شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-10-18 11:28 PM

داداش فکر کنم یه مقدار به لوله اسیب بزنی و نامه تعویض لول بگیری از تبدیل به احسن خیلی راحت تر و به صرفه تر باشه.تفنگ تمیز خودت رو هم داری

RE: معرفي اسلحه برنو - karbakhsh - 2014-10-19 10:45 PM

سلام
من در گلوله زنی تجربه ندارم و برام یه سوال پیش امده که;اگر یه برنو ارزون قیمت پیدا کنم و ببرم برای تعویض لول ارزش داره و کار درستیه؟؟
لولی که اسلحه مهمات میزاره همون کالیبره و همون طول داره (مثلا لول بلند همون بلنده) ؟ گلن کامل برنو گیر میاد و چنده؟ جز لول بقیه چیزها
(البته نه همه) چند در میاد؟اخه یه داغون سراغ گرفتم قراره خبر بده میخام رو هوا حرف نزنم. میگن تعویض لول 1700 در میاد

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-10-19 11:15 PM

با سلام :
دوست عزیز بعضی اوقات تفنگی مثل برنو که استفاده جنگی داشته ، همراه با لولش ، همه چیزش فرسوده شده و رفته پی کارش . همه چیزش هم پیدا میشه ولی خب ....... هزینه هم داره پس باید دید در چه وضعیتی هست . گاهی بصرفه است گاهی فقط آفتابه خرج لحیم میشه .لول بلند که نمیدن متوسط بجاش میگذارن ولی قیمتش همون حدودی هست که گفتید (قبلا تا 1400 شنیده بودم )
حالا شما برید ببینید شاید ارزش داشته باشه .

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2014-10-19 11:30 PM

(2014-10-18 11:28 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش فکر کنم یه مقدار به لوله اسیب بزنی و نامه تعویض لول بگیری از تبدیل به احسن خیلی راحت تر و به صرفه تر باشه.تفنگ تمیز خودت رو هم داری

باسلام خدمت دوستان بزرگوار
ممنونم ازراهنماییت دوست عزیز اتفاقا همچین چیزی تو ذهنم بوداون موقعی هم که اسلحه رومیخواستم بگیرم قبلش بردم پیش
مسول دایره اسلحه ومهمات ارتش که ازدوستانم هست که اسلحه روببینه.بنده خداگفتش که اگرخواستی تابفرستم تهران لول
وسط بندازند روش.باهم صحبت میکردیم میگفت قطعات مربوط به زمانی که این اسلحه هادرارتش استفاده میشدند هنوز به صورت بسته بندی اون زمان هستش.تقریبا یک سال ونیم پیش میگفت 800تومان هزینه اش میشه.

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2014-10-20 10:19 AM

دوست محترم برنو مدل ١٣٢٨ تفنگ خوبيه ، هيچ مشكلى هم نداره ، از دوستان دارن باهاش زياد تير انداختم نه تو زدن مشكل داشت نه ، نه تو گير كردن و روان كار كردن سلاح ، اين سلاح تماماً با بهترين دستگاه هاى المان ( موزر ، كه به دست اين عزيزان بعد انقلاب در ميدان شوش كيلويى سر باسكول فروخته شد و ما ديگه توانايى توليد كپ برنو رو نداريم و از كپ هاى يدكى تو أنبار يا برنوهاى لول اسقاط يا برنو بدون جواز ظبط شده داد ستانى براى توليد نخجير ٣ استفاده ميكنيم ) و زير نظر بهترين مهندسان و تكنسين هاى خارجى و داخلى توليد شده ، به نظرم بيشتر مشكل از شماست كه گير دادين به اين سلاح، اگه سلاح تميزه و لولش سالمه و تير جاى تير ميزنه خوب ديگه مشكلت چيه ؟ استفاده كن ، اگه نه با طول لول و صداى زياد ترش نسبت به برنو متوسط مشكل دارى ، هيچ نمى خواهد به لول اسيب بزنى ببر واسه تعويض لول درجا برات عوض ميكنن ، به شما گفتم به كاليبر ٨ گيرنميدن ، ٢،٣ از دوستان كه بردن و برنوشون رو لول ٨ عوض كردن ، اتفاقا تفنگ برون و شون خيلى خيلى هم دقيق ميزد نميدونم اون موقع تب و تاب تعويض لول تو اون شهرستان كوچك افتاده بود اينها هم جوگير شدن اينكار و كردن ، اتفاقا لول هاشون كه عوض كردن همه بسيار بسيار عالى شد ، حالا به نظر من شما بايد اول مشكلت رو با خودت حل كنى ، يه سوال شما پرسيدى چندتا جواب درست هم عزيزان به شما دادن ، شما دوباره دارى همون سوال رو ميپرسى ، در ضمن تفنگ سليقه اييه ، من يكى از دوستام برنو بلند داره يكى برنو كوتاه هر ٢ تا شون هم عاشق تفنگ هاشون هستن و فقط تفنگ خودشون رو قبول دارن ، به نظر من شما يكم سبك و سنگين با خودت بكن و يك تصميم واسه خودت بگير ، اگه برنو كوتاه دوست دارى كه خودت تميز و عاليش رو خودت دارى ، اگه لول متوسط دوست دارى نياز به خرابكارى لول هم ندارى ، اشنات بنده خدا گفته كه بيا تعويض لول بدم ، اگه نه الان از خريد ١٣٢٨ دل چركينى ، هيچ مشكل نداره ، تازه به نامت كه نشده اخرش ته دلت راضى نيست پولت رو پس بگير ، ميگم تكليف خودت رو با خودت مشخص كن ، ديگه نميدونم چى بگم ميخواهى بيا ٢٧٠ خودم رو بگير ديروز تو ٣٤٠ متر راه بايد هنر اين هنرمند بزرگ و ميديدى Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (290)

