شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - alirahimi - 2014-10-11 05:41 PM

اگر یه نفر وارد پیدا کنی که بتونه روی قنداق خودت کار کنه حدود ۵۰۰ تومنی هزینش میشه جنس چوبش نباید بد باشه فکر کنم یکم روی پیش قنداق و دسته کار کنی خوب میشه البته رو انتهای قنداقم خوب میشه کار کرد به شرطی که خط دید قنداق پایین نیاد به شکلی که موقع دیدن توی دوربین نیاز بشه گردن بالا قرار بگیره

سلام دوست عزیز . تمام کار تفنگ رو آقای حسینی تو اطلسی انجام دادن شعبه ۲ ضربه گیرشم آمریکایی گذاشته با دو تا گیره جای بند امریکایی برام ۱۴۰۰ حساب کرد البته بقیه کارهارو مناسب تر انجام دادن

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2014-10-11 05:59 PM

(2014-10-11 05:37 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب کلت مبارکه انشاا... راستی حاج علی شیراز پیش کی برنو رو قنداقش چنج کردی/؟؟ راستی جناب کلت عزیز فشنگ ام ام از کجا تهیه کردین؟؟Khansariha (256)

متشكرم دوست عزيز
اين فشنگ ها را من به سفارش يكي از دوستان از آقاي يگانه حدود يك ماه پيش به قيمت دونه اي ٢٠ خريدم هر چند كه تمايلي به اين كار نداشتم چون اين فشنگ ها مال ٧٠ سال پيشه و چندان به رفتار چاشني و باروت نميشه اعتماد كرد اما گفتن دقيقه و عالي ميزنه منم خر شدم خريدم اما هنوز جرأت نكردم تستش كنم.

RE: معرفي اسلحه برنو - alirahimi - 2014-10-11 06:07 PM

راستی اون ضامن که میخوای بزاری روی 57*8 با ضامن خودش چه تفاوتی داره . از اوناست که برای نصب دوربین مزاحم نیست؟

فشنگاتون به نظر سالم میان چون اگه بد نگهداری میشدن بد تغییر رنگ میدادن . تیره میشدن
راستی شما که دونه ای ۲۰ دادی ام ام ۵۷*۷.۹۲ خوب چرا فشنگ ۵۷*۸ خارجی نگرفتی

RE: معرفي اسلحه برنو - Colt - 2014-10-11 07:37 PM

(2014-10-11 06:07 PM)alirahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی اون ضامن که میخوای بزاری روی 57*8 با ضامن خودش چه تفاوتی داره . از اوناست که برای نصب دوربین مزاحم نیست؟

فشنگاتون به نظر سالم میان چون اگه بد نگهداری میشدن بد تغییر رنگ میدادن . تیره میشدن
راستی شما که دونه ای ۲۰ دادی ام ام ۵۷*۷.۹۲ خوب چرا فشنگ ۵۷*۸ خارجی نگرفتی

تفاوت عملكرد خاصي ندارن اين دوتا ضامن فقط اين ضامن جديد براي دوربين مزاحمتي نداره. البته چگونه اين ضامن براي دوربين مراحمتي نداره براي خود من هم جاي سواله اما تا نرسه به دستم و نبندم روي اسلحه به جواب سوالم نميرسم.

راستش دوست من، من چندان اطلاعي از قيمت فشنگ خارجي نداشتم وگرنه هرگز فشنگ ٧٠ ساله نميخريدم.

RE: معرفي اسلحه برنو - مهدى١٣٦١ - 2014-10-11 08:35 PM

با سلام ، تازه اقاى يگانه از تمام اسلحه فروشانى كه من ميشناسم منصف تره از همه نظر ، از لحاظ تعداد و تنوع اسلحه هم از همه سرتره ، اين تجربه منه ، فشنگ خارجى خوب و با كيفيت از اين قيمت ها بالاتره ، يكى از دوستان rws ١٥٠ گرين رو دونه ايى ٤٥ هزار تومان قيمت گرفته بود ، هركس هـرچند بتونه ميفروشه ، بازم سلاح مباركتون باشه

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-10-11 10:35 PM

با سلام :
دوست عزیز مبارک باشه انشالله .Khansariha (8)
اول اینکه تاپیک رو درست انتخاب کردید و اینجا ماله همین تفنگه . دوم اینکه بهترین ماشه برای این تفنگ رو براتون سفارش دادند و فرقش رو هنگامیکه روی تفنگ بسته بشه متوجه میشید . اون ضامن هم دقیقا برای اینه که به دوربین گیر نکنه ، ولی اونهایی که من دیدم محل نصبشون با ضامن اصلی 90 درجه اختلاف داره ولی این شبیه ضامن اصلی هست ، کمی کوچکتر .
اونهایی که از بغل به گلن بسته میشه معمولا یک دنباله هم داره برای نصب .
فقط نگفتید از کی خریدید ، فشنگ هم به نظرم قیمت خوبی خریدید ، الان بازار هر کی هرکیه دیگه .بنظرم دو سه تا ازشون شلیک کنید اگر گل کرد یا احیانا مشکل داشت بقیه رو باید باز کرد و چاشنی ها رو تعویض کرد بعد با خیال راحت استفاده کنید .

