شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-07-17 04:13 PM

(2014-07-16 10:39 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از دوستان برنو گرفته گفت بریم چند تیر باهاش شلیک کنیم رفتیم سیبل گذاشتم 3 فشنگ عشایری توش خشابش گذاشتم فشنگ اول که شلیک کردم خیلی ضعیف بود مثل فشنگ ساچمه زنی بود فشنگ دوم چنان قوی بود که شانه ام را به درد آورد و فشنگ سوم که شلیک کردم صدای چاشنی در آمد دستم را پایین بیارم که تیر شلیک شد !!! چطور میخواد هدف رو بزنه ؟؟ والا نمیدانم این فشنگها را چرا تولید میکنند ؟؟؟ شاید دلیل خاصی داره !!! چه شکاری میخواد بزنه ؟؟ با کدام دقت ؟؟

داداشي من يه پست قبلا گذاشتم توي همين تاپيك ، ٥٠ تا فشنگ عشايري رو باز كردم با دوستم براي تعويض مرمي و يكسان كردن باروت ، يه مرمي ١٣٠ گرين بود يكي ٣٠٠ گرين !!!
توي يه فشتگ ١/٣ گرم باروت بود توي يكي ديگه ٣ گرررممم !!!
حالا ببين مرمي ٣٠٠ گرين با ١/٣ گرم باروت و مرمي ١٣٠ گرين با ٣ گرم باروت چه شود ؟؟؟!!!
(2014-07-16 09:41 PM)davar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فشنگهاي سهميه اي مهام خيلي خوبن البته من با دوربين نميزنم و بيشتر از ١٥٠ متر گروپ نگرفتم. ولي عاليه فشنگاش

فشنگاي سر سربي مهام توي اين فواصل خوبه ، ولي فاصله بيشتر از اين بشه ، افت مرمي خيلي زياد ميشه

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-07-17 08:23 PM

دوستان دوربین رد فیلد برای برنو چطوره ؟ یکی دست دوم تمیز داره چند بگیرم خوبه؟

RE: معرفي اسلحه برنو - amiryazdi - 2014-07-22 02:30 AM

باسلام خدمت دوست عزیزم کوهنورد عرض کنم که داستان این تفنگ مانندرمان بینوایان هم جالب وهم تراژدی هست که ازحوصله شماودیگرعزیزان خارج هست انشالله عمری بودجایی دیگه فقط برای عبرت دیگران.....حالاقیمت لول رابگم 13060000ریال البته لول من تجاری وبدون پله وبدون زاج حالاهمین جاهم یک سوال برام پیش اومده که لطفا اساتیدراهنماییم کنیداین لول کالیبرش چنده8هست یا7/92چون ازقدیم میگفتندبرنوتجاری8هست وجنگی 7/92Khansariha (219)

RE: معرفي اسلحه برنو - gorgen - 2014-07-22 10:58 AM

با سلام
دوست عزیز مطمئنید سر گلوله برنو 300 گرین بوده والا بنده بیشتر از 200 تا عشایری خالی کردم باروت 35 گرین دیدم 42 هم دیدم ولی سر گلوله از 171 تا 173 تلورانس داشته اخه دوست عزیز 300 گرین امکان نداره کالیبرش 8 باشه باید دید اگه کسی تو اسلحه میگذاشت شلیک میکرد حتما لوله میترکید

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-07-22 05:13 PM

(2014-07-22 10:58 AM)gorgen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز مطمئنید سر گلوله برنو 300 گرین بوده والا بنده بیشتر از 200 تا عشایری خالی کردم باروت 35 گرین دیدم 42 هم دیدم ولی سر گلوله از 171 تا 173 تلورانس داشته اخه دوست عزیز 300 گرین امکان نداره کالیبرش 8 باشه باید دید اگه کسی تو اسلحه میگذاشت شلیک میکرد حتما لوله میترکید

از فشنگاي جديدي كه مرمي رو عوض كردم و باروت هم يكسان شد ( توسط دوستم ) عكس ندارم ولي اين عكسي هست كه قبلا گذاشته بودم و مرمي هاي بزرگ تر از اين هم قاطيشون بود
[تصویر: 13829694771.jpg]

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-07-22 08:44 PM

عجب متاعیه این چرا این شکلیه!!!!!!!!!!!!!!!
اقا یه سوال اون قیمت پایین مرمی ها که مشخص هم هست چسب خورده فشنگهای ۲۷۰ منم دقیقا همین چسب به مرمیشون خورده و خیلی محکم مرمی رو تو پوکه نگه داشته به طوریکه به هیچ وجه تا مرمی رو داغون نکنم در نمیاد البته مرمی کش چکشی دارم ولی تیغش به اینا نمیبره
میشه بگید چطوری اینقدر سالم مرمی رو در اوردید؟

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-07-22 09:00 PM

(2014-07-22 08:44 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب متاعیه این چرا این شکلیه!!!!!!!!!!!!!!!
اقا یه سوال اون قیمت پایین مرمی ها که مشخص هم هست چسب خورده فشنگهای ۲۷۰ منم دقیقا همین چسب به مرمیشون خورده و خیلی محکم مرمی رو تو پوکه نگه داشته به طوریکه به هیچ وجه تا مرمی رو داغون نکنم در نمیاد البته مرمی کش چکشی دارم ولی تیغش به اینا نمیبره
میشه بگید چطوری اینقدر سالم مرمی رو در اوردید؟

تازه اينا جزو خوش قيافه هاش بود !
داداشم ، رفيقم يه ابزاري داشت شبيه آچار چرخ بود ولي با ابعاد كوچيك و سري گرد ، گفت سري مخصوص تمام كاليبر ها بهش وصل ميشه ، مرمي رو مي كرد توي اون و يواش چپ و راست مي كرد تا مرمي در بياد ( راستش خودم از فشنگ پر كردن و ابزارش هيچي نميدونم )
اگه ديدمش رفيقمو از اون وسيله عكس ميگيرم

RE: معرفي اسلحه برنو - dieselpower - 2014-07-22 09:16 PM

ممنون میشم چون بد جور گیر کردم

RE: معرفي اسلحه برنو - amiryazdi - 2014-07-25 06:44 PM

باعرض سلام فکرکنم این دوتا مرمی یکیش عشایری هست که گیرینش 165باشه. بزرگتری البته دقیق نمیتونم بگم ولی فکرکنم 195باشه من باترازوکشیدم عشایری ها11گرم تقریبامرمیهای سی وچهاری 13گرم بود.

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-07-25 07:59 PM

(2014-07-25 06:44 PM)amiryazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام فکرکنم این دوتا مرمی یکیش عشایری هست که گیرینش 165باشه. بزرگتری البته دقیق نمیتونم بگم ولی فکرکنم 195باشه من باترازوکشیدم عشایری ها11گرم تقریبامرمیهای سی وچهاری 13گرم بود.

هر دو عشايري بودن