شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفي اسلحه برنو - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي گلوله زني ( گلنگدني ) (/forumdisplay.php?fid=53)
+--- موضوع: معرفي اسلحه برنو (/showthread.php?tid=7)

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-06-14 08:58 PM

این هم برنو جدید من بلند 1317 نو و در حد صفر دوربین و .... رو لطفا راهنمایی کنید در حد بودجه مستضعفی Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-06-14 09:28 PM

(2014-06-14 08:58 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم برنو جدید من بلند 1317 نو و در حد صفر دوربین و .... رو لطفا راهنمایی کنید در حد بودجه مستضعفی Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مبارك باشه،
داداش قيمت رو لطف ميكنيد بفرماييد؟

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-06-14 10:01 PM

قیمت 8 میلیون ولی کاملا نو نو از اهدایی های ارتش

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-06-15 08:20 AM

(2014-06-14 08:58 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مبارکه دوست گرامی انشاا... باهاش قوچ بزنی......Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-06-18 05:09 PM

سلام خداروشکر جوازبنده بعداز۵ماه اومد پشت جوازنوشته نگه داری مهمات بیش از ۲برابرسهمیه خلافه/یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-06-19 09:07 PM

سلام دوستان بعد از مدتها فشنگ ام ام گیر اوردم و تست کردم روی اسلحه ام برنوه کوتاه ایران1328 /یادتون باشه چند ماه پیش خدمتتون گفتم موقع شلیک دسته عقب نمیومد و سنگین میشد/ این دفعه دسته سنگین نشد/ ولی اسلحه رو بردم شیراز پیش یکی از دوستان بزرگوار و یه کم روی گلن کار کرد و سر جلوشو فکر کنم یه خورده سایید. و بعد بردمش یه فشنگ چک و یه فشنگ ایران تست کردم و خدا رو شکر مشکلی نداشت. Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - asman - 2014-06-19 10:15 PM

سلام فشنگ ام ام وچک دونه ای چنده؟؟یاحق

RE: معرفي اسلحه برنو - ilka - 2014-06-19 10:24 PM

مجوز سپاه چند وقته میاد؟Khansariha (8)

RE: معرفي اسلحه برنو - arnold - 2014-06-20 06:12 PM

(2014-06-19 10:15 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام فشنگ ام ام وچک دونه ای چنده؟؟یاحق

سسیلربلوت سر تیز دونه ای 15 و ام ام فقط5 تا دونه گیرم امد همینطوری... متاسفانه قیمت ندارم Khansariha (256)

RE: معرفي اسلحه برنو - Zoli - 2014-06-20 06:41 PM

(2014-06-19 10:24 PM)ilka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجوز سپاه چند وقته میاد؟Khansariha (8)

من جواز سپاهم كمتر از ١ماه اومد واسه برنو كوتاه،خيلي زودتر از ارتش مياد،من ساچمه زني تو طرح عفو دادم سپاه كلا تو ٥٠ روز هم اسلحه هم جواز و دفترچه فشنك رو بهم دادن،توي شهرستان هاي خوزستان تحويل داده بودم نه خود اهواز،