شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - elamto - 2014-07-13 03:06 PM

دوربین های سنتر و لیپرز 4.16.40 روی برنو با اطمینان جواب میدن یا نه ؟

Re: RE: معرفي اسلحه برنو - esijoon - 2014-07-13 03:39 PM

(2014-07-13 03:06 PM)elamto نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربین های سنتر و لیپرز 4.16.40 روی برنو با اطمینان جواب میدن یا نه ؟

روی برنو متوسط و بلند جواب میده...قبل بعضی دوستان تست کردند...ولی برنو کوتاه لگد سنگینی داره...سنتر روش دوام نمیاره

روی 270 روسی هم قبلا جناب شکارگر نصب و تست کرده بودند و اعلام کرده بودند خوب جواب داده

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: معرفي اسلحه برنو - elamto - 2014-07-13 05:47 PM

از چه پایه ای باید برای نصب استفاده بشه

RE: معرفي اسلحه برنو - josniper - 2014-07-14 09:47 PM

بعد ماهها

سلام

اقا سهمیه ارتش امسال دادن یا نه

RE: معرفي اسلحه برنو - amiryazdi - 2014-07-16 02:13 AM

باسلام به دوستان عزیز برنومن المانی هست که تازه هم لولش راعوض کردم توگروپ گیری که کردم100متررابعدازلول ودوربین کردن باسه تافشنگ اوردیم توخال اما200مترخیلی پرت پلا زد به نظراستادان خودم عیب چی میتونه باشه البته قنداق هم عوض کردم لطفاراهنمایی بفرمایید؟ درضمن یکی ازدوستان گفت فشنگ عشایری همینه!

RE: معرفي اسلحه برنو - Amiraliv - 2014-07-16 02:43 AM

براي گروپ گيري با فشنگ عشايري حتما بايد باروت تمام فشنگها هم اندازه بشن و بعد از اون هم مرمي ...
اگر اينكار انجام نشهچنان گروپي به شما ميده كه باورنكردني خرابه

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-07-16 04:03 AM

سلام بله درسته باید باروت ومرمی یه دست شه وحتی درصورت پیداشدن مرمی خارجی استفاده کرد
۲۰تاسرسربی دونه ای ۷۱۴۰تومن پول دادم اما مرمیاش بدون هیچ دقتی ساخته شده /یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - davar - 2014-07-16 09:41 PM

فشنگهاي سهميه اي مهام خيلي خوبن البته من با دوربين نميزنم و بيشتر از ١٥٠ متر گروپ نگرفتم. ولي عاليه فشنگاش

RE: معرفي اسلحه برنو - shekarmi - 2014-07-16 10:39 PM

یکی از دوستان برنو گرفته گفت بریم چند تیر باهاش شلیک کنیم رفتیم سیبل گذاشتم 3 فشنگ عشایری توش خشابش گذاشتم فشنگ اول که شلیک کردم خیلی ضعیف بود مثل فشنگ ساچمه زنی بود فشنگ دوم چنان قوی بود که شانه ام را به درد آورد و فشنگ سوم که شلیک کردم صدای چاشنی در آمد دستم را پایین بیارم که تیر شلیک شد !!! چطور میخواد هدف رو بزنه ؟؟ والا نمیدانم این فشنگها را چرا تولید میکنند ؟؟؟ شاید دلیل خاصی داره !!! چه شکاری میخواد بزنه ؟؟ با کدام دقت ؟؟

RE: معرفي اسلحه برنو - کوهنورد - 2014-07-16 10:59 PM

(2014-07-16 02:13 AM)amiryazdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به دوستان عزیز برنومن المانی هست که تازه هم لولش راعوض کردم توگروپ گیری که کردم100متررابعدازلول ودوربین کردن باسه تافشنگ اوردیم توخال اما200مترخیلی پرت پلا زد به نظراستادان خودم عیب چی میتونه باشه البته قنداق هم عوض کردم لطفاراهنمایی بفرمایید؟ درضمن یکی ازدوستان گفت فشنگ عشایری همینه!
با سلام :
ضمن خوشامد گویی برای ورودتون ، باید بگم شما که همه چی این بد بخت رو عوض کردین الان چیش آلمانیه ؟؟؟ خخخخخ
بعد از شوخی باید بگم دوست عزیز شما چیز هایی رو در این تفنگ تعویض کردید که تعویض هر کدوم به تنهایی میتونه مدتها آدم رو گیج کنه و تفنگ پرت بزنه . خواهشا فشنگ مرغوب تهیه کنید و این گروپ گیری رو تجدید کنید تا معلوم بشه باید از کجا شروع کرد عیب یابی رو . در ضمن اگر بفرمایید هزینه تعویض لول چقدر شده ، لوله تجاری یا پله داره مثل فابریکش ، خان پهنه یا باریک ، هم بنده از شما ممنون میشم هم بقیه دوستان از تجربه شما استفاده میکنند . با تشکر