شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساچمه 31 گريني - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: جاذبه های طبیعی،حیات وحش و شکار (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- انجمن: تصاویر شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- موضوع: ساچمه 31 گريني (/showthread.php?tid=677)

صفحه ها: 1 2 3 4

ساچمه 31 گريني - slug - 2011-09-11 01:30 PM

حسب الامر دوست عزيزم آقا سهيل اين تاپيك رو باز كردم و از دوستان عزيز هم خواهش مي كنم مطالب مربوطه را در اينجا بيان كنند.
با تشكر
چند وقت پيش با ساچمه هاي Bullet King به وزن 31 گرين توليد داخل كه در جريان هستيد گروپ گرفتم كه نتيجه اين شد،البته قبلش بگم كه ساچمه ها از خشاب AR6 به دليل فيت نبودن بيرون مي افته و دقتش هم كه ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاصله: 50 متر
وضعيت هوا: آرام
وضعيت تيراندازي: نشسته با ساپورت
اسلحه: EVANIX AR6
البته سهيل و اسماعيل عزيز هم با همين ساچمه ها گروپ گرفتند كه تقاضا مي كنم جهت آگاهي دوستان عكسهاي مربوطه رو در سايت قرار دهند.
ارادتمند Khansariha (8)

RE: ساچمه 31 گريني - عبدالرحمن - 2011-09-11 01:48 PM

سلام داداش اینا همون ساچمه حای هستند که در حال تولید بود ؟ که قبلاتاپیکش رو زدید ؟ چرا اینقدر دقتش پایینه داداش . یا شاید این اون یساچمه که گفتید نیست ؟

با این ساچمه گروپ گرفتید ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ساچمه 31 گريني - slug - 2011-09-11 01:52 PM

(2011-09-11 01:48 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش اینا همون ساچمه حای هستند که در حال تولید بود ؟ که قبلاتاپیکش رو زدید ؟ چرا اینقدر دقتش پایینه داداش . یا شاید این اون یساچمه که گفتید نیست ؟

با این ساچمه گروپ گرفتید ؟
دقيقا همين ساچمه،حالا آقا سهيل عكسهاي ديگري براتون مي ذارن،از نظر دقت فقط مي تونم بگم افتضاحه.

RE: ساچمه 31 گريني - عبدالرحمن - 2011-09-11 01:57 PM

مشکل از کجاست مگه همه تستهای بلستیکی و غیره روی این ساچمه انجام نشده بود .. چرا ایقدر پایین اومده دقت ؟

RE: ساچمه 31 گريني - david - 2011-09-11 01:57 PM

بله اینها همون هست که بخاطر تغییر کمی لاغر شده اند و در خان تفنگ نمیشیند.برای همین پرت میزند. و گویا قطر ان را دارن اصلاح میکنند. چون سری اول ان خیلی خوب بود که در مرحله ازمایش بود اما اینها به خاطر کم شدن قطرشان پرت میزنند که در دست اطلاح است انطوری که به من گفتندKhansariha (8) در حال حاضر این ساچمه ها خیلی پرت میزنند

RE: ساچمه 31 گريني - عبدالرحمن - 2011-09-11 02:01 PM

چرا مثل ساچمه های سامیانگ روی بدنه رو شیار نمیذارید ؟

RE: ساچمه 31 گريني - david - 2011-09-11 02:04 PM

الان مجدد تلفنی صحبت کردم گویا ایراد را بر طرف کردند و مجدد گفتم ایرادش را به دوستان. در حال حاضر این ساچمه ها خیلی پرت میزنند

RE: ساچمه 31 گريني - عبدالرحمن - 2011-09-11 02:08 PM

عالیه من که خیلی مشتاقم این ساچمه به دستم برسه از نظر استحکام چطوره پورنگ جان ؟
من با ساچمه باراکودا با فشار 200 بار به پشکه روغن 220 لیتری شلیک کردم و نتونست بشکه رو سوراخ کنه اما با سامیانگ با فشار 180 بار زدم و از هر 2 طرف بشکه رو سوراخ کرد ساچمه و خارج شد .. که نشون میده ساچمه سامیانگ استحکام بالاتری داره

RE: ساچمه 31 گريني - david - 2011-09-11 02:13 PM

عبدالرحمن جان من تست قدرت روی ساچمه نکردم اما دوستانی که الان از این ساچمه گرفتند و دارن میتوانند یک تست قدرت هم بگیرند هر چند چون ساچمه الان قطرش کم است و در خان نمیشیند احتمالا نتواند قدرت خوبی بدهد که باید موردی که ایراد ان گرفته شده را تست نمود تا به یقین کامل رسید. و مطمینKhansariha (8)

RE: ساچمه 31 گريني - omid54 - 2011-09-11 06:58 PM

ببخشید دوستان کسانی که در جریان ساخت این تیرهای داخلی هستند چند تا سوال داشتم . این تیرها به صورت پرسی ساخته میشن یعنی با روش سرد و فشار سنبه وماتریس یا به صورت ریخته گری یعنی به صورت گرم کار . در ضمن قطر بیرونی تیر دقیقا چند میلیمتره .
از دوستانی که دقیق در جریان کار هستند منتظر جوابم . ممنونKhansariha (8)