RE: معرفي اسلحه برنو - sada - 2014-10-22 07:53 PM

(2014-10-20 10:19 AM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست محترم برنو مدل ١٣٢٨ تفنگ خوبيه ، هيچ مشكلى هم نداره ، از دوستان دارن باهاش زياد تير انداختم نه تو زدن مشكل داشت نه ، نه تو گير كردن و روان كار كردن سلاح ، اين سلاح تماماً با بهترين دستگاه هاى المان ( موزر ، كه به دست اين عزيزان بعد انقلاب در ميدان شوش كيلويى سر باسكول فروخته شد و ما ديگه توانايى توليد كپ برنو رو نداريم و از كپ هاى يدكى تو أنبار يا برنوهاى لول اسقاط يا برنو بدون جواز ظبط شده داد ستانى براى توليد نخجير ٣ استفاده ميكنيم ) و زير نظر بهترين مهندسان و تكنسين هاى خارجى و داخلى توليد شده ، به نظرم بيشتر مشكل از شماست كه گير دادين به اين سلاح، اگه سلاح تميزه و لولش سالمه و تير جاى تير ميزنه خوب ديگه مشكلت چيه ؟ استفاده كن ، اگه نه با طول لول و صداى زياد ترش نسبت به برنو متوسط مشكل دارى ، هيچ نمى خواهد به لول اسيب بزنى ببر واسه تعويض لول درجا برات عوض ميكنن ، به شما گفتم به كاليبر ٨ گيرنميدن ، ٢،٣ از دوستان كه بردن و برنوشون رو لول ٨ عوض كردن ، اتفاقا تفنگ برون و شون خيلى خيلى هم دقيق ميزد نميدونم اون موقع تب و تاب تعويض لول تو اون شهرستان كوچك افتاده بود اينها هم جوگير شدن اينكار و كردن ، اتفاقا لول هاشون كه عوض كردن همه بسيار بسيار عالى شد ، حالا به نظر من شما بايد اول مشكلت رو با خودت حل كنى ، يه سوال شما پرسيدى چندتا جواب درست هم عزيزان به شما دادن ، شما دوباره دارى همون سوال رو ميپرسى ، در ضمن تفنگ سليقه اييه ، من يكى از دوستام برنو بلند داره يكى برنو كوتاه هر ٢ تا شون هم عاشق تفنگ هاشون هستن و فقط تفنگ خودشون رو قبول دارن ، به نظر من شما يكم سبك و سنگين با خودت بكن و يك تصميم واسه خودت بگير ، اگه برنو كوتاه دوست دارى كه خودت تميز و عاليش رو خودت دارى ، اگه لول متوسط دوست دارى نياز به خرابكارى لول هم ندارى ، اشنات بنده خدا گفته كه بيا تعويض لول بدم ، اگه نه الان از خريد ١٣٢٨ دل چركينى ، هيچ مشكل نداره ، تازه به نامت كه نشده اخرش ته دلت راضى نيست پولت رو پس بگير ، ميگم تكليف خودت رو با خودت مشخص كن ، ديگه نميدونم چى بگم ميخواهى بيا ٢٧٠ خودم رو بگير ديروز تو ٣٤٠ متر راه بايد هنر اين هنرمند بزرگ و ميديدى Khansariha (219)Khansariha (48)Khansariha (290)
باسلام خدمت دوستان عزیز
احسنت .احسنت. طیب الله انفسکم.
دوست خوبم بسیار بسیار ازراهنماییت ممنونم.270هم مبارکت باشه برازنده وجود نازنینت هست امیدوارم برای شادی استفاده اش کنی.

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-10-29 03:39 PM

سلام خدمت دوستان............. چند روز پیش یه 1309 لول بلند تمیز خریدم 8 تومن........... طرف میگفت از مزایده ای های ارتش بوده و جوازش تا حالا به نام کسی نخورده........... از نظر ظاهر و خان و لوله و گلنگدن و سایر موارد واقعا تمیز بود......... وگرنه 8 تومن نمیخریدمش.........قابل دوستانو نداره............ اینم عکساش.........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-10-29 04:05 PM

من هم دقیقا یه بلند مزایده ای خیلی تمیز گرفتم 7800 ولی مدل 1317

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2014-10-29 04:12 PM

مباركتون باشه ، هم ١٣٠٩ و ١٣١٧ بهترين نمونه هاى برنو هستن ، من خودم ٣ سالى ١٣١٧ داشتم ، يادش بخير ، واسه تيراندازى و تمرين عالين ،

RE: معرفي اسلحه برنو - bettles - 2014-10-29 04:26 PM

(2014-10-29 04:12 PM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مباركتون باشه ، هم ١٣٠٩ و ١٣١٧ بهترين نمونه هاى برنو هستن ، من خودم ٣ سالى ١٣١٧ داشتم ، يادش بخير ، واسه تيراندازى و تمرين عالين ،

ممنونم مهدی جان...........
یک سوال داشتم و اون اینه که در عکس زیر چرا یک سمت اعداد فرد و در سمت دیگر اعداد زوج قرار داده شدند؟؟......... و کلا منظور ازشون چیه؟؟......