در ضمن دوست عزیز شیرازی ، علی آقا فکر نمیکنید قنداق خیلی گرون ازتون گرفته ؟ بعد از تحویل باهاش تیراندازی کردید ؟ اگر بعضی از ریزه کاری ها رعایت نشده باشه تفنگ گیج میزنه و برای عیب یابی اقلا 20-30 تا فشنگ حروم میشه تازه همیشه هم مظنون اصلی دوربینه !!!!!!خخخخخخخخخ

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-10-11 10:44 PM

سید مصطفی اونو ساخته میشناسمش قنداق برنو کوتاه منم اون ساحته شبیه امضام هست شکلش سید کارش عالیه خدا خیرش بده انشاا... اما خب جناب کوهنورد از اساتید حرفه ای سایت هست ایشون خیلی منو راهنمایی کردن واقعا از زحماتش ممنونم اسلحه منم هنوز دوربین روش ننداختم ولی هم دقیق هم نمیزنه چپ میزنه دستکاریش کردم بازم بد میزنه دقیق نمیزنه باید دوربین روش بندازم.. Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-10-11 11:58 PM

قنداق هم تامهول و هم مونت کارلو اصفهان با چوب گردو کار cnc میزنه ۷۰۰ با رنگ و نقش و نگار بدون رنگ ۶۰۰ اگر هم اشنا باشی و یا کمی روی اعصاب طرف راه بری یه ۵۰ تا ۱۰۰ هم کمتر حساب میکنه
سید معلمی ۰۹۱۳۳۰۲۲۱۱۶/تعمیر کار مجاز اسلحه هم هست

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-10-12 12:02 AM

با سلام :
دوست عزیز شما به بنده لطف دارید ، من کجا استادی کجا ................
من در این مسیر هنوز شروع به حرکت هم نکرده ام چه برسد رسیدن به جایی !!!!!!!!
باید یک اعترافی بکنم : من هنوز در خلوت به فکر تفنگ شما هستم !!!!!!!!!!! چرا باید اینجوری باشه ؟؟؟ مشکل سنگینی گلنگدن ، با تعویض فشنگ حل شد؟ اگر هنوز حل نشده یک آزمایش جدید پیدا کرده ام فقط یکم کثیف کاری داره
در مورد چپ زدن یا راست زدن همیشگی ، اولین کار اینه که ببینید لوله آزاده یا خیر به اصطلاح (فلوت ) هست یا نه . همون آزمایشی که حتما خودتون بلد هستید ( فقط محض یاد آوری ) یک برگ کاغذ یا اسکناس تا نخورده رو زیر لوله ، بین لوله و بچه قنداق حرکت بدید ببینید اصلا تو این فاصله وارد میشه یا اینکه تا کجا حرکت داره ( تا کپ )
اینکه در قنداقهای جنگی لوله با بست به بچه قنداق متصل میشده (کیپ میشده و فاصله نداشته ) ملاک خوبی برای قضاوت نیست قنداقهایی که 80 سال پیش ساخته میشدن جایگیری خیلی بهتری از این جدیدها یا دستساز ها دارند ( با تعجب بسیار )برای همینه که خیلی ها همون قنداق فابریک رو بهینه سازی میکنند ، انصافا هم بعضی هاشون خوشگل از آب درمیاد .
موفق باشید

RE: معرفي اسلحه برنو - alirahimi - 2014-10-12 12:52 AM

سلام خدمت جناب کوهنورد
چی بگم والا من تو تمام شیراز که گشتم مناسب ترین قیمت رو بهم ایشون گفت البته تو شیراز یه ۲۰۰ تومن فقط خرید ضربه گیر و جای بند امریکایی از فروشگاه میشه بازم توی زاج کاری تراش لول دید نظر و مگسک پایه دوربین و نصبش نسبت به همکارای دیگش احترام کرد بنده خدا . شنیده بودم اصفهان خوب کار میکنن اما نتونستم برم اونجا . بازم ممنون از راهنمایی شما