گلنگدن و اونو آزاد می کنه....... لول

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-11-01 11:20 PM

با سلام خدمت دوستان، امروز با یکی از دوستان مجددا به یکی از کارگاههای تعمیرات اسلحه سرزدیم برای ایجاد جای بند برای تفنگ شکاری آکار، که بنده از فرصت استفاده کردم و راجع به قدرت و استحکام گلنگدن برنو از طرف پرسیدم که جواب قانع کننده ای داد و خواستم با دوستان شیرش کنم.......... گفت که تفنگ برنو یک تفنگ جنگی است و نه شکاری، لذا حساسیت و ظرافت گلنگدن های شکاریو نداره و گلنگدن اون آنقدر محکم است که اگر در میدان جنگ گیر کرد، سرباز بتونه با ضربه محکمی (با سنگ یا لگد و یا هر چیز دیگه ای) اونو آزاد کنه و به جنگ ادامه بده و الا ممکنه توسط دشمن کشته بشه،......... بنابراین کارخانه سازنده برنو، گلنگدن را از جنس بسیار محکمی ساخته که مخصوص میدان جنگ باشه و در صورت هر نوع گیر کردنی به سرعت و به راحتی با ضربه محکمی آزاد بشه و سربازو ناامید نکنه..............

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2014-11-02 01:13 AM

سلام خدمت همه دوستان
معذرت می خوام این سوالو اینجا مطرح میکنم
یه دوربین خوب واسه برنو می خوام که بعد چند تیر بهم نریزه مارکو مدلو اگه ممکنه لطف بکنید حد اکثر 300 متر تیر بندازم
دوربینو توی چند متر صفر می کنن استاندارد

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-11-02 02:03 AM

داداش بستگی مستقیم به هزینه ای که واسش در نظر گرفتین داره بودجه را بفرمایید عرض میکنم ولی واسه این فاصله کمتر از 1 تومن دوربین بهتون خوب جواب نمیده .

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-11-02 07:00 AM

سلام قیمت گلنگدن برنو سالم وکامل حدودا چنده اگه گیر بیاد/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - rezajf - 2014-11-02 08:17 AM

جناب كوزي
دوربين هاي بازار ايران تقريبا از 1.5 ميليون به بالا هستند مارك ميوپتا مدل هاي 2-1.5 ميليون هم داره ولي خوب مارك هاي گرون تر هم هستند ولي اكثر برنو داران از همون ميوپتا و همچنين ليو پولد استفاده مي كنند
البته داشتن پايه دوربين خوب هم شرط مساله است

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-11-02 08:27 AM

سلام چرا کسی به داد بنده نمیرسه؟/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - kuzey - 2014-11-02 01:10 PM

سلام
بوجه من حد اکثر 2 تومن واسه دوربین

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2014-11-02 01:40 PM

با ٢ تومان بهترين گزينه واسه شما يك دوربين موپتا ٧ ثابت هست ، دوربين بسيار خوب و شفافى هست ، واسه برنو از كافيم كافى تر